Kolacja w Ciemności

Kiedy pozostajemy w ciemności, wyostrzają się wszystkie nasze pozostałe zmysły. Odczuwamy więcej bodźców zewnętrznych. Nasza wyobraźnia pobudza się i wchodzimy w inny świat, w którym czujemy się błogo. Ciało odczuwa każdy, nawet najmniejszy szmer, co uaktywnia poczucie głębszej świadomości siebie. Kiedy znajdziemy się zaś w ciemności i zechcemy czegoś skosztować natężenie naszych kubków smakowych sięga zenitu.

Czytaj dalej

Lot balonem

Pragnienie latania towarzyszyło ludziom od zarania dziejów. Było więc wyzwaniem wielu wynalazców na przestrzeni wieków. Nad maszyną latającą pracował przecież nawet sam Leonardo Da Vinci! Do prawdziwej rewolucji doszło jednak dopiero pod koniec XVIII wieku. Wtedy to słynni Bracia Montgofier zorganizowali pierwszy załogowy lot balonem!  Pasażerami były wówczas…baran, kogut i kaczka. Niedługo później to już ludzie mogli cieszyć się niesamowitym wynalazkiem jakim jest balon i odbywać pierwsze podróże powietrzne! Kolejna bariera została złamana.

Czytaj dalej

Romantyczny Wyjazd

Propozycji dla dwojga na spędzenie wolnego czasu w romantycznej atmosferze jest wiele. Kolacje, wypady za miasto, spacery, degustacje… Jednak chcąc zaimponować swojej drugiej połówce warto wybrać coś wyjątkowego. Jednym z oryginalnych pomysłów może być Romantyczny Pobyt w Winnicy. W końcu wino to najlepszy afrodyzjak 😉

 

Czytaj dalej

Taniec na rurze

Każdy rodzaj tańca wymaga wyczucia rytmu. Każdy jest sprawdzianem sprawności fizycznej. Każdy jest ekspresyjny i wyraża wiele emocji. Za to żaden nie jest tak energetyczny i nasycony erotyzmem jak Pole Dance! Taniec na rurze, który do niedawna kojarzył się przede wszystkim z zaciemnionymi, obskurnymi lokalami staje się coraz bardziej popularnym rodzajem aktywności fizycznej wśród kobiet. Ciężka praca tancerek, które w skąpych strojach poruszają się kusząco ku uciesze oglądających panów została doceniona!

Czytaj dalej

Lot Motoparalotnią

W ciężkich czasach przyszło żyć Ikarowi, bohaterowi znanego greckiego mitu. Misterna konstrukcja jego skrzydeł, w których spoiwem był wosk okazała się zawodna i biedaczek spadł do morza. W dzisiejszych czasach ucieczka z Krety, na której uwięziony był Ikar byłaby dużo łatwiejsza. Dedal, jego ojciec, zaproponowałby mu lotnię. Lub paralotnię. A może motolotnię? My dla drogiego Ikara, mielibyśmy jeszcze jedną propozycję… Lot Motoparalotnią!

Czytaj dalej

Kurs kulinarny

Nie wyobrażamy sobie świąt bez kultowej sałatki jarzynowej z majonezem, a szczególne miejsce w naszych sercach zajmuje wyjątkowy smak bigosu. Jednak pomimo, że jesteśmy mocno przywiązani do naszych tradycyjnych potraw to coraz częściej szukamy inspiracji kulinarnych za granicą. Jedząc „na mieście” odwiedzamy często lokale włoskie, japońskie czy meksykańskie. Także nasza domowa kuchnia staje się dużo bardziej różnorodna. Na gotowanie w ostatnich latach zapanowała prawdziwa moda. Kucharze znanych restauracji zostają gwiazdami telewizyjnych show, a półki księgarń pełne są książek z przepisami. Chcąc urozmaicić swoją kuchnię i poznać tajniki pracy zawodowców warto wybrać się na KURS KULINARNY!

 

Czytaj dalej

Łódzka Integracja

Jednym z przyjemnych obowiązków Ekspertów ds. Przeżyć, jest testowanie prezentów. Lubimy aktywnie spędzać czas i stawiamy na przeżycia, stąd każdą możliwą chwilę staramy się wypełniać ekscytującymi atrakcjami, które najlepiej smakują w towarzystwie przyjaciół. W ostatnią środę potwierdził to Łódzki Team. O tym jak świetnie się bawili przeczytacie poniżej.

dav

Czytaj dalej

Escape Room

Wyzwania intelektualne to coś, co uwielbia wielu z nas. Dzięki zagadkom umysłowym możemy ćwiczyć swoją koncentrację, zdolności logicznego łączenia faktów oraz  ogólnie rzecz biorąc – poszerzać horyzonty sfery umysłowej. Opcja pokojów zagadek to świetny sposób rozrywki, która łączy ludzi! Co więcej, przy takiej zabawie dba się o szybką i elastyczną pracę mózgu, który również jest mięśniem potrzebującym ciągłego treningu. Aby nasze głowy stały się wszechstronne, potrzebna jest systematyczna praca – przede wszystkim w postaci intensywnego myślenia. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym możemy uczęszczać konsekwentnie na treningi do miejsc zwanych „Escape Room”.

Czytaj dalej

Flyboard – rewolucja sportów wodnych

Rozwój technologii coraz śmielej wkracza w świat sportu. Od nowinek w strojach lekkoatletów, aż po prototypowe rozwiązania techniczne w motoryzacji. Postęp ten pozwala na przełamywanie kolejnych barier ludzkich możliwości. Sportami, które charakteryzują się przekraczaniem granic w sposób szczególny są sporty ekstremalne. Do takich właśnie zalicza się FLYBOARD !

 


Czytaj dalej

Sobotni Mini Golf

W Wyjątkowym Prezencie często podkreślamy jak wielką wartością jest dla nas uszczęśliwianie innych. Fakt, że spełniamy czyjeś marzenia daje nam ogromną satysfakcję i motywację do pracy. Jeszcze bardziej cieszymy się gdy możemy zrobić coś bezinteresownie, a przy współpracy ze wspaniałymi Partnerami, którzy dzielą z nami tę pasję, jest to możliwe.  Przykładem może być chociażby ostatni weekend 😉 O tym, jak go spędziliśmy i kogo uszczęśliwiliśmy przeczytacie tutaj ! 

 

img_6723

Czytaj dalej