Prezent na komunię dla dziewczynki

Sezon pierwszych komunii już właściwie się rozpoczął. To ważne wydarzenie w życiu młodego katolika. Warto w tym dniu obdarować dziecko jakimś upominkiem, by podkreślić jak ważny jest ten dzień. Będzie to również wyrażać naszą radość z rozwoju młodego człowieka. Zobaczmy zatem, jaki prezent na komunię dla dziewczynki wybrać! 

Dziewczynka w białej sukience siedzi na murku. Na głowie ma wianek z róż, w tle niski żywopłot. Prezent na komunię dla dziewczynki
Warto wybrać niezapomniany prezent na komunię dla dziewczynki
Czytaj dalej

Jak uczynić Dzień Mamy 2021 niezapomnianym?

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Jak zawsze jest on obchodzony 26 maja, a w 2021 roku ten dzień wypada w środę. Poniżej prezentujemy listę, która gwarantuje, że tegoroczny Dzień Matki będzie niezwykłym przeżyciem. Zaskocz i zachwyć mamę!

Dziewczynka chowa za plecami kwiaty i laurkę z napisem "I love mam". W tle rozmazana, uśmiechnięta mama.
Dzień Mamy to okazja, by powiedzieć „kocham”

Oto pięć kroków, które uczynią Dzień Matki niezapomnianym:

Czytaj dalej

Pierwsza Komunia – o co w niej naprawdę chodzi?

W przeciągu maja i czerwca w wielu kościołach w Polsce sprawowane są Pierwsze Komunie. Dla dzieci, które uczestniczą w tym wydarzeniu to ważne przeżycie, jednak często ani dziecko, ani rodzina niestety nie wie, jaka jest istota tego sakramentu. Skupiamy się bardzo na wspaniałym wyglądzie, pieniądzach, przyjęciu komunijnym i prezentach. Jaka jest istota tego wydarzenia? Jak powinniśmy się do niego przygotować? 

Dziewczynka w białej sukni siedzi na łące i trzyma czerwoną różę.
Pierwsza Komunia to ważne wydarzenie!
Czytaj dalej

Prezent dla przyjaciółki

Przyjaźń według słownika języka polskiego PWN to “bliskie, serdeczne stosunki z kimś oparte na wzajemnej życzliwości i zaufaniu.” Myślę, że tyle ile ludzi na świecie to tyle definicji przyjaźni. Czym ona dla Ciebie jest? Dla mnie to wielogodzinne rozmowy o ważnych sprawach, wspólne spacery i kawki brane na wynos, celebrowanie ważnych chwil i bezinteresowny dar z siebie dla drugiej osoby. Prawdziwa przyjaciółka jest wielkim skarbem, dlatego warto o nią dbać i wybierać dla niej same wyjątkowe prezenty.

2 młode, uśmiechnięte przyjaciółki w okularach przeciwsłonecznych. Sypię się konfetti.
Przyjaźń wymaga celebrowania – również odpowiednimi prezentami!
Czytaj dalej

Majówka lokalnie – też może być fajnie

W tym roku majówka zapowiada się nieco inaczej niż zwykle. Znakomita większość osób spędzi ją pobliżu swojego miejsca zamieszkania, dlatego warto zastanowić się, jakie atrakcje czekają w najbliższej okolicy. Gdzie warto wybrać się z dziećmi? Co będzie ciekawym pomysłem na spędzenie czasu we dwoje? W mieście i jego najbliższych okolicach również można świetnie się bawić. Poznaj nasze pomysły na udaną majówkę i przekonaj się, jakie niezwykłe atrakcje czekają niedaleko Ciebie!

Baner z hasłem: Majówka Lokalnie tez może być fajnie w głównej części. Po bokach: hamak, leżak, kajak i noc na skale
Majówka to okazja do odpoczynku!
Czytaj dalej

Vouchery na przeżycia a programy lojalnościowe

Program lojalnościowy to długotrwałe działanie, mające na celu przywiązanie klienta do marki, podtrzymywania z nim pozytywnych reakcji oraz zaangażowanie go w działania firmy. Jak wynika z badań Monitora Programów Lojalnościowych, opracowanego przez ARC Rynek i Opinia, około 59% Polaków przyznaje, że korzysta przynajmniej z jednego programu lojalnościowego. Jak wygląda doskonały program lojalnościowy i dlaczego Voucher może być jego świetną podstawą? Jakie są ich rodzaje i o czym warto pamiętać przy wdrażaniu takiego programu? Odpowiedzi na te i podobne pytania znajdują się w poniższym tekście.

Mężczyzna, który z szerokim uśmiechem pokazuje na swoją lewą stronę.
Czytaj dalej

Normobaria – sposób na poprawę zdrowia

Nasze przeżycia zapewniają wiele radości, niesamowitych doświadczeń, niezapomnianych wspomnień oraz adrenaliny. W naszej ofercie znajdują się też takie prezenty, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Sesje w komorze normobarycznej przynoszą wiele korzyści dla naszego organizmu. Przyjrzyjmy się uważnie tym pozycjom!

Kobieta i mężczyzna na leżakach w komorze normobarycznej
Komora Normobaryczna to nie tylko zdrowie, ale także relaks!
Czytaj dalej

5 pomysłów na uniwersalny prezent na każdą okazję

Wybór prezentów dla bliskich, nie zawsze jest łatwym zadaniem i czasem wymaga sporo wysiłku. Wszystko jest uzależnione od zainteresowań, okazji czy relacji jaką mamy z osobą obradową. Mimo wszystko, są takie prezenty, które spodobają się każdemu, niezależnie od osobistych upodobań! Zobacz, jakie prezenty na każdą okazję przygotowaliśmy!

Uniwersalny prezent na każdą okazję - pomysły, inspiracje
Uniwersalny prezent: pasuje dla każdego i na każdą okazję
Czytaj dalej