Pakiet Przeżyć Śląsk

Tylko u nas
5.0 4 Opinii

Pakiet Przeżyć Śląsk


250+ prezentów, Śląsk i okolice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Śląsk to miejsce, które wciąż kryje przed człowiekiem wiele tajemnic. Te, które są powiązane z dobrą zabawą i rozrywką udało nam się odkryć i podajemy Ci je na tacy! Pakiet przeżyć to zbiór najciekawszych prezentów jakie oferuje ten region. Teraz masz możliwość wyboru spośród 60 przeżyć tego jednego, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Jeśli lubisz spędzać czas aktywnie bądź wolisz odprężyć się i zapomnieć o całym świecie to z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów ze Śląska. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 250 przeżyć na terenie Katowic i województwa Śląskiego.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Śląsk sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na urodziny

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent na Śląsku? Nie wiesz, co podarować bliskiej osobie? Pakiet Przeżyć "Śląsk" to wspaniała okazja, by spełniać marzenia i obdarować bliską osobę prezentem, który wywoła łzy wzruszenia! Śląsk to miejsce, które wciąż kryje przed człowiekiem wiele tajemnic. Te, które są powiązane z dobrą zabawą i rozrywką udało nam się odkryć i podajemy Ci je na tacy! Pakiet Przeżyć to zbiór najciekawszych prezentów, jakie oferuje ten region. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia i wybierz wspaniały prezent dla swoich bliskich! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

250+ prezentów, Śląsk i okolice

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 247
Wyświetlono 24 z 247

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.