Wykorzystaj zimę i spełniaj marzenia!

Najlepszy moment na spełnianie marzeń? To właśnie teraz!
Odkryj magiczne propozycje prezentów na każdą okazję i podaruj wyjątkowe wspomnienia.

Zapisz się do naszego newslettera!

W naszych newsletterach znajdziesz emocje. I pomysły na wyjątkowe przeżycia.

Od czasu do czasu będziemy wysyłać na Twoją skrzynkę e-mail oferty i najświeższe wiadomości związane z Wyjątkowy Prezent. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, a my nie udostępnimy Twoich danych żadnym stronom trzecim. Możesz zobaczyć, jak wykorzystujemy dane osobowe w naszej polityce prywatności.

Dla kogo szukasz prezentu?

Nasi ekspreci od spełniania marzeń regularnie przygotowują treści, które pozwolą Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Zainspiruj się!

Dla Niej

Mamy coś dla babci, mamy coś dla córki i sąsiadki. Poznaj inspiracje na prezent dla kobiet.

Dla Niego

Dla Taty, Dziadka, Męża, Syna czy Przyjaciela – zainspiruj się i wybierz prezent marzeń.

Dla Dwojga

Chcesz zrobić coś wyjątkowego z mężem? A może szukasz rozrywki z przyjaciółką?

Prezenty dla Firm

Wiemy jedno… pracowników trzeba czasami rozpieścić. Doradzimy Wam, jak to zrobić.

Pakiety Przeżyć to tematyczne zbiory prezentów, wśród których każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. Podzielone według różnych kategorii, skrywają w sobie emocje i marzenia. Wybierając pakiet masz pewność, że prezent będzie trafiony, ponieważ obdarowany sam wybiera przeżycie, jakie pragnie zrealizować. Nie musisz zastanawiać się co spodoba się bliskiej Ci osobie – podaruj jej wybór wyjątkowego marzenia! Gotowe pomysły na prezent czekają!

Dream Hub by Wyjątkowy Prezent

Z pasją tworzymy wyjątkowe przeżycia dla Was i Waszych bliskich! Wyjątkowy Prezent to sklep, w którym znajdziesz ponad 8500 pomysłów na oryginalne prezenty, które dostarczają niezwykłych wrażeń, wyzwalają emocje i są marzeniami wartymi spełnienia. We wrześniu 2023 r. minie już 16 lat odkąd zmieniamy marzenia naszych klientów na wspomnienia!

Nasze marki własne:

Scroll to Top