Pojazdy Wojskowe

Czołg Pantera, Armatohaubica Goździk, Amfibia PTSM, Czołg Mostowy BLG 67 i Bojowy Wóz Piechoty... Nasz arsenał robi większe wrażenie, niż armia radziecka pod Stalingradem. Niejednemu mężczyźnie i nastolatkowi oczy wyjdą z orbit, gdy dowie się, że jego prezentem jest Przejażdżka Czołgiem!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 30

Prezenty dla dużych chłopców

Poszukujesz prezentu dla wielkiego fana militariów? A może sam wychowałeś się na "Czterech pancernych i psie"? Z naciskiem na pojazdy pancerne, nie ich operatorów czy czworonożnego przyjaciela. Wyjątkowy Prezent przygotował zestawienie specjalnie dla ciebie. Powiedzielibyśmy, byś rozsiadł się wygodnie, ale o wygodzie powinieneś raczej jak najszybciej zapomnieć. Ale przecież nie o nią ci chodzi, prawda? Szukasz męskich wrażeń i nie boisz się odrobinę posiniaczyć lub szukasz prezentu dla niego  Jeśli tak, przygotuj się na doskonałą zabawę w jednym z dostępnych pojazdów wojskowych.

Poprowadź pojazd wojskowy

Przekonaj się jakie możliwości drzemią w pancernych pojazdach wojskowych i jak czuli się korzystający z nich niegdyś żołnierze. Wsiądź na pakę wojskowej ciężarówki albo sam zmierz się z niesprzyjającym terenem za jej kierownicą. Możesz także przekonać się jak przebiega desant na pokładzie amfibii gąsienicowej lub sprawdzić jak ta kilkunastotonowa maszyna radzi sobie w wodzie. Jeśli żadna z powyższych opcji nie wydaje ci się dostatecznie oddawać klimatu wojska, którego być może miałeś okazję być częścią, postaw na prowadzenie czołgu. Przejażdżka pojazdem wojskowym to idealny prezent dla każdego, kto śni (czasem nawet na jawie) o wielkich bitwach i od lat niestrudzenie skleja modele. To także znakomita opcja dla każdego, kogo znudziło poruszanie się po drogach za kierownicą klasycznych samochodów i chciałby spróbować czegoś nowego.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.