(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Pojazdy Wojskowe

Czołg Pantera, Armatohaubica Goździk, Amfibia PTSM, Czołg Mostowy BLG 67 i Bojowy Wóz Piechoty... Nasz arsenał pozwoli znaleźć Ci wymarozny pojazd i zasiąść za jego kierownicą. Pojazdy Wojskowe sprawią, że poczujesz się jak kierowca wojskowy i sprawdzisz swoje umiejętności w trudnym, wymagającym terenie.

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 39

Prezenty dla dużych chłopców

Poszukujesz prezentu dla wielkiego fana militariów? A może sam wychowałeś się na oglądajac serial "Czterech pancernych i pies"? Z naciskiem na pojazdy pancerne, nie ich operatorów czy czworonożnego przyjaciela. Wyjątkowy Prezent przygotował zestawienie specjalnie dla ciebie. Powiedzielibyśmy, byś rozsiadł się wygodnie, ale o wygodzie powinieneś raczej jak najszybciej zapomnieć. Ale przecież nie o nią Ci chodzi, prawda? Szukasz męskich wrażeń i nie boisz się odrobinę posiniaczyć lub szukasz prezentu dla niego. Jeśli tak, przygotuj się na doskonałą zabawę w jednym z dostępnych pojazdów wojskowych.


Przejażdżka wojskowym pojazdem

Miejsce auta nie powodują, że krew szybciej płynie w Twoich żyłach? Wypróbowałeś już pojazdy terenowe i wciąż szukasz nowych przygód? Pojazdy wojskowe sprawią, że znowu poczujesz prawdziwą adrenalinę i wyruszysz w ekscytującą podróż! Przejażdżka Czołgiem T-55 jest idealna na początek Twojej przygody. Emocji towarzyszących jeździe na korpusie czołgu nie da się porównać do niczego innego: piach strzelający spod gąsienic, tumany kurzu unoszące się za Tobą, ekstremalna trasa, której nie pokona nawet najlepszy samochód z napędem 4x4, pagórki, ostre zjazdy, przeszkody, to wspomnienie, które na długo zostanie razem z Tobą. Przejażdżka Wojskową Amfibią to jazda niesamowitą maszyną, która nie tylko świetnie radzi sobie na lądzie, lecz także na wodzie. Przy wadze własnej wynoszącej 17,7 ton, jest w stanie przetransportować 10 ton ładunku, czyli np. dwa działa kalibru 85 mm wraz z obsługą. Teraz masz okazję poczuć się jak prawdziwy żołnierz zmierzający na pole walki i przejechać się tą legendarną maszyną! Radziecka amfibia pomoże pokonać Ci wszelkie przeszkody terenowe na specjalnym torze i bezpiecznie dowiezie Cię na miejsce. BWP-1 to pierwszy bojowy pojazd na świecie, który został skonstruowany w ZSRR i wprowadzony do uzbrojenia w 1966 roku. Wzbogacony o trakcję gąsienicową, zabezpieczenie przed pociskami oraz wsparcie ogniowe, stanowi wyposażenie oddziałów piechoty zmechanizowanej. Przejażdżka taką maszyną z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Jeśli chciałbyś usiąść za kierownicą wojskowego pojazdu postaw na Pojazd Militarny z Napędem 6x6Ural 4320. Ural 4320 to kultowa ciężarówka, produkowana od 1978 roku aż do dzisiaj! Zaprojektowano ją do przewozu ludzi, sprzętu oraz pocisków w każdym terenie. Do czego można wykorzystać ważącą 8,5 tony ciężarówkę w czasach pokoju? Oczywiście do zabawy! Usiądź za kierownicą mającego prawie 7,5 metra pojazdu i przekonaj się, czym jest offroad w radzieckim stylu.

Wojskowe jazdy we dwoje

Przejażdżka wojskowym pojazdem to ekscytująca wyprawa, która u każdego wzbudza wiele pozytywnych emocji. Takie chwile warto spędzać z bliskimi, dlatego jazdy będą wyjątkowe, jeśli zabierzesz kogoś ze sobą. Wybierając Przejażdżkę Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 "Goździk", wyruszamy w wyjątkową podróż. To wyjątkowe przeżycie to jedyna w swoim rodzaju okazja, by poznać siłę Wojska Polskiego. Ta potężna maszyna, mogąca razić wrogów z odległości 15 kilometrów , potrafi dostarczyć niezwykłych wrażeń w zupełnie odmienny sposób. Wejdź na jej pancerz i poczuj pod sobą prawie 16 ton żywej stali. Maszyna potrafi rozpędzić się nawet do 60 km/h! Przejażdżka Czołgiem T-55 dla Dwojga to okazja, aby spełnić marzenie z dzieciństwa oraz przeżyć świetną przygodę! Wskoczcie wspólnie na korpus potężnej, militarnej maszyny i wyruszcie w drogę po wielkie emocje! Jeśli pragniecie jeszcze więcej emocji, sprawdźcie, jak to jest siedzieć za kierownicą i sprawić, by ta ogromna, wojskowa maszyna jechała pod Twoją kontrolą. Duma Huty Stalowa Wola, pojazd służący w siłach NATO, jedyna w swoim rodzaju Haubica Samobieżna "Goździk" - i Ty za jaj kierownicą! Ten pojazd do dziś służy w Wojsku Polskim. Pod okiem doświadczonego instruktora ciesz się z jazdy maszyną, która na długo pozostanie w Twojej pamięci. Jeśli chcesz, zabierz ze sobą przyjaciół, którzy na pancerzu haubicy poczują, jak idzie Ci sterowanie tym pojazdem.

Ciekawostki o pojazdach wojskowych

Historia pojazdów wojskowych jest niezwykle rozległa i barwna. Nie brakuje ciekawostek o praktycznie każdym pojeździe. Głównym uzbrojeniem czołgu T-55 jest armata D-10T kal. 100 mm stabilizowana w dwóch płaszczyznach. Produkowany w ZSRR, a także na licencji w Czechosłowacji i Polsce. Czołg T-55 był ówcześnie jedną z najlepszych konstrukcji w swojej klasie. W latach 80. XX wieku był wykorzystywany przez siły zbrojne 38 państw. Samobieżna haubica 2S1 Goździk od 1971 roku była wprowadzana do jednostek artylerii państw Układu Warszawskiego. W późniejszym okresie haubice takie zostały sprzedane do niektórych krajów arabskich i afrykańskich. A jaki efektywny zasięg rażenia mają czołgi? Wszystko zależy oczywiście od modelu, uzbrojenia i warunków. Rekord odległości pomiędzy czołgiem atakującym a czołgiem zestrzelonym padł 26 lutego 1991 roku, kiedy brytyjski Challenger 1 trafił w iracki T-62 z odległości 4700 metrów.