Prezent na Wieczór Panieński

Potrzebujecie pomysłu na zorganizowanie niesamowitego Wieczoru Panieńskiego? A może szukacie fajnego prezentu dla przyszłej panny młodej? W obu przypadkach, zobaczcie nasze pomysły na uczczenie tego wyjątkowego dnia! Babski wypad, szalona zabawa, czy spokojny weekend w górach? Zaplanujcie Wasz wymarzony wieczór panieński i... bawcie się dobrze!
60 z 177

Trochę panna, trochę mężatka

Wieczór panieński trochę zmienił się na przestrzeni wieków. Początkowo, na takim spotkaniu, jego uczestniczki zajmowały się plecieniem wianków oraz wypiekiem weselnych ciast. Najważniejszą rolę odgrywał kołacz weselny (okrągłe, drożdżowe ciasto, pełniące funkcję dzisiejszego tortu), który wypiekany był z mąki pszennej (w dawnych czasach taka mąka była luksusowym towarem) i ozdabiany figurkami z ciasta. Symbolizował on również przyszłe życie małżonków - jeśli był pięknie wyrośnięty i zarumieniony - wróżyło to pomyślność i udane życie przyszłych małżonków. Jeżeli jednak miał zakalec, to był to powód do zmartwień - oznaczało bowiem, że małżeństwo nie będzie ze sobą zgodne. Na "dawnym wieczorze panieńskim" panny przystrajały również rózgę weselną, czyli specjalną gałąź, tworzoną z iglastego drzewa, która przystrojona była orzechami, jabłkami oraz ozdobami z bibuły. Była "symbolem męskości" i podczas zabawy weselnej pilnowana przez starostę, musiała zostać wykupiona przez Pana Młodego. Zwyczaj świętowania wieczoru panieńskiego datuje się na XIX wiek, choć jest to tylko prawdopodobne datowanie. W dzisiejszych czasach kojarzy się z szaloną zabawą, imprezą do białego rano i alkoholem. Coraz częściej odchodzi się od zabawy w przededniu ślubu, tłumacząc to (co w pełni zrozumiałe) chęcią bycia świeżym i przytomnym w najważniejszym dniu w swoim życiu. Jak zorganizować oryginalny wieczór panieński? Jaki prezent wybrać z okazji wieczoru panieńskiego i czym warto obdarować przyszłą pannę młodą? 

Niezapomniany wieczór panieński

Czy istnieje idealny wieczór panieński, który z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem? Tak! Wybierzcie się do Hotelu Modrzewiówka, mieszczącego się w malowniczym miejscu, zwanym polskim Miastem Aniołów. Właśnie tam odbywa się Babski Wypad SPA, czyli cisza, relaks, odprężenie i regeneracja. W ramach przeżycia uczestniczki mają zapewnioną butelkę wina, śniadanie w formie bufetu, dwudaniową kolację, dostęp do sauny w strefie SPA oraz godzinny masaż klasyczny dla każdej z osób. Wyjazd do miejscowości położonej niedaleko Krakowa to idealny sposób na relaksujący wieczór panieński.
Z kolei dziewczyny i kobiety, którym zdecydowanie bliżej do Warszawy, mogą np. przygotować się na noc pełną wrażeń lub po niej odpocząć, korzystając z Wyjątkowego Dnia w Terra SPA dla Przyjaciółek. Jest to czterogodzinna seria zabiegów w luksusowym spa, które przez ten czas jest “Wasze”, tzn. do Waszej, wyłącznej dyspozycji. W ramach przeżycia, każda z Was, otrzyma masaż relaksacyjny, zabiegi na twarz: peeling (kawitacyjny lub enzymatyczny), masaż twarzy oraz specjalną maskę - wszystko zostanie dobrane indywidualnie, do potrzeb twarzy. Otrzymacie również catering (przekąsek i słodkości), aby dzień pełen wrażeń był niezapomnianymi chwilami. Doskonały pomysł na rozpoczęcie lub zakończenie wieczoru panieńskiego.

Szalona impreza nad morzem - pomysł na wieczór panieński

Impreza, szaleństwo i gorączka sobotniej (lub piątkowej!) nocy. Właśnie tak może wyglądać wieczór panieński, którego nie sposób zapomnieć. Ciekawym rozpoczęciem wieczoru może okazać się Szalona Zabawa w Limuzynie Hummer dla Przyjaciół, z której może skorzystać maksymalnie aż 20 osób. Jest to godzinna jazda niezwykłą, “wypasioną” limuzyną, której nie powstydziłyby się największe gwiazdy. Luksus, prestiż i powitalny szampan sprawią, że będzie to niezwykła przygoda - idealnie pasująca na wieczór panieński pełen wrażeń! A, gdy pomysły na panieńskie przygody, powoli dobiegają końca, to warto postawić na sprawdzony pomysł i z limuzyny przejść do apartamentu. Impreza w Apartamencie VIP z Noclegiem dla Przyjaciół to gwarancja niezwykłej zabawy i emocji, których nie sposób opisać słowami. Ogromny, dziewięćdziesięcio-pięcio metrowy apartament hotelowy, spokojnie pomieści prawie 20 osób. W jego wnętrzu znajduje się jacuzzi, 75-calowy telewizor, bar z pełną obsługą kelnerską i barmańską oraz poczęstunek w formie Finger Food. To idealne miejsce, by wieczór panieński zamienił się w panieńską przygodę, pełną zabawy, śmiechu, radości i dobrego humoru. Co będziecie robić w apartamencie? To na co macie ochotę, w końcu to Wasz wieczór i Wy macie być szczęśliwe! Jeżeli planowałyście wieczór panieński nad morzem, to te dwie atrakcje zasługują, by wziąć je pod uwagę, przy planowaniu wieczoru, który ma pozostać niezapomniany (lub zapomniany dopiero nad ranem).

Wieczór Panieński w górach

Wypad w góry to także popularne i ciekawe rozwiązanie. Weekend w Luksusowym Apartamencie w Zakopanem, który zapewnia wygodę maksymalnie sześciu osobom, to świetne rozwiązanie i pomysł na niezwykły pobyt z okazji wieczoru panieńskiego. Możecie spokojnie planować dalsze atrakcje - nocleg w bardzo komfortowych warunkach macie zapewniony!

Prezent na wieczór panieński

Prezent na wieczór panieński? Najlepiej spełnienie najskrytszych marzeń, czyli np. Pakiet Przeżyć “Ekstremalne Przeżycia”. Zbiór prezentów, które dostępne są na terenie całej Polski, to idealny wybór na panieński prezent - elegancki, wygodny, uniwersalny i gwarantujący zadowolenie przyszłej panny młodej. Pakiet prezentowy polega na tym, iż osoba obdarowana sama wybiera przeżycie, które zrealizuje. Wybór marzenia spośród setek możliwości to super prezent, idealne dopełnienie wieczoru panieńskiego, pełnego wrażeń i emocji!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.