Pakiet Przeżyć "Wieczór Panieński"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Wieczór Panieński"


Około 80 prezentów dostępnych w całej Polsce!
3-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,99 zł

699,99 zł

O prezencie

Wasza przyjaciółka niedługo wyjdzie za mąż? Zanim dojdzie do ślubu i wesela, trzeba zorganizować jeszcze jedną niezwykłą imprezę. Wybierzcie Pakiet Przeżyć “Wieczór Panieński” i zapewnijcie sobie niesamowitą przygodę, która doskonale uzupełni ten niezwykły wieczór. Znajduje się tu kilkadziesiąt “atrakcji wieczoru", spośród których jedna może stać się częścią Waszej imprezy. Spełnijcie marzenia przyszłej panny młodej, wybierając niezwykłe przeżycie!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór ciekawych prezentów, których realizacja gwarantuje świetną zabawę. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje blisko 80 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Wieczór Panieński" to zbiór niesamowitych atrakcji, dopasowanych do tej szczególnej imprezy. Wybierzcie jedną z atrakcji, która stanie się wydarzeniem wieczoru i spełnijcie marzenia swoje, jak i przyszłej panny młodej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Około 80 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

3-6 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 130
Wyświetlono 24 z 130

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.