Zostań w domu – czas spędź kreatywnie!

Czy pobyt w domu musi oznaczać leżenie na kanapie, z pilotem telewizora w ręku? Zdecydowanie nie! Chociaż oglądanie ulubionych filmów i seriali, zajadając się popcornem, brzmi kusząco, to poznajcie nasze pomysły na kreatywne spędzenie czasu podczas #zostań w domu!

Dziecko siedzi w kartonie i udaje rakietę.
Dziecięca kreatywność – tego nam potrzeba!
Czytaj dalej

„Polska Pełna Przeżyć” – zaplanuj swoje marzenia!

Wydawać by się mogło, że wszystkie przeżycia i atrakcje turystyczne zostały już dokładnie opisane. Jednak przewodnik „Polska Pełna Przeżyć” zmienia te odczucia o 180 stopni! Książka powstała we współpracy Wyjątkowego Prezentu oraz redakcji National Geographic! Poznajcie atrakcje, które pojawiają się po raz pierwszy na łamach przewodników!

Ludzie skaczący ze spadochronem, właściwie trójka ludzi. Okładka pakietu Polska Pełna Przeżyć
Pakiet Polska Pełna Przeżyć to zbiór atrakcji w jednym miejscu.
Czytaj dalej

Kurs online – wygodny samorozwój

Często mówi się, że człowiek uczy się całe życie. Jest w tym dużo prawdy. Korzystając z wolnego czasu, warto postawić na rozwój swoich pasji. Potrafią one dostarczyć wiele radości i uśmiechu, często też świetnie nas odprężają. Poznaj nasze propozycje i wybierz kurs online!

Pani siedzi z kawą w ręce i uśmiecha się, do leżącego na jej nogach, laptopa.
Kurs online to wygodny sposób nauki.
Czytaj dalej

Dzień Mężczyzn – panowie świętujcie!

10 marca nie jest tak popularnie obchodzonym dniem jak 8 marca czyli Dzień Kobiet. Nie zmienia to jednak faktu, że mężczyźni lubią otrzymywać prezenty! Skąd tak właściwie wziął się Dzień Mężczyzn? Jakie pomysły przygotowaliśmy dla naszych panów?

Uśmiechnięty mężczyzna w awionetce
Dzień Mężczyzn w praktyce
Czytaj dalej

Rzucanie siekierami – pomysł na integrację!

Zbliża się wiosna. Za oknem będzie robić się coraz cieplej, a rośliny zaczną budzić się do życia. Na dno szafy pójdą ciężkie zimowe kurtki, a my będziemy szukali ciekawych rozrywek. Jedną z nich niewątpliwie jest Rzucanie Siekierami! Jak to wygląda? Czy warto wybrać się na taką aktywność?

Rzucanie siekierami
Czytaj dalej

Prezent dla teściowej – miły gest czy wyzwanie?

Każdy z nas słyszał wiele niestosownych żartów o teściowej – irytującej, wścibskiej i po prostu nieprzystępnej. Bez względu na Twoje relacje z teściową, jedno jest pewne – raz na jakiś czas wypada jej kupić prezent, w szczególności dzisiaj – w Dzień Teściowej. Ale jaki upominek wybrać, by zaimponować mamie? Poznaj wyjątkowe propozycje, które zakopią topór wojenny!

Czytaj dalej

Tłusty Czwartek – ciekawostki i pomysły na spędzenie tego dnia!

Tłusty Czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Jest świętem ruchomym, bowiem zależy od Wielkanocy. Według jednego z przesądów, jeżeli ktoś nie zje w tym dniu pączka, to w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło. Poznaj nasze alternatywne pomysły na dzień pełen rozkosznych smaków!

Czytaj dalej

Dodatki do prezentów na różne okazje – najciekawsze propozycje

Wybierając prezent dla bliskiej osoby, często “dobieramy” jakiś dodatek, który ma mieć związek z daną osobą lub być dopasowany do Jej gustów. Czasem szukamy niedrogiego prezentu, który ma być wręczony na jakąś drobną okazję lub całkowicie bez powodu. Zobacz jak ciekawe i niedrogie pomysły mogą zdobyć serce bliskiej Ci osoby!

Czytaj dalej