VR - Wirtualna Rzeczywistość

Wirtualna Rzeczywistość z impetem podbija serca fanów na całym świecie. Nie bez kozery - ta rozrywka pozwala bez reszty zanurzyć się nam w innym świecie i przeżyć w nim fantastyczne przygody, czy to podczas emocjonujących pojedynków, czy wysokogórskich wspinaczek. Dla każdego coś dobrego! Wielkie emocje są gwarantowane — uważajcie, by się od nich nie uzależnić!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 51

Granice ludzkiej wyobraźni
Przebywanie w wirtualnym świecie ulubionej gry to dla ciebie najlepsza odskocznia od rzeczywistości? Potrafi wciągnąć cię na długie godziny, w czasie których czasem zapominasz, że wcale nie jesteś pogromcą potworów i wrogów? Światy gier wydają Ci się znacznie ciekawsze i bardziej pociągające niż Twój własny? Nic dziwnego, już Albert Einstein stawiał wyobraźnię i płynące z niej możliwości ponad wiedzą naukową. Teraz masz z kolei niepowtarzalną szansę jeszcze bardziej zagłębić się w wyimaginowane światy i doświadczyć ich w sposób, o którym dotąd tylko marzyłeś. Jak? Dzięki wirtualnej rzeczywistości!

Twoja przygoda w wirtualnej rzeczywistości
Wciel się w bohatera jednej z gier i wejdź do jego świata. Dzięki VR nie będziesz już jedynie obserwatorem wydarzeń, boską ręką kierującą działaniami z góry. Zobaczysz świat oczami postaci tak, jak gdyby był twoim własnym (i przez czas twojej zabawy w symulatorze tak właśnie będzie). Znajdź więc swoje ulubione uniwersum i rzuć się w wir akcji. Zostań wybawcą zagrożonej osady lub jej zdobywcą. Śmiałkiem ratującym królestwo przed zagrażającym mu wrogiem. Poszukiwaczem przygód, którego do szczęśliwego finału doprowadzi jedynie rozwiązanie odwiecznej zagadki. Albo rycerzem (niekoniecznie w zbroi i na koniu), który wyzwoli urodziwą białogłowę. Wybór scenariusza będzie należał do Ciebie. Jeśli więc szukasz oryginalnego pomysłu dla miłośnika gier lub zwolennika światów fantasy i science fiction, przygoda w wirtualnej rzeczywistości jest idealną opcją. Możesz także skorzystać z upominku z bliską ci osobą. Czeka was aż 60 minut znakomitej zabawy, wrażeniami z której z pewnością jeszcze długo będziecie się dzielić.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.