Pakiet Przeżyć "Gratulacje"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Gratulacje"


1200+ prezentów, 160+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Jesteś ważną częścią zespołu, a Twoje zaangażowanie zostało właśnie docenione. Twój przełożony nie wyobraża sobie firmy bez Ciebie, a sumienność i oddanie obowiązkom są szeroko podziwiane. Pakiet Przeżyć “Gratulacje”to zbiór prezentów i atrakcji, dostępnych na terenie całej Polski, spośród których wybierzesz jedno, które najbardziej Ci odpowiada. Dzięki niemu odpoczniesz od spraw zawodowych i zapomnisz na chwilę o projektach, deadlinach i spotkaniach. Zostaniesz tylko Ty i Twoje przeżycie, które otrzymałeś w ramach wdzięczności i uznania. Jesteś cenionym pracownikiem, a Twoje rzetelne podejście do obowiązków sprawiło, że szefostwo postanowiło Ci pogratulować i docenić Twoją ciężką pracę. Gratulacje! Ciesz się zasłużonym relaksem i odprężeniem, spełniając jedno ze swoich marzeń.

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Gratulacje” to zbiór najlepszych prezentów, z różnych kategorii. Osoba obdarowana wybiera jedno, które zrealizuje.

Ile przeżyć znajduje się w pakiecie?
W pakiecie znajduje się ponad 1200 unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Znajdują się tu atrakcje dla jednej, dwóch lub więcej osób.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Gratulacje” sprawdzi się jako:
prezent dla kolegi, prezent dla pracownika, prezent dla koleżanki

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że dobry zespół to zgrany i doceniony zespół. Warto doceniać swoich pracowników, dbając o ich dobre morale. Nie chodzi tu oczywiście o wycieczkę do dalekiego kraju, a o drobne i miłe gesty, które spowodują, że pracownik poczuje się doceniony i szanowany. Pakiet Przeżyć “Gratulacje” to idealny wybór dla pracownika, który zrealizował ważny projekt, wykazał się dużą sumiennością i oddaniem, czy też wzniósł się na wyżyny kreatywności. Największą zaletą pakietu jest jego uniwersalność oraz fakt, iż sprawia radość kilkukrotnie - w momencie wręczenia, rezerwacji oraz długo po przeżyciu. Osoba obdarowana wybiera marzenie, które chce zrealizować - już zawsze będzie pamiętać, że spełniło je dzięki Tobie. Jest to elegancki sposób podziękowania i motywowania współpracowników. Znakomicie sprawdzi się również jako podarunek z okazji awansu lub z powodu wybrania innej ścieżki zawodowej, czyli odejścia z pracy. Wybierz Pakiet Przeżyć i powiedz: “Gratulacje”!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1200+ prezentów, 160+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1203
Wyświetlono 24 z 1203
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.