(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Drobne Przyjemności

Życie składa się z codziennych, małych przyjemności. Stąd pomysł na kategorię Drobne Przyjemności. Znajdziesz tu niedrogie upominki, które zachwycą bliską Ci osobę. Poznaj nasze pomysły i skorzystaj z gotowych podarunków, powodujących radość i uśmiech!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 377
Wyświetlono 60 z 377

Drobne Przyjemności - wielka radość!

“Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest” - ten cytat z popularnej piosenki całkiem zgrabnie oddaje ideę drobnych, ale dających ogromną radość, prezentów. Często szukamy upominków, które moglibyśmy wręczyć komuś ot tak, po prostu. Stąd pomysł na tę właśnie kategorię. Mocy prezentu nie wyraża przecież ile za niego zapłaciliśmy, a to jak bardzo pasuje do osoby obdarowywanej, ile czasu poświęciliśmy na jego znalezienie i przede wszystkim to, jak szeroki uśmiech wywołał na twarzy! Drobne prezenty często daje, bez okazji - jako dowód naszej pamięci i przyjaźni. Tanie upominki dla kobiety lub mężczyzny potrafią poprawić nastrój w poniedziałek albo wywołać uśmiech w smutnym momencie życia. Znajdziesz tutaj coś dla par, jak np. Seans w Kinie dla Dwojga, który zawsze jest ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu, znajdziesz prezenty dla kobiet, jak np. Masaż Relaksacyjny. Wybierając dany prezent warto w myślach wyobrazić sobie minę przyjaciela bądź przyjaciółki, gdy otrzymują mały prezent. “Przecież nie mam dziś urodzin”!

Tanie, ale urocze upominki

Relaksująca joga, a może rejs statkiem wycieczkowym? Każde przeżycie daje radość. Zarówno osobie obdarowanej, jak i obdarowującemu. Przecież wybierając prezent dla kogoś ważnego w naszym życiu, zastanawiamy się jak najlepiej dopasować dla niego podarunek. Finalnie, gdy już uda się wybrać coś odpowiedniego, uśmiechamy się w myślach, ciesząc się razem z nim (jeszcze nieświadomym) z nadchodzącego przeżycia. Drobne przyjemności pozwalają na chwilę zapomnieć o codzienności, pomagają w odprężeniu oraz podnoszą na duchu. Bardzo łatwo poprawić nastrój sobie lub komuś, sięgając po konkretny upominek. Nie może być to jednak rzecz “pierwsza, lepsza”. Ważne jest, aby prezent był dopasowany do konkretnej osoby i sprawiał jej radość. Bardzo częstym błędem przy wyborze prezentu, jest kierowanie się swoimi odczuciami. Warto pamiętać, zarówno przy wyborze dużych i małych prezentów, że musi on podobać się osobie obdarowywanej! Dlatego warto poświęcić trochę więcej czasu i dopasować prezent w taki sposób, aby z pewnością wywołał radość bliskiej nam osoby!

Czy przeżycia mogą być drobną przyjemnością?

Jak najbardziej! Carpe Diem! Przecież np. Jazda Gokartami to też przeżycie, wywołujące dużo śmiechu i radości, więc jak najbardziej możemy je zaliczyć do drobnych przyjemności. Według naukowców warto nagradzać samego siebie, właśnie drobnymi rzeczami. Jest to bardzo ważny aspekt życia codziennego. Przyjemność to zmysłowy, cielesny objaw radości. Gdy kupujemy jakąś rzecz dla siebie lub bliskich - uśmiechamy się. Pomaga nam to uzyskać pozytywne podejście do codziennych obowiązków. Poniedziałek w pracy nie jest już taki straszny, a przyjazd teściowej wydaje się całkiem miły. Tak właśnie działają rzeczy, których zadaniem jest oderwać nas od trudów życia codziennego. Nie ma nic złego w nagradzaniu siebie! Przeciwnie! Nie warto z góry zakładać, że to nie dla mnie albo w tym nie ma nic ciekawego. Nigdy nie rozumiałeś fenomenu Jogi? Dlaczego, by nie spróbować? Być może okaże się, że całkowicie się myliłeś i takie warsztaty sprawią, że Twoje życie będzie lepsze! Jeżeli nie - właściwie nic nie tracisz.

Drobne przyjemności są bliżej niż myślisz

W dobie ogólnego pośpiechu i pędu, w którym każdy się gdzieś śpieszy, dobrze jest na chwilę się zatrzymać i sprawić sobie lub bliskim małą przyjemność. Lody Tajskie? A dlaczego nie? Z pewnością (w odpowiednich ilościach!) nie zaszkodzą. Lody potrafią znakomicie poprawić humor, nie tylko dzieciom! Trzymając się kulinarnych doznań warto rozpocząć poranek od dobrego śniadania np. Śniadania Mistrzów albo w ciągu dnia znaleźć chwilę i spędzić Słodkie Chwile przy Kawie we dwoje. Właśnie takie miłe momenty pomagają w poprawie nastroju oraz sprawiają, że dużo radośniej podchodzimy do niezbędnych w naszym życiu obowiązków. W ogóle nasze pozytywne nastawienie jest w stanie przenosić góry. Wprowadzenie do swojego życia idei drobnych przyjemności pozwala na zdrowsze podejście do świata. Oczywiście, jak wszystko, w odpowiednich proporcjach. Nie będziemy jeść przecież codziennie lodów, ale już na przykład raz w tygodniu? Czemu nie! Podobnie rzecz ma się z Przygodą na Linach - warto spróbować, a jak się nie spodoba...trudno, nic się nie stało. Następnym razem spróbujesz Przygody na Strzelnicy albo spróbujesz zrozumieć fenomen Zabawy w Wirtualnej Rzeczywistości. Warto odkrywać nowe, interesujące rzeczy. Zobacz jak zmieni się życie Twoje i Twoich bliskich, gdy zaczniesz korzystać z Drobnych Przyjemności! Zachwyć swoich bliskich ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu, skorzystaj z naszych gotowych propozycji i nie daj się nudzie! Małe przyjemności pomogą przełamać Ci rutynę i zmienić nudę w niezapomniane, warte powtórzenia, przeżycie! Żeby dobrze się bawić nie potrzeba wcale ogromnych zasobów finansowych. Wystarczy dobry pomysł, który znajdziesz właśnie w kategorii Drobne Przyjemności.