Pakiet Przeżyć "Chwila Relaksu dla Niego"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Chwila Relaksu dla Niego"


Ponad 80 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,99 zł

139,99 zł

O prezencie

Marzysz o odrobinie odprężenia? Chciałbyś na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach i zwyczajnie odpocząć? W takim razie skorzystaj z wyjątkowej Chwili Relaksu dla Niego, czyli Pakietu Przeżyć, który zapewni Ci solidną dawkę odpoczynku! Wybierz się w niecodzienną podróż - prosto do świata, w którym łatwo oczyścić zmysły, a przy tym zadbać zarówno o ciało, jak i o duszę. Kilkadziesiąt możliwości relaksu, które przeznaczone są wyłącznie dla faceta. Wśród nich znajdziesz jedno, które okaże się spełnieniem marzeń i zapewni Ci potrzebną regenerację organizmu, pozwoli naładować baterie i przygotuje na nadchodzące wyzwania! Wybierzesz klasyczne rozwiązanie, czy zdecydujesz się na orientalny zabieg? Miłego odpoczynku!

 

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla mężczyzn. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje kilkadziesiąt przeżyć z kategorii Relaks, które przeznaczone są dla mężczyzny. Przeżycia dostępne są na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Chwila Relaksu dla Niego”
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Chłopaka, prezent na Dzień Ojca

Szukasz typowo męskiego prezentu? Nie wiesz, co zachwyci Twojego ukochanego? Pakiet Przeżyć “Chwila Relaksu” to przeżycie, o które nikt nie pytał, ale każdy go potrzebował! Voucher na masaż dla męża, brata lub ojca to sprawdzony sposób na idealny podarunek z okazji urodzin, imienin lub świąt Bożego Narodzenia. Kilkadziesiąt możliwości niezwykłego odpoczynku, dostępnych w całej Polsce to elegancki, oryginalny, a przede wszystkim pomysłowy prezent dla niego. Wybierz relaks i emocje, spełnij jego męskie marzenia o odpoczynku!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 80 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Szczegóły podczas rezerwacji. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 110

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.