(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Świętokrzyskie

Co warto zwiedzić w Kielcach i okolicach? Z czego znane są Starachowice, a czym zaskoczy nas Sokołów Dolny? Jaki prezent najlepiej wybrać dla najbliższych, a z czego warto skorzystać samemu? Zapraszamy na przewodnik po świętokrzyskich atrakcjach! Poznajcie województwo świętokrzyskie i wybierzcie najlepsze prezenty dla swoich najbliższych!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 474
Wyświetlono 60 z 474
Województwo świętokrzyskie, ze stolicą w Kielcach, to ciekawe miejsce, pełne przyrody i interesujących zakamarków. Jest stosunkowo małym województwem, bowiem liczy sobie około 1,230,000 mieszkańców. Zapraszamy na przewodnik po świętokrzyskich przeżyciach! Przekonajcie się co można tu robić w weekend, a co doskonale sprawdzi się jako pomysł na interesujące popołudnie!

Ciekawy weekend w Świętokrzyskiem

Jeżeli lubisz motoryzację, ale zwykła jazda to dla Ciebie za mało, z pewnością chętnie skorzystasz z jazdy offroadowej, która będzie doskonałą odskocznią od codzienności. Jazda po trudnym terenie, samochodem wyposażonym w napęd 4 x 4, to znakomita rozrywka i okazja na przeżycie “czegoś zupełnie nowego”. Dwugodzinna Wyprawa 4x4 w Kielcach to fantastyczna okazja, by za kierownicą terenowej Toyoty Hilux, spróbować swoich sił w prawdziwym off roadzie. Piach, błoto, kamienie - jedno jest pewne… to nie będzie zwykła przejażdżka. Możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą (także dziecko) i wspólnie przekonać się ile radości daje offroad w świętokrzyskiem! Będzie to również kapitalny pomysł na prezent, np. dla mężczyzn lub taty!
Starachowice to miasto znane głównie z...produkcji słynnych Starów. Należy pamiętać, że to ciężarówki wzięły nazwę od miasta, nie odwrotnie. Stary, mimo, że nie są produkowane już od wielu lat, nadal można spotkać na polskich drogach, a w Starachowicach stoją one w najważniejszych miejscach jako symbole miasta. Zastanawiacie się jak spędzić wolny czas w Starachowicach? Postawcie na sprawdzony sposób i wybierzcie się na Wieczór w Kinie dla Dwojga! Romantyczna randka to sprawdzony sposób na udany wieczór, pełen filmowych emocji! Wyjście do kina to zawsze dobre wyjście, a wygodne kinowe fotele i ciekawy seans potwierdzą, że była to dobra decyzja i ciekawe spędzenie czasu!
Województwo świętokrzyskie to też, a może przede wszystkim, Góry Świętokrzyskie. Niski łańcuch górski wręcz zachęca, by zdobywać jego szczyty całymi rodzinami. Nie wymaga tak dużych przygotowań jak wyjście np. w Tatry, ale zdobycie Łysicy (614 m n.p.m.) gwarantuje piękne widoki i możliwość zobaczenia świętokrzyskiej krainy z niecodziennej perspektywy. Łysica jest najniższym szczytem należącym do tzw. Korony Gór Polski i znajduje się w obszarze ściśle chronionym, na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego. U jej podnóży, w miejscu gdzie obecnie znajduje się klasztor, stała słowiańska świątynia. Całe Góry Świętokrzyskie to bardzo ważne miejsce w dawnej, słowiańskiej kulturze. Baby Jagi, czarownice, lecące na miotłach, na Łysą Górę i kamienne kręgi, budowane przez Słowian na szczytach gór - to wszystko można było tu spotkać kilka tysięcy lat temu. Dziś w górach turyści zachwycają się przede wszystkim ciszą, spokojem i pięknymi okolicznościami przyrody. Szczyty zdobywa się tu stosunkowo łatwo, więc często można spotkać tu rodziny z dziećmi.
Co wyróżnia Sokołów Dolny, pozornie zwykłą wieś? Odpowiedź to kajaki! Jeżeli szukaliście niezapomnianego spływu kajakowego w kielcach i okolicach, to właśnie tutaj można odbyć ciekawą podróż. 16-kilometrowa trasa, prowadząca rzekami: Czarna Nida, Biała Nida oraz Nida, to ciekawa atrakcja i pomysł na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi. To również kapitalny prezent, z którego można skorzystać w województwie świętokrzyskim. Spływ Kajakowy dla Przyjaciół to zabawa dla pięciu lub sześciu osób, która wydaje się być idealnym pomysłem na weekendową atrakcję. To również świetna okazja, by przeżyć rodzinną przygodę z dziećmi. Wystarczy, że jedna z osób będzie pełnoletnia, wtedy dzieci spokojnie mogą rozkoszować się urokami kajaków. Takie rozwiązanie to kapitalny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka lub urodziny. To także fajny pomysł na ciekawe spędzenie aktywnego weekendu w Kielcach i okolicach!

Województwo świętokrzyskie - pomysł na prezent!

Znalezienie prezentu dla najbliższych bywa kłopotliwe. Nie wiemy jaki podarunek sprawi komuś autentyczną radość, a co będzie raczej kłopotliwe i kompletnie nieprzydatne. Z pomocą przychodzą wyjątkowe przeżycia, które pozwalają bliskim na spełnianie marzeń i są pełną gamą pozytywnych emocji. Przykładem wyjątkowej przygody, którą możemy podarować bliskim, są pewne warsztaty, organizowane w Kielcach. Mowa tu o Warsztatach Kulinarnych “Gotuj z Mistrzem” dla Dwojga, czyli czterogodzinnej przygodzie kulinarnej, podczas której będziecie uczyć się tajników gotowania pod okiem mistrza kuchni. Rolę mistrza pełnią różne osoby - celebryci, blogerzy, youtuberzy lub szefowie kuchni - wszyscy ściśle związani ze sztuką kulinarną, doskonale znający się na kuchni, Tematy warsztatów zmieniają się co tydzień, dzięki czemu z łatwością można znaleźć kurs w sam raz dla siebie. Takie przeżycie to gwarancja świetnej zabawy i zdobycia praktycznych umiejętności i fajny pomysł na prezent dla pary lub rodziców!

Voucher na prezent

Z kolei dla tych, którzy pragną, w województwie świętokrzyskim, przeżyć niezwykła przygodę, zapraszamy na niezwykły i niezapomniany Lot Motolotnią, który odbędzie się w Pińczowie. Odbywa się on nad terenami Natura 2000, więc gwarantuje bajeczne widoki, niemożliwe do zobaczenia “z ziemi”. Podczas lotu będzie również widać zakole rzeki Nidy, co również sprawia niesamowite wrażenie. Motolotnia to świetny pomysł na prezent lub… metoda na spędzenie wolnego czasu w nietuzinkowy sposób. Taki Voucher na prezent to gwarancja świetnej zabawy i spełnienia marzeń!

Pomysł na prezent

Województwo świętokrzyskie oferuje wiele atrakcji, przeżyć i ciekawych pomysłów na super prezent. Korzystajcie z naszego wirtualnego katalogu marzeń i spełnijcie swoje najskrytsze sny lub... podarujcie wyjątkowe przeżycia swoim bliskim! Łatwo znaleźć tu niezapomniane przygody, emocje i dobrą zabawę. Wystarczy wybrać odpowiedni pomysł na prezent!

Zamiast rzeczy, podaruj emocje w Świętokrzyskiem!