Sztuki Walki

Sztuki Walki to doskonały pomysł na prezent dla dzieci i młodzieży. Ten sport świetnie przygotowuje do radzenia sobie z życiem, a jednocześnie pozwala rozwinąć swoje możliwości i osiągnąć skuteczność w działaniu. Lekcja Karate to oryginalny prezent, który może obudzić w Twoim dziecku nową pasję!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 32

Jak sztuki walki kształtują charakter?

Znajomość sztuk walki to praktyczna umiejętność, z której zalet skorzystać może każdy z nas. I wbrew skojarzeniom niezaznajomionych z tematem nie ma nic wspólnego z agresją. Trening sztuk walki to doskonały sposób na naukę panowania nad emocjami i poskramiania porywczego charakteru. Uczy szacunku i zachęca do pokojowych rozwiązań. Nie jest więc dziedziną promującą walkę, lecz rozwijającą umiejętność samoobrony, która może przecież przydać się każdemu. A przy tym stanowi doskonałą szkołę dojrzałości charakteru. Jeśli chcesz zaszczepić to podejście w swoim dziecku, wyślij je na kurs sztuk walki już teraz.

Lepsze niż miecze świetlne

Zapisz się na kurs samoobrony lub podaruj go w prezencie osobie, o której bezpieczeństwo na co dzień się troszczysz. Wypróbuj cieszące się dużym zainteresowaniem karate lub którąś z mniej popularnych sztuk walki. Najbardziej pokojowa z nich - aikido - polega na przykład na wykorzystaniu siły, którą w atak wkłada nasz przeciwnik i dzięki obrotowi wokół własnej osi skierowaniu jej do zewnątrz. Szukasz czegoś oryginalnego? A może jesteś fanem Gwiezdnych Wojen? Pamiętasz Dartha Maula i jego akrobatyczne wyczyny? Nie, nie nauczymy cię władać mieczem świetlnym. Mamy dla ciebie coś lepszego! Naucz się posługiwać prawdziwą bronią dzięki ken-jutsu. To właśnie ono stanowiło inspirację producentów Star Wars przy tworzeniu imponujących pojedynków. Jednak zamiast miecza świetlnego nauczysz się władać bokenem, który z czasem zamienisz na japońską katanę!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.