Prezent dla Babci

Nikt tak nas nie rozpieszcza, jak babcia! Jako że babcia to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu, często staramy się, by nasze prezenty dla babci były zawsze wyjątkowe. Chcesz idealnie trafić w upodobania babci? Jako eksperci od prezentów jesteśmy w stanie Ci pomóc! Niezależnie od okazji, w tej kategorii znajdziesz idealny prezent dla Babci!

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 872
Wyświetlono 60 z 872

Wyjątkowy prezent dla Babci

Babcia to ciepłe i przyjemne wspomnienia z dzieciństwa. To czułość i miłość niemieszcząca się w żadnych słowach. To uczucie bycia niepowtarzalnym i najlepszym. To anielska cierpliwość. To skarbnica mądrości i doświadczenia. To ktoś, kto nas rozpieszcza i kocha bezwarunkowo. To jedna z najbardziej wyjątkowych osób w naszym życiu. Pomożemy ci dobrać idealny prezent dla babci, bez względu na okazję. Nie myśl schematycznie. Zastanów się, co sprawi jej radość i pozwoli wrócić do marzeń? Czego potrzebuje? Może ma dość spokoju w życiu i warto dać jej nietuzinkowe doświadczenie? Albo właśnie zadbać o Nią i pozwolić Jej się odprężyć? Zobacz, jakie pomysły na prezent dla babci przygotowaliśmy!

Dzień Babci na świecie

Babcia to wyjątkowa osoba w życiu każdego człowieka. Warto pokazać, jak wiele dla nas znaczą i jak wielką miłością je darzymy. Szczególnym momentem będzie Dzień Babci, które obchodzimy raz do roku. To wtedy wybieramy prezent dla babci, ale skąd wzięła się idea tego święta? Ten wyjątkowy dzień, choć obchodzony praktycznie na całym świecie, każdy obchodzi trochę inaczej. Pomysł utworzenia święta w Polsce pojawił się w tygodniku „Kobieta i Życie” w 1964 roku. Już rok później święto to zaczął popularyzować „Express Poznański”, a jego głównym pomysłodawcą był Kazimierz Flieger. W roku 1966 również „Express Wieczorny” ogłosił dzień 21 stycznia „dniem babci”. Później powstała również tradycja obchodzenia Dnia Dziadka. We Francji jest to święto ruchome i obchodzone jest w pierwszą niedzielę marca. Powstało jako rozwinięcie pomysłu na popularną kawę Babci, czyli Café Grand’Mère. Była to w północnej Francji lat 50. XX w. bardzo popularna kawa, stworzona i sprzedawana przez małżeństwo Monnier z Roubaix, właścicieli delikatesów. W Rosji jesienią 2009 roku, pojawiło się nowe, rodzinne święto – „Dzień babci i dziadka. Jednakże, jak podaje Press 15 października 2009, jest to Rosyjski Dzień Babci. Jednak brak oficjalnej daty obchodów. Amerykańskim (w USA i Kanadzie) odpowiednikiem dni dziadka i babci jest Narodowy Dzień Dziadków. Nie jest więc świętem rozdzielonym na dwa dni. W USA jest to święto oficjalnie zatwierdzone przez Kongres i prezydenta, ustanowione w 1978 roku przez Jimmy’ego Cartera na pierwszą niedzielę po Święcie Pracy Labour Day, które obchodzone jest w pierwszy poniedziałek września zarówno w USA, jak i Kanadzie. Tak więc Dzień Dziadków w obu krajach również obchodzony jest we wrześniu. W Wielkiej Brytanii Dzień Dziadków obchodzony jest w pierwszą niedzielę października. Tak więc pozostaje pytanie: Jaki prezent dla babci wybrać?

Pomysł na prezent dla babci

Babcia najczęściej jest osobą, która wszystko posiada i niczego nie potrzebuje. Właśnie dlatego, warto wybrać wyjątkowy prezent dla babci, który pozwoli spełnić jej marzenia lub zapewnić niezwykłe przeżycia. Wśród wielu propozycji relaksujących, szalonych, niezwykłych i odprężających przeżyć z pewnością znajdziesz to, które zachwyci Twoją babcię i sprawi jej mnóstwo radości. Dobrym przykładem może być tutaj lot balonem, wykwintna kolacja albo wizyta w salonie SPA. Każde z przeżyć zapewnia nieco inne emocje i pozwala rozkoszować się swoimi marzeniami. Dobry pomysł na prezent dla babci to także wspólne wyjście na smaczny deser i pyszną kawę, a spędzony z nią czas z pewnością będzie doceniony i być może wywoła również łzy wzruszenia.

Prezent dla babci

Jako, że babcia to jednak z najważniejszych osób w naszym życiu, często staramy się, by nasze podarunki dla niej były wyjątkowe. Czasem trudno znaleźć coś odpowiedniego. Jeśli nie chcesz po raz kolejny dawać kwiatów, warto podarować wyjątkowe przeżycie. Chwila spokoju i relaksu to odpowiedni prezent dla babci. Masaż Tajski to idealne rozwiązanie na bolące mięśnie, ale nie tylko. Zabieg wzmocnij ruchomość stawów oraz wytrzymałość mięśni. Orientalna atmosfera, profesjonalny masażysta oraz genialny masaż to recepta na regenerację sił po całym tygodniu pracy. Niech równowaga i harmonia zagości na stałe w Jej życiu. Jeśli zaś Twoja babcia wspominała o swoich marzeniach, warto pomóc jej je spełnić. Jako prezent dla babci wybierz Naukę Jazdy Konnej to wspaniała zabawa, jak i świetny sposób na aktywny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Podczas indywidualnej lekcji z instruktorem, nauczy się podstaw obcowania z końmi lub poprawi dotychczasowe umiejętności jeździeckie. Jaki inny pomysł na prezent dla babci również się sprawdzi?

Co na prezent dla babci?

Co na prezent dla babci wybrać? To pytanie pojawia się bardzo często i w wielu różnych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci prezent dla świeżo upieczonej babci, czy też rozmawiamy o seniorce, to relaksująca Sesja Floatingu to niepowtarzalna okazja, by w wyjątkowy sposób odprężyć się po męczącym dniu. Uczestnik przebywa w specjalnej kabinie, wypełnionej roztworem wody i soli Epsom (potocznie zwana solą gorzką, która jest naturalnym związkiem mineralnym, składającym się z siarki i magnezu) o temperaturze około 35 stopni. Dzięki dużemu stężeniu soli, wytwarza się odpowiednia wyporność i osoba unosi się na wodzie! Tym samym nie odczuwa przyciągania ziemskiego, co jest jednym z celów zabiegu. Oprócz tego pobyt w kabinie ma ograniczyć także inne bodźce, więc wewnątrz panuje cisza i ciemność. Także temperatura ma wpływ na odczucia - zbliżona jest do temperatury ciała. Ten prezent dla babci zapewni jej mnóstwo przyjemnego odprężenia - z dala od codziennych spraw i obowiązków.

Praktyczny prezent dla babci

Praktyczny prezent dla babci często statnowi problem i temat do rozważań. Co wybrać? Z czego najbardziej się ucieszy, a co jej się przyda? Tego typu pytania pojawiają się bardzo często przy każdej prezentowej okazji. A wybór wcale nie musi być trudny. Najwspanialszy prezent dla babci to wspólnie spędzony czas i okazja do rozmowy - dlatego Voucher na spotkanie przy winie, czy też słodką chwilę w kawiarni będzie ciekawym rozwiązaniem, zapewniającym ciekawe spędzenie czasu z ukochaną babcią. 

Uniwersalny prezent dla babci

Jeszcze nie jesteś przekonany? Wybierz wyjątkowy prezent dla babci i pozwól jej na ogromną dawkę relaksu. Jeśli nie wiesz, jaki będzie najlepszy prezent dla babci, to zapewnij jej możliwość wyboru i podaruj jej Pakiet Przeżyć Relaks i Uroda. Taki Pakiet to zbiór najlepszych relaksacyjnych podarunków, zebranych w jednym miejscu. Pakiet obejmuje niemalże całą Polskę i zawiera kilkaset możliwości spędzenia czasu w sposób niezwykły. Masaże, floating, sauna i wiele innych propozycji, które świetnie sprawdzą się jako prezenty dla babci, to łatwy sposób na podarowanie emocji i spełnienie marzeń! Jest to również najbardziej uniwersalny prezent dla babci - w końcu to ona wybiera to przeżycie, na jakie ma największą ochotę!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.