Skok na bungee – czy jest bezpieczny? Ile kosztuje? Jak się do niego przygotować?

Skok na bungee z mostu czy innego wysokiego obiektu to ekstremalne przeżycie dla odważnych. Skoczek zostaje przymocowany do specjalnej uprzęży połączonej z wytrzymałą liną. Jedyne, co musi zrobić, to krok w przód. Potem może już tylko cieszyć się chwilą swobodnego spadania z kilkudziesięciu metrów wysokości.

Czytaj dalej

Lot aerodynamiczny dla dzieci i dorosłych. Na czym polega latanie w tunelu aerodynamicznym?

Latanie w tunelu aerodynamicznym to atrakcja dla wszystkich, którzy marzą o tym, aby unosić się w powietrzu, niczym ptak. Symulacja swobodnego lotu prowadzona jest w bezpiecznych warunkach, dlatego z atrakcji mogą korzystać także dzieci. Wystarczy wejść na specjalną platformę, gdzie powietrze pędzi z prędkością ponad 300, co umożliwia ekscytującą i niezapomnianą zabawę.

Czytaj dalej

Kilka pomysłów na niespodzianki dla ukochanej osoby

Chcąc zabrać wybrankę swego serca na romantyczną przygodę, warto wziąć pod uwagę jej preferencje, co do idealnej randki. Kobiety kochają niespodzianki, dlatego na specjalne okazje, takie jak urodziny, rocznica znajomości czy walentynki, warto podarować im czas we dwoje w jakimś wyjątkowym miejscu.

Czytaj dalej

Prezent na rocznicę ślubu – podaruj bliskiej osobie wyjątkowe przeżycie

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary, dlatego każdy kolejny rok szczęśliwego związku małżeńskiego warto celebrować w sposób wyjątkowy. Upominek-przeżycie to pomysł na oryginalny i niezapomniany prezent na rocznicę ślubu, zarówno dla rodziców, przyjaciół, jak i ukochanego współmałżonka.

Czytaj dalej