Pakiet Przeżyć "Masaże Świata"

Ponad 100 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1 os.

179,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
179,99 zł

Masaż to jedno z tych przeżyć, które gwarantuje całą paletę wrażeń - odprężenie dla ciała, rozluźnienie dla mięśni i ukojenie dla nerwów. Pakiet Przeżyć "Masaże Świata" to możliwość wybrania się w odległe zakątki świata masażu, od odległych Hawajów, skąd wywodzi się masaż Lomi Lomi, przez daleki wschód, będący kolebką Masażu Gorącymi Kamieniami. Odwiedź Tajlandię i poznaj tradycyjny Masaż Tajski lub udaj się nad Morze Śródziemne, nad którego wodami rodziła się idea Masażu Czekoladowego. Spraw sobie chwilę prawdziwej przyjemności i wybierz swój ulubiony masaż spośród wielu dostępnych w tym pakiecie. 

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla kobiet. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 100 przeżyć na terenie całej Polski. Lista dostępnych masaży znajduje się poniżej.

Pakiet "Masaże Świata" sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla mamy, prezent na Dzień Kobiet

Pakiet "Masaże Świata" to doskonałe rozwiązanie, gdy nie wiesz, jaki prezent podarować ukochanej osobie. Sama będzie mogła wybrać swój ulubiony lub wymarzony masaż spośród dostępnych w Pakiecie. Wybierz ten podarunek, gdy chcesz podarować doskonały prezent dla Mamy na przykład na Dzień Matki lub dla dziewczyny na urodziny. Pakiet jest świetnym rozwiązaniem dla każdej kobiety i w każdym wieku. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia! 

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 100 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. W zależności od lokalizacji i rodzaju masażu możesz otrzymać jednorazową bieliznę i klapki.

Czas trwania

W zależności od lokalizacji i rodzaju masażu, może on trwać od 45 do 90 minut.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.