(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na naukę Sztuk Walki

Sztuki Walki to doskonały pomysł na prezent dla dzieci i młodzieży. Ten sport świetnie przygotowuje do radzenia sobie z życiem, a jednocześnie pozwala rozwinąć swoje możliwości i osiągnąć skuteczność w działaniu. Teraz możesz spełnić swoje marzenia i poznać zasady prawdziwej sztuki walki.

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 13

Jak sztuki walki kształtują charakter?

Znajomość sztuk walki to praktyczna umiejętność, z której zalet skorzystać może każdy z nas. I wbrew skojarzeniom niezaznajomionych z tematem nie ma nic wspólnego z agresją. Trening sztuk walki to doskonały sposób na naukę panowania nad emocjami i poskramiania porywczego charakteru. Uczy szacunku i zachęca do pokojowych rozwiązań. Nie jest więc dziedziną promującą walkę, lecz rozwijającą umiejętność samoobrony, która może przecież przydać się każdemu. A przy tym stanowi doskonałą szkołę dojrzałości charakteru. Jeśli chcesz zaszczepić to podejście w swoim dziecku, wyślij je na kurs sztuk walki już teraz.

Przygoda ze sztuką walki

Chcesz w niecodzienny sposób spędzić wolny czas? Od zawsze interesowałeś się sztukami walki, ilekroć widziałeś dobry film akcji? Teraz możesz spełnić swoje marzenia i poznać zasady prawdziwej sztuki walki. Wybierając Sztuki Walki Muay Thai poznasz niesamowitą tradycję walki. Wbrew obiegowym opiniom Muay-Thai nie jest czystą erupcją agresji, której celem jest całkowite zniszczenie przeciwnika. Przeciwnie, wiele uwagi poświęca się znaczeniu honoru i pielęgnacji cech charakteru, które nastawione są na szacunek dla drugiego człowieka. Przede wszystkim oczekuje się od adepta Muay-Thai panowania nad emocjami, hartu ducha, odwagi i bezwzględnego szacunku dla rywala. Sztuki Walki Ken-Jutsu to japońska tradycja, którą teraz możesz poznać. Poczuj dotyk zimnej stali i naucz się pierwszych uderzeń drewnianym bokenem. Spełniaj marzenia o zostaniu mistrzem władania bronią białą! Ken-Jutsu to sztuka walki, ceniona przez Samurajów! Miecz w Japonii był uważany za symbol stanu rycerskiego i jego główną broń. Nazywany był "duszą samuraja"! Krav Maga to jedna z najlepszych technik samoobrony na świecie. ! Piekielnie skuteczna i dostosowana dla każdego, sprawi, że każdy już po pierwszych treningach poczuje się bezpieczniej. Niezawodna technika, której tajniki pokaże Ci doświadczony instruktor! Sztuki Walki Aikido to wyjątkowa technika, którą możesz opanować już teraz. Naucz się sztuki obrony bez wyrządzania krzywdy przeciwnikowi. Ta sztuka walki uczy tolerancji, panowania nad sobą oraz doskonałej koordynacji ruchowej.
Aikido jest chyba jedyną sztuką walki, w której nie ma elementów rywalizacji i agresji. Uczymy się omijać ataki przeciwnika, poprzez zharmonizowanie się z jego ruchem i pokierowanie nim w korzystny dla nas sposób. Nie blokujemy uderzeń, lecz schodzimy z linii ataku i obracając się wokół własnej osi, kierujemy siłę na zewnątrz. Ciekawym doświadczeniem jest również Lekcja Samoobrony. Oparta na bojowym systemie Karate Goju Ryu z Okinawy pomoże Ci w opanowaniu prostych, a zarazem najskuteczniejszych ruchów, dzięki którym będziesz mógł poradzić sobie z napastnikami. Wspomniany system polega na walce w krótkim dystansie, której celem jest jak najszybsze wyeliminowanie przeciwnika. Udaj się na salę treningową i na własnej skórze przekonaj się, jak za sprawą kilku wskazówek możesz poznać proste i skuteczne techniki oraz zwiększyć pewność siebie.

Walki we dwoje

Spędzanie wspólnie wolnego czasu jest szczególnym momentem w naszym życiu. Warto spędzać ten czas niesztampowo. Dobrym sposobem będzie wspólna nauka prawdziwej sztuki walki. Sprawdźcie razem, jakie zasady panują w poszczególnych technikach i które z Was okaże się lepsze! Defendo dla Dwojga to fantastyczna okazja, by nauczyć się samoobrony! Defendo uchodzi za system europejski, pomimo iż zawiera wpływy z systemów walk z innych części świata. Choć jest to system nowoczesny, jego korzenie sięgają aż do starożytnej historii naszego kontynentu. Opiera się on na technikach, które wywodzą się z podstawowych reakcji obronnych w wypadku realnego zagrożenia życia i które w dużej mierze były dobrze znane przez naszych przodków. Ciekawym przeżyciem będzie także Lekcja Samoobrony dla Dwojga. Kurs prowadzony jest w systemie bojowego Karate Goju-Ryu wywodzącego się z Okinawy. Słynie on z prostych, a zarazem skutecznych technik, dzięki którym można w szybki sposób unieszkodliwić przeciwnika. Udajcie się razem na salę treningową i spędźcie miły wieczór, wyładowując negatywne emocje i ucząc się przy tym technik samoobrony. To świetny sposób na spędzanie wolnego czasu w aktywny i niebanalny sposób. Jeśli wciąż brakuje Wam wrażeń, Lekcja Boksu z Mistrzynią dla Dwojga, z pewnością Wam je dostarczy. W tajniki boksu wprowadzi Was Aleksandra “Sasha” Sidorenko - Mistrzyni Europy w Boksie zawodowym, siedmiokrotna Mistrzyni Ukrainy, wielokrotna złota medalistka międzynarodowych turniejów, która zaznajomi Was z zagadnieniami tego szlachetnego sportu. Lekcja z Sashą pozwoli Wam poznać lub udoskonalić techniki obrony, nauczy pracy na nogach oraz efektywnego wyprowadzania ciosów z kontry.