(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Masaże Świata"

5.0 45 Opinii

Pakiet Przeżyć "Masaże Świata"


420+ przeżyć, 60+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Masaż to jedno z tych przeżyć, które gwarantuje całą paletę wrażeń - odprężenie dla ciała, rozluźnienie dla mięśni i ukojenie dla nerwów. Pakiet Przeżyć "Masaże Świata" to możliwość wybrania się w odległe zakątki świata masażu, od odległych Hawajów, skąd wywodzi się masaż Lomi Lomi, przez daleki wschód, będący kolebką Masażu Gorącymi Kamieniami. Odwiedź Tajlandię i poznaj tradycyjny Masaż Tajski lub udaj się nad Morze Śródziemne, nad którego wodami rodziła się idea Masażu Czekoladowego. Spraw sobie chwilę prawdziwej przyjemności i wybierz swój ulubiony masaż spośród wielu dostępnych w tym pakiecie. 

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla kobiet. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 420 przeżyć na terenie całej Polski. Lista dostępnych masaży znajduje się poniżej.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet "Masaże Świata" sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla mamy, prezent na Dzień Kobiet

Pakiet "Masaże Świata" to doskonałe rozwiązanie, gdy nie wiesz, jaki prezent podarować ukochanej osobie. Sama będzie mogła wybrać swój ulubiony lub wymarzony masaż spośród dostępnych w Pakiecie. Wybierz ten podarunek, gdy chcesz podarować doskonały prezent dla Mamy na przykład na Dzień Matki lub dla dziewczyny na urodziny. Pakiet jest świetnym rozwiązaniem dla każdej kobiety i w każdym wieku. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

420+ przeżyć, 60+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. W zależności od lokalizacji i rodzaju masażu możesz otrzymać jednorazową bieliznę i klapki.

Czas trwania

W zależności od lokalizacji i rodzaju masażu, może on trwać od 45 do 90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 45 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 341
Wyświetlono 24 z 341

Zobacz inne propozycje