Prezent dla Przyjaciółki i Koleżanki na Święta

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który chcemy celebrować z ludźmi, których lubimy i kochamy. Czy pamiętasz o wszystkich bliskich Ci osobach? Nie pozwól by świąteczny nastrój ominął powierniczkę Twoich sekretów i podaruj koleżance emocje, które wyrażą wdzięczność za wspólne chwile! Świąteczny prezent dla przyjaciółki to wspaniała okazja, by celebrować przyjaźń! Podaruj jej spełnienie marzeń!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1210
Wyświetlono 60 z 1210

Prezent dla przyjaciółki na Święta

Grudzień to nie tylko Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia - to także zima, śnieg (miejmy nadzieję!) i wiatr. Czy jest jakiś lepszy sposób na spędzenie mroźnego wieczoru niż towarzystwo przyjaciółki, której można powiedzieć wszystko i pożalić się na każdego? Podziękuj koleżance za wspólne chwile - te wesołe i te smutne oraz za to, że zawsze możesz na nią liczyć! Elegancki Voucher, który zapewnia solidną dawkę emocji, to wspaniały prezent świąteczny dla przyjaciółki, koleżanki lub siostry, która zawsze ma dla Ciebie czas i odbiera każdy telefon, nawet o dziwnej porze, w środku nocy.
Zastanawiasz się jaki podarunek wybrać dla koleżanki na gwiazdkę? Świąteczny prezent powinien być niebanalny i dostarczyć wiele przyjemności, pozytywnych wrażeń i miłych emocji. Istnieje wiele ciekawych pomysłów prezentowych, które znakomicie sprawdzą się na Święta Bożego Narodzenia - wizyty w spa, pyszne degustacje albo atrakcje, z których można skorzystać we dwoje. Prezent "pod choinkę" to idealna okazja, by wyrazić swoje uczucia i okazać, że przyjaźń jest dla nas ważna. Spokojnie zastanów się jaki podarunek będzie najlepszy dla koleżanki i podaruj jej niezwykłą niespodziankę - spełnienie marzeń, choćby tych drobnych!

Pomysł na wSPAniały gwiazdkowy prezent dla przyjaciółki

Chwile pełne odprężenia to znakomity świąteczny prezent i wyjątkowy sposób, by odpocząć od pędzącego świata. Masaż Relaksacyjny dla przyjaciółki to wyjątkowy czas, przeznaczony tylko dla niej i jej zmysłów. Takie przeżycie pomoże rozluźnić mięśnie, poprawić krążenie oraz ujędrnić skórę - będzie niezwykłą przygodą nie tylko dla ciała, ale także dla duszy. Delikatny zapach, używanych do zabiegów olejków, dodatkowo nawilża skórę i roztacza piękny aromat. Regeneracja ciała oraz umysłu to idealny prezent na Święta Bożego Narodzenia dla przyjaciółki. Godzinny zabieg relaksacyjny łączy w sobie zalety masażu klasycznego i energetycznego - wykonywany jest powolnymi ruchami, które działają antystresowo i uspokajająco. Twoja koleżanka będzie zachwycona praktycznym świątecznym prezentem!

Wspólne wyjście z przyjaciółką - prezent na święta dla koleżanki

Wspólne wyjście z koleżanką to... zawsze dobre wyjście! Jednak z okazji Świąt Bożego Narodzenia warto wybrać się wspólnie na niezwykłe przeżycie, które dostarczy Wam niesamowitych emocji. Ciekawe doświadczenie, z którego możecie skorzystać we dwie, to znakomity pomysł na prezent na gwiazdkę dla koleżanki i przyjaciółki. Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga to interesujące doświadczenie, które przeniesie Was do świata, w którym liczą się wszystkie zmysły... poza wzrokiem! Poznacie niuanse smaku wina i specjalnie wyselekcjonowanych aromatów. Każda z Was otrzyma 5 kieliszków wina (każdy o zawartości 100 ml). Do każdego wina podawana jest mini przekąska, specjalnie dopasowana na zasadzie food pairingu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne. Zostaniecie wprowadzone do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzone na przygotowane miejsce, gdzie będzie czekało na Was wino. To będzie niesamowite przeżycie, idealnie wpasowujące się w charakter świątecznego podarunku dla przyjaciółki.

Prezent na Święta dla koleżanki? Ekstremalne przeżycie!

Prezent dla koleżanki może być niezwykłym zastrzykiem adrenaliny i dostarczyć jej wrażeń, których nigdy nie zapomni. Niesamowite wyzwanie, które nawet najodważniejszym może zaprzeć dech w piersiach. Filmowy Skok - Atrium Dive to bardzo ciekawe przeżycie, stworzone na wzór słynnej sceny z filmu Mission Impossible 2. Ekstremalny skok odbywa się wewnątrz 26-metrowej wieży, w specjalnie przygotowanej scenerii. Niezwykły i unikalny moment tego przeżycia to "lądowanie", bowiem osoba obdarowana zatrzymuje się ok. 15 cm od podłoża - robi to kolosalne wrażenie. Co ciekawe, skakać mogą osoby od 13 roku życia, a prezent jest całoroczny - wieża w zimę jest ogrzewana, a latem chłodzona. Niesamowite przeżycie to wspaniały pomysł na świąteczny prezent dla siostry, przyjaciółki i koleżanki!

Uniwersalny prezent świąteczny dla przyjaciółki

Pakiety Przeżyć to inaczej mówiąc zbiory prezentów, w których znajdują się najlepsze atrakcje (zebrane według różnego klucza), dostępne na terenie całej Polski. Osoba obdarowana otrzymuje możliwość wyboru jednego przeżycia, z dostępnych w danym pakiecie. Pakiet Przeżyć “Chwila Odprężenia” to ponad 300 różnych przeżyć, związanych tematycznie z salonami piękności i spa. Wspaniały pomysł na prezent dla koleżanki z okazji Świąt Bożego Narodzenia - pozwalający na odpoczynek i odprężenie, jaki tylko sobie wymarzy. Jest to “pewny” podarunek, gwarantujący zadowolenie, bowiem to osoba obdarowana wybiera sobie przeżycie, z którego skorzysta.
Z kolei Pakiet Przeżyć “Dla Niej” to zbiór prezentów, przeznaczonych specjalnie dla kobiet. Znajduje się w nim kilkaset przeżyć, dostępnych w całym kraju. Znajdują się tu przeżycia pełne adrenaliny, degustacje, wizyty w spa i wiele innych, unikalnych doświadczeń, które gwarantują niezwykłe emocje.
Prezent świąteczny dla przyjaciółki lub koleżanki, może sprawić jej wiele przyjemności - ważne, by był dopasowany do jej zainteresowań, pasji i marzeń.  Na Święta podaruj niezwykłe emocje!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.