Wyjątkowy Prezent gra z WOŚP

Spełnianie marzeń jest proste – wiemy o tym nie tylko my, ale także Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – w tym roku, kolejny już raz, gramy razem. Wyjątkowe licytacje pomogą spełnić marzenia nie tylko korzystającym z Voucherów, ale przede wszystkim młodym pacjentom oddziałów okulistyki dziecięcej, którzy są głównym celem tegorocznej zbiórki. Zobacz, jak wyglądała współpraca w poprzednich latach i jakie Vouchery można wylicytować w tym roku!

Czytaj dalej

Prezent dla mamy na Walentynki – pokaż, że kochasz!

Przyjęło się, że Walentynki to Dzień Zakochanych, dlatego na prezent z tej okazji zasługują jedynie nasze drugie połówki. Należy zatem jak najszybciej zdementować te pogłoski! Jest to bowiem Święto Miłości, którą czuje się przecież nie tylko do swojej życiowej partnerki lub partnera. Prezent dla mamy na Walentynki będzie więc świetnym pomysłem na okazanie uczucia swojej rodzicielce – najbliżej sercu osobie, która jako jedyna kocha bezwarunkowo.

Prezent na Walentynki dla mamy: Biała ściana, a na niej 22 małe, czerwone serduszka z papieru
Czytaj dalej

Prezent na Walentynki dla dziewczyny – poznaj najlepsze pomysły

Walentynki to dla kobiet wyjątkowy dzień. W końcu jest to święto zakochanych, więc zdecydowana większość Pań marzy o prezencie. I tak naprawdę nieważne, czy jest w związku, czy nie – zawsze miło jest dostać choć kartkę z życzeniami na Walentynki. I choć Panowie bardzo często twierdzą, w ramach usprawiedliwienia się od zapomnienia o prezencie, że to przecież komercyjne święto, a miłość należy celebrować codziennie, to pytanie brzmi: rzeczywiście to robicie? Zobaczcie, jak wybrać idealny prezent na Walentynki dla dziewczyny!

Prezent na Walentynki dla dziewczyny: Dziewczyna siedzi na łóżku po turecku, za nią klęczy chłopak, który jedną ręką zasłania jej oczy, a drugą wręcza walentynkę w kształcie serca. W tle czerwone balony w kształcie serc.
Czytaj dalej

Walentynki 2022 – jak je spędzić? Poznaj najbardziej romantyczne pomysły

Walentynki 2022 to niesamowita okazja, by pokazać swojej drugiej połówce, jak wiele dla nas znaczy. Co więcej – to także znakomita sposobność, by wyznać swoje skrywane do tej pory uczucia osobie, która skradła nasze serce. Walentynki nie muszą być obchodzone hucznie i kosztować niebotyczne pieniądze, by były wyjątkowe. Najważniejsze w tym szczególnym Dniu Miłości jest jedno – spędzenie go razem i stworzenie wspomnień, które będziecie nosić w sercu przez całe życie.

Walentynki 2022 - mężczyzna trzyma balony i za rękę kobietę. Razem unoszą się w powietrze
Czytaj dalej

Prezent na Walentynki dla niego – poznaj najciekawsze pomysły

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi odwieczne pytanie – jaki prezent wybrać? Co ucieszy najbardziej ukochanego, z czego będzie zadowolony, a co wywoła tylko wymuszony uśmiech, żeby nie było Ci przykro? Każdy wie, że prezent dla mężczyzny to dużo cięższy wybór niż upominek dla kobiety – kwiaty, biżuteria, słodki misio czy kosmetyki do makijażu są raczej średnim pomysłem na prezent dla Panów. Tak więc obdarowanie ukochanego to nie lada wyzwanie – jak więc mu sprostać i wybrać doskonały prezent na Walentynki dla niego?

Prezent na Walentynki dla niego: ściskające się dłonie na białej pościeli, w otoczeniu wyciętych czerwonych serduszek
Czytaj dalej

Najlepsze prezenty na walentynki dla dwojga

14 lutego to data, którą doskonale zna każdy w całej Europie – to międzynarodowe święto miłości, dzień zakochanych, czyli urodziny Kupidyna. Walentynki, bo o nich mowa, znane są już od średniowiecza, kiedy to w starożytnym Rzymie tego dnia mężczyźni urządzali różne gry, których rezultat decydował o tym, która z pięknych panien zostanie wybranką jego serca i w najbliższej przyszłości żoną. Na szczęście obecnie Walentynki obchodzone są zupełnie inaczej i nie mają nic wspólnego z wybieraniem swojej drugiej połówki poprzez, na przykład, losowanie. Zobacz, jakie prezenty na Walentynki dla Dwojga warto wybrać!

Prezent na Walentynki dla dwojga - para siedzi w kawiarni, dłońmi pokazują wspólnie serce. Na stole dwie filiżanki kawy.
Czytaj dalej

Prezent na Dzień Babci i Dziadka – podaruj wyjątkowe przeżycie

Prezenty dzielą się na kilka kategorii: trafione, nietrafione, pożyteczne i wymarzone. Definicja tego ostatniego brzmi: to podarunek, który wywołuje uśmiech na twarzy, ale sami byśmy sobie go nie kupili z różnych powodów – niewystarczająca ilość funduszy, pilne wydatki i cala lista powodów, dla których odkładamy zrobienie sobie przyjemności. A największymi mistrzami w stawianiu potrzeb innych nad własnymi są właśnie oni: kochane babcie i cudowni dziadkowie.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka - babcia jest całowana przez córkę i wnuczkę
Czytaj dalej

Najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami, dlatego najwyższy czas pomyśleć o prezentach, które wywołają uśmiech na twarzach naszych najbliższych. Wiadomym jest, że nasi dziadkowie od naszych najmłodszych lat dokładali największych starań, aby nasze brzuchy były zawsze pełne – najczęściej przepełnione – a nasze dusze szczęśliwe. Czas więc sprawić radość naszym ukochanym staruszkom i podarować wyjątkowy prezent! A takich nie mało na naszej stronie!

Dzień Babci i Dziadka - starsza para jedzie na rowerze z koszykiem, w którym są kwiaty
Czytaj dalej

Pomaganie jest proste!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas obdarowywania – nie tylko bliskich, ale także osób, które potrzebują pomocy. Fundacja Świętego Mikołaja to organizacja pomagająca dzieciom na całym świecie. W tym roku zdecydowaliśmy się wesprzeć ich działania statutowe, wybierając przepiękną kartkę okolicznościową, którą wykorzystaliśmy do złożenia życzeń świątecznych.

Kartka Fundacji Świętego Mikołaja
Czytaj dalej

Śmieszne prezenty na Święta – jak rozśmieszyć bliskich?

Kto powiedział, że prezenty świąteczne muszą być nudne? W tym roku zaskocz swoich bliskim prezentami, które sprawią, że będą śmiać się do rozpuku. Jeśli macie podobne poczucie humoru, to na pewno ucieszą ich śmieszne prezenty na Święta. Nikt nie zna ich lepiej niż Ty – sam wiesz, co dokładnie ich ucieszy. Jednakże każdy potrzebuje czasem inspiracji. Oto nasze pomysły na wesołe prezenty pod choinkę!

Śmieszne prezenty na Święta - kobieta i mężczyzna wygłupiają się
Czytaj dalej