Makijaż

Makijaż to wspaniałe narzędzie, by podkreślić naturalne piękno, jakim jest obdarzona każda kobieta. Dzięki współpracy z najlepszymi wizażystkami i makijażystkami dajemy Ci możliwość obdarowania drugiej osoby, by przekonała się na własnej skórze o tajnikach eksponowania swoich naturalnych atutów!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 26

Makijażowa skrzynka z narzędziami
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nasi sceniczni i kinowi idole wkładają wiele wysiłku by zawsze wyglądać najlepiej jak to możliwe. Jednak oglądając ich w akcji zdajemy się zapominać, że ich wygląd to zasługa charakteryzacji. Kiedy więc następnym razem pozazdrościsz im urody, pomyśl o tym, że częściowo jest to zasługa sztuki makijażu, którą ty także możesz opanować. Nie przejmuj się, jeśli dotąd nie miałaś styczności z tajnikami make-up'u albo twoja kosmetyczka zawiera wyłącznie tusz, puder i szminkę (lub mnóstwo innych kosmetycznych akcesoriów, których nie do końca potrafisz używać). Dzięki kursowi makijażu nie tylko dowiesz się do czego służy każdy z kosmetyków, które widujesz w drogeriach, ale przede wszystkim nauczysz się z nich właściwie korzystać.

Perfekcyjny make-up
Filmiki instruktażowe, które widujesz w internecie może i są świetne, ale między teorią, a twoją praktyką widać wyraźną różnicę? To kolejny argument przemawiający za tym, by techniki makijażu uczyć się bezpośrednio od profesjonalistów (za których wielu użytkowników internetu jedynie się uważa). Dowiedz się jak wykonać makijaż dzienny, a jak wieczorowy oraz jak unikać przy tym najczęściej popełnianych błędów. Opanuj wykonywanie perfekcyjnej kreski eyelinerem, która sprawia ci tak wiele problemu. Naucz się popularnego smokey eye. Dowiedz się także jak podkreślać atuty swojej twarzy oraz korygować jej niedoskonałości. Zabaw się kolorami, odcieniami i strukturą. Przekonaj się, że makijaż może być nie tylko praktycznym narzędziem, ale i świetną zabawą. A potem wykorzystaj swoje umiejętności, by olśniewać w każdym miejscu i w każdych okolicznościach, w którym się pojawisz.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.