Pakiet Przeżyć Płock

0.0 0 Opinie

Pakiet Przeżyć Płock


Ponad 50 dostępnych prezentów!
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Płock, miasto urokliwie położone nad Wisłą, kryje w sobie mnóstwo ciekawych atrakcji. Z myślą o tym powstał Pakiet Przeżyć, kryjący w sobie kilkadziesiąt płockich atrakcji, których nie znajdziesz w standardowym przewodniku turystycznym! Zobacz co trafi dokładnie w Twoje gusta i zdecyduj na co masz ochotę! W Pakiecie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, płci czy upodobań! Wspomnienia dobrze spędzonego czasu pozostaną w pamięci na długi czas!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów w Poznaniu. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 50 przeżyć na terenie Płocka i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Płock sprawdzi się jako:
prezent na rocznicę, prezent dla niej, prezent urodzinowy

Masz chęć obdarować bliską Ci osobę czymś niezwykłym, ale nie masz pomysłu? Pakiet Przeżyć służy pomocą! Kilkadziesiąt zebranych razem prezentów sprawia, że jest to idealny upominek na rocznicę bądź prezent urodzinowy. Sprawdzi się również jako prezent dla kobiety bądź mężczyzny! Podaruj komuś wspaniałe przeżycia i obserwuj Jego radość!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 50 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 40

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.