Sobotni Mini Golf

W Wyjątkowym Prezencie często podkreślamy jak wielką wartością jest dla nas uszczęśliwianie innych. Fakt, że spełniamy czyjeś marzenia daje nam ogromną satysfakcję i motywację do pracy. Jeszcze bardziej cieszymy się gdy możemy zrobić coś bezinteresownie, a przy współpracy ze wspaniałymi Partnerami, którzy dzielą z nami tę pasję, jest to możliwe.  Przykładem może być chociażby ostatni weekend 😉 O tym, jak go spędziliśmy i kogo uszczęśliwiliśmy przeczytacie tutaj ! 

 

img_6723

Czytaj dalej

Dream Jump ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu

Podczas gdy jedni pracują, dusząc się w oparach korporacji, klepiąc tabelki przy ledowych żarówkach, nasi pracownicy, będący jednocześnie Ekspertami ds. Przeżyć skaczą z wysokości 40 metrów, sprawdzając na własnej skórze poziom ekstremalności i wyjątkowości atrakcji. Czy Dream Jump ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu przeszedł atest wyjątkowej atrakcji? 

 

Dla przypomnienia Dream Jump – to opatentowana technika oddawania skoków z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego lin dynamicznych oraz bloczka. Dzięki zastosowanemu układowi lin możliwe jest maksymalne wydłużenie swobodnego spadania.

 

Przeczytajcie co o skoku sądzi Jagoda, która w zeszłym miesiącu zmierzyła się z tym wyzwaniem 🙂 

 

jagos-1

Czytaj dalej

Hipsterzy pozywają organizatorów Kolacji w Ciemności. „Nie możemy robić selfie i wrzucać zdjęć na Insta. To skandal!”

Odszkodowanie za rozłąkę z iPhonem, stracone lajki i udostępnienia zdjęć oraz tysiące zawiedzionych followersów – tego właśnie oczekuje od organizatorów Kolacji w Ciemności grupa  hipsterów, którzy udali się w ubiegły wtorek do jednej z warszawskich restauracji, by wziąć udział w tym modnym, kulinarnym wydarzeniu.

social-prima

Na miejscu okazało się, że podczas Kolacji w Ciemności nie wolno robić zdjęć, jako że należy wyłączyć wszelkie źródła światła. „To nie może być prawda” – te ociekające niewymownym bólem słowa, wypowiedziane w formie cichego szeptu, padły jako pierwsze na sali, po przekazaniu dramatycznej informacji przez prowadzącego event.  

 

Ta informacja spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Wiedziałem, że brak aktywności w sieci przez 1,5 h zaniepokoi moją mamę oraz, przede wszystkim, moich followersów na Instagramie. Nawet nie chcę myśleć o tym, jak bardzo ich zawiodłem – przez ostatnie 24 h zapowiedziałem relację zdjęciową z Kolacji 12 razy – relacjonuje ze smutkiem Ernest, jeden z uczestników Kolacji w Ciemności.

 

– Nie mogę jeszcze o tym mówić, to zbyt bolesne – mówi łamiącym się głosem Odeta, młoda vlogerka kulinarna, która planowała nagrać podczas Kolacji 1. odcinek swojego vloga.

 

Jak zdradzili świadkowie zdarzenia, największy dramat przeżyła jednak młoda szafiarka o pseudonimie Marilyn Moroń, która szlochając, krzyczała, że nikt nie zobaczy jej nowej, starannie dobranej stylizacji. Po wielu próbach uspokojenia spanikowanej dziewczyny, skutecznym posunięciem okazało się w końcu wyświetlenie szafiarce, tuż po zakończeniu Kolacji, słynnego zdjęcia Jessiki Mercedes z festiwalu Coachella.

 

W zaistniałej sytuacji, młodzi hipsterzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce – po obejrzeniu „12 gniewnych ludzi”, dwóch sezonów „Suits” oraz kilku wywiadów z Romanem Giertychem opracowali pozew zbiorowy i skierowali sprawę do sądu.

 

Żądamy od organizatorów odszkodowania oraz zmiany formuły wydarzenia na Kolację w Jasności. Jesteśmy dobrej myśli – podsumowuje Ernest.

 

PS Wszelkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone z okazji Prima Aprilis.

Wyjątkowy Prezent – Wyjątkowi Ludzie cz. 3

Idziemy za ciosem i przedstawiamy kolejną osobę z naszej wyjątkowej drużyny. Tym razem przedstawiamy Wam Gosię, która zaczynała z nami od praktyk w dziale marketingu, a teraz…. Przeczytajcie sami.
 
img_2424
 
Opowiedz nam coś o sobie i o swoich pasjach.
 
Lubię wszystko to, co mnie wzrusza i porusza wewnętrznie. Sztukę, fotografię, muzykę, teatr, dobry film i książkę.
 
Jestem bardzo ekspresyjna i emocjonalna. Moją pasją są ludzie. Uwielbiam z nimi przebywać, rozmawiać i ich poznawać. Podczas studiów miałam okazję mieszkać w Berlinie, który jest kolebką multikulturowości. Przebywając z ludźmi z wielu różnych narodowości, nauczyłam się jak ważna jest otwartość, szczerość i brak uprzedzeń.
 
Często podróżuję. Na razie głównie po Europie, ale planuję też w niedalekiej przyszłości zwiedzić odleglejsze zakątki. Marzy mi się Tajlandia, Madagaskar, Australia, Islandia, Kuba, Maroko, Nowa Zelandia… Może się uda
 
Lubię eksperymentować w kuchni. Gotowanie, smażenie, a także pieczenie to coś co sprawia mi ogromna radość. Zwłaszcza gdy robię to dla moich bliskich i przyjaciół.
 
Lubię uczyć się nowych rzeczy. Aktualnie próbuje okiełznać małą gitarę – czyli Ukulele.
 
Sporty tez nie są mi obce. Jazda na rowerze, squash, joga to, to co aktualnie staram się praktykować. Mam pasję do życia i ciągle odczuwam niedosyt.
 
Na jakim stanowisku pracujesz w WP i od czego zaczynałaś?
 
Równo rok i trzy miesiące temu przyszłam na staż w Dziale Marketingu do Wyjątkowego Prezentu. Już po miesiącu zaproponowano mi pracę na stanowisku Asystentki Działu Marketingu. Od lutego pracuję już jako Młodszy Specjalista Działu Marketingu i nie zamierzam na tym poprzestać 😉
 
1917192_10205703491448124_7677861997916733295_n
 
Jak dowiedziałaś się o Wyjątkowym Prezencie?
 
Z telewizji. Jestem fanką programów kulinarnych. Nie podam nazwy, aby nie robić product placement, ale jest to bardzo popularny program, puszczany w bardzo popularnej stacji… W jednym odcinku występował właśnie Kuba – Dyrektor Zarządzający WP. Pomyślałam –„co za fantastyczny człowiek, z pasją i energią do życia!”. A zaraz później „Praca, o której opowiada, musi być pracą marzeń. Istny czad! Testujesz ekstremalne i nietuzinkowe atrakcje i myślisz jak sprawić, aby ludzie czuli się szczęśliwi”. Zaraz później pomyślałam: „To telewizja, w realnym życiu nie ma takich prac”. A okazało się, że są 😉
 
Rok później znalazłam ogłoszenie na portalu, w którym Wyjątkowy anonsował, że poszukuje pomocy w Dziale Marketingu. Bez wahania wysłałam CV i jestem.
 
Co skłoniło Cię do pracy w WP?
 
Robiłam już różne rzeczy. Praca w telewizji online dla lekarzy, praca w kawiarni, w teatrze, praktyki w polsko-niemieckim stowarzyszeniu młodzieży, praca w wiedeńskiej redakcji miesięcznika, praca w butiku z biżuterią. Nawet udało mi się przez jakiś czas z powodzeniem prowadzić knajpę nad morzem. W większości tych prac pracowałam krócej niż 6 miesięcy. Wreszcie stanęłam, ale nie w miejscu. Można powiedzieć, że zacumowałam do przystani.
 
W Wyjątkowym odkryłam, że Marketing i PR to jest to co, w czym chcę się doskonalić i zdobywać wiedzę. Zatrzymali mnie ludzie, którzy mnie zainspirowali, a także produkt – czyli prezenty w formie przeżyć. To wszystko otworzyło mi oczy na naszą stolicę i cały kraj. Uświadomiłam sobie, że wcale nie trzeba wyjeżdżać, żeby fajnie żyć. WP pokazał mi jak czerpać więcej i wykorzystywać to, co się ma. Wyjątkowy Prezent to nie tylko praca, ale i filozofia życiowa. Tak mi się wydaje.
 
13237798_10206654902712811_9109192831348049436_n
 
Czy praca u nas pomogła Ci rozwinąć pasję lub poszerzyła horyzonty?
 
Zdecydowanie. Tutaj każdy każdego nakręca. To jest taka zdrowa rywalizacja. Od zrealizowanych przeżyć, odbytych imprez, zrobionych nowych rzeczach, uczestniczeniu w kursach, po zorganizowaniu nowego eventu, czy wprowadzeniu nowego produktu. Mamy taką niepisaną zasadę w firmie – chwalimy się sukcesami i celebrujemy je. To jest piękne. Nie zawsze się udaje, ale staramy się tak robić.
 
Dzięki pracy w WP moja bucket list powiększyła się o połowę. A zarazem zmniejszyła, bo coraz więcej marzeń/celi/przeżyć zostało skreślonych.
 
Co najbardziej w wyjątkowym się podoba?
 
Atmosfera. Nie bez powodu, mówimy że Wyjątkowy Prezent to przede wszystkim wyjątkowi ludzi. Poznałam tutaj przyjaciół, z którymi spędzam wolny czas. Wspaniałe jest także to, że dzięki tej pracy spróbowałam wielu nowych rzeczy. Najmilej wspominam Skok ze Spadochronem – niesamowite uczucie.
 

Wyjątkowy Prezent – Wyjątkowi Ludzie cz. 2

Idziemy za ciosem i przedstawiamy Wam kolejną osobę, która opanowała trudną sztukę life/work balance. W pracy podróżuje, po pracy też podróżuje, a kiedy ma czas tylko dla siebie… tak zgadliście, uprawia jogę. Przed Wami nasza Koordynatorka Regionalna – Iza.

 

izabella_wolska-jpg-5 Czytaj dalej

Wyjątkowy Prezent – Wyjątkowi Ludzie

Marzenia, przeżycia i doświadczenia – to nasza codzienność. Tak by się mogło przynajmniej wydawać. Uwielbiamy naszą pracę pracujemy z pasjonatami, posiadamy zainteresowania…. ale jak łączymy pracę z hobby i rozwojem? Postanowiliśmy przemycić trochę inspiracji na bloga! Przybliżamy Wam sylwetki kilku osób, które potrafią to połączyć i cały czas nakręcają się jednym i drugim. Na pierwszy ogień leci znany i lubiany Team Leader z Katowic – Marcin Staszek.

fb_img_1489669300603 Czytaj dalej

I love marketing… WE LOVE MARKETING!

Nasza drużyna vouchera, a w zasadzie jej dział marketingu miała okazję uczestniczyć w konferencji I love marketing. Czego się nauczyliśmy i co z tego wyniknie?

 

dsc_0521

Czytaj dalej

Pierwsza w Polsce Randka w Ciemności już za nami !

Obrazek

“To nie była zwykła kolacja, nie była to również zwykła randka… Niesamowite przeżycie” – komentuje Ola (24 lat) zaraz po wyjściu z zaciemnionej sali. Wielokrotnie wspominaliśmy, że ciemność wyostrza wszystkie zmysły – smak, zapach, dotyk. Teraz możemy śmiało przyznać, że sprzyja również bliskości. Przekonali się o tym uczestnicy środowej  Randki   w Ciemności.

 


Wyjątkowy Prezent przy współpracy z portalem Sympatia.pl zorganizował wyjątkowe wydarzenie – Pierwszą w Polsce Randkę w Ciemności, która odbyła się w ostatnią środę w warszawskiej restauracji Borpince. Chcecie dowiedzieć się jak przebiegło wydarzenie i co uczestnicy robili         w ciemności? Zachęcamy do lektury.

Czytaj dalej

3 najbanalniejsze prezenty na Walentynki

Stereotypy istnieją z jakiegoś powodu. nie wszystkie jednak są złe! Jeżeli komuś Walentynki kojarzą się z wszechobecnymi serduszkami, to nie ma w tym nic złego. Gorzej jednak, jeżeli w Walentynki chcemy zaskoczyć drugą połówkę i dajemy jej stereotypowy prezent. Poniżej lista upominków, które w te Walentynki nikogo nie zaskoczą.

Czytaj dalej

Randka w ciemności

Kolacja w ciemności to jeden z najczęściej kupowanych prezentów dla Par widniejących w ofercie Wyjątkowego Prezentu.  Romantyczny, tajemniczy i wyjątkowo intrygujący wydźwięk tego prezentu, nakłonił organizatorów do stworzenia niezwykłego wydarzenia. Przy współpracy z największym portalem randkowym w Polsce – Sympatia.pl przygotowali event, który pomoże znaleźć miłość kilkudziesięciu osobom. Co takiego? Przeczytajcie poniżej. 

600x250_0002_v2-1

Czytaj dalej