(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na VR - Wirtualną Rzeczywistość

Wirtualna Rzeczywistość z impetem podbija serca fanów na całym świecie. Nie bez kozery - ta rozrywka pozwala bez reszty zanurzyć się nam w innym świecie i przeżyć w nim fantastyczne przygody. Zdecyduj się, czy chcesz walczyć na arenie, zabawić się w czarodzieja, a może wolisz eksplorować dżunglę albo kosmiczne przestrzenie? Tutaj każdy może realizować najskrytsze marzenia.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 51

Granice ludzkiej wyobraźni

Przebywanie w wirtualnym świecie ulubionej gry to dla ciebie najlepsza odskocznia od rzeczywistości? Potrafi wciągnąć cię na długie godziny, w których czasie czasem zapominasz, że wcale nie jesteś pogromcą potworów i wrogów? Światy gier wydają Ci się znacznie ciekawsze i bardziej pociągające niż Twój własny? Nic dziwnego, już Albert Einstein stawiał wyobraźnię i płynące z niej możliwości ponad wiedzą naukową. Teraz masz z kolei niepowtarzalną szansę jeszcze bardziej zagłębić się w wyimaginowane światy i doświadczyć ich w sposób, o którym dotąd tylko marzyłeś. Jak? Dzięki wirtualnej rzeczywistości!

Początki VR

Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, to historia VR ma swoje początki na długo przed wymyśleniem komputerów. Termin VR kojarzony jest głównie ze światami wygenerowanymi za pomocą komputera, jednak to malarze jako pierwsi spróbowali oszukać nasze zmysły, tworząc ogromne obrazy zwane panoramami. Obrazy te miały wypełniać całe pole widzenia widzów, dzięki czemu czuli się oni częścią jakiegoś historycznego wydarzenia. Pierwszy tego typu obraz powstał w Chinach w XVII w. Polskim przykładem jest Panorama Racławicka namalowana pod kierunkiem Jana Styki i Wojciecha Kossaka w 1894 r. W 1838 r angielski fizyk Cherles Wheatstone zbudował aparat do przestrzennego oglądania obrazów. Urządzenie dawało iluzję widzenia przestrzennego. Z biegiem czasu konstrukcja została uproszczona i udoskonalona. Technologia wirtualnej rzeczywistości na dobre zaczęła się rozwijać dopiero w XX. Wraz z nadejściem elektroniki i komputerów. Philco Corporation na potrzeby wojska opracowało gogle VR połączone z kamerą. Zestaw zawierał ekran dla każdego oka, magnetyczny system śledzenia i kamerę. Ruch głowy przenoszony był na ruch kamery, pozwalając w ten sposób użytkownikowi naturalnie rozglądać się po otoczeniu. Założyciel VPL Research - Jaron Lanier uważany jest za osobę, która spopularyzowała dzisiejsze znaczenie terminu wirtualna rzeczywistość. Firma opracowała wiele rozwiązań, na których do dziś wzorują się twórcy sprzętu do VR. Pierwszy zestaw zawierał okulary VR i rękawicę pozwalającą manipulować wirtualnymi obiektami i komputer. Następnie opracowano zestaw pozwalający dwóm osobom przebywać w tym samym wirtualnym świecie. W okolicach 1989 r firma opracowała kombinezon śledzący ruchy całego ciała. Z biegiem czasu coraz bardziej udoskonalano VR, aż przybrał on formę, którą znamy dziś.

Wirtualna zabawa

Miłośnicy gier, którzy coraz częściej zaczynają być znudzeni zwykłą grą przed monitorem komputera, z pewnością z radością zapoznają się z technologią wirtualnej rzeczywistości. Świetna zabawa oraz zupełnie nowe doznania podczas grania to z pewnością ogromna pokusa. Walka z pozaziemskimi istotami, zabawa w mechanika, czy przygoda w kosmosie? Wybierz rzeczywistość, z którą chcesz się zmierzyć i stań się głównym bohaterem wirtualnej przygody! Bez względu na to, czy jesteś technologicznym freakiem, czy wolisz spędzać czas na innych przyjemnościach, tutaj znajdziesz świat stworzony dla Ciebie! Przygoda w Wirtualnym Świecie w stu procentach zaspokoi Twoje oczekiwania. Przed Tobą wiele równoległych krain, w których możesz doświadczyć przygód, jakich nigdy nie przeżyjesz w realu. Zdecyduj się, czy chcesz walczyć na arenie, zabawić się w czarodzieja, a może wolisz eksplorować dżunglę albo kosmiczne przestrzenie? Tutaj każdy może realizować najskrytsze marzenia. Wirtualny świat to nie tylko gry! Co powiesz na dobry film? Wybierz się na Kinowy Seans w Strefie VR! To nie będzie kolejny seans, który dobrze znasz. Najnowsza technologia i profesjonalny sprzęt zabiorą Cię w świat pełen doznań i filmowej magii! Załóż gogle, słuchawki i przenieś się do zupełnie innego, wybranego przez Ciebie, świata!

Wirtualnie we dwoje

Szukacie sposobu na niecodzienne spędzie wspólnie wolnego czasu? Romantyczne kolacje i wyjścia do kina już nie dostarczają Wam wielu emocji? Wspólna Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga z pewnością zabierze Was na ekscytującą przygodę! Odkryjcie nieznane horyzonty wirtualnych krain! Tylko od Was zależy, kim się staniecie, i w jakim świecie postawicie pierwsze wirtualne kroki! Zmierzcie swoje siły podczas rajdowych wyścigów lub stoczcie walkę z zombie. Otwórzcie drzwi do nowej rzeczywistości, by zanurzyć się w świat znany z gier komputerowych i przeżyć zapierającą dech w piersiach przygodę. Walczcie, biegnijcie, strzelajcie oraz prowadźcie samochód, nie ruszając się z miejsca! Pomagajcie sobie nawzajem bądź rywalizujcie ze sobą! Dajcie się porwać najnowszej technologii i pokochajcie tę niesamowitą rozrywkę! Pozwólcie zatrzeć się granicy między światem realnym a wirtualnym! A jeśli zwyczajne wyjście do kina nie sprawia Wam już tyle radości co kiedyś, to połączcie seans filmowy z wirtualną rzeczywistością! Kinowy Seans w Strefie VR dla Dwojga to pomysł na nietuzinkowe spędzenie czasu i zabawę tylko we dwoje! Przenieście się razem w magiczny świat rzeczywistości wirtualnej, a świat zewnętrzny zostawcie gdzieś daleko! Kino VR posiada fotele obrotowe, które pozwalają oglądać film w 360-stopniach, więc świat będzie Was otaczał z każdej strony!