Wykorzystaj wiosenną energię i spełniaj marzenia!Najlepszy moment na spełnianie marzeń? To właśnie teraz!
Odkryj magiczne propozycje prezentów na każdą okazję i podaruj wyjątkowe wspomnienia.

Zapisz się do naszego newslettera!

W naszych newsletterach znajdziesz emocje. I pomysły na wyjątkowe przeżycia.

Od czasu do czasu będziemy wysyłać na Twoją skrzynkę e-mail oferty i najświeższe wiadomości związane z Wyjątkowy Prezent. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, a my nie udostępnimy Twoich danych żadnym stronom trzecim. Możesz zobaczyć, jak wykorzystujemy dane osobowe w naszej polityce prywatności.

Pakiety Przeżyć to tematyczne pakiety prezentowe, wśród których każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. Podzielone według różnych kategorii i lokalizacji, skrywają w sobie emocje i marzenia. Wybierając Pakiet Przeżyć masz pewność, że prezent będzie trafiony, ponieważ osoba obdarowana samodzielnie wybiera przeżycie, jakie pragnie zrealizować. Nie musisz zastanawiać się, co spodoba się bliskiej Ci osobie – podaruj jej wybór wyjątkowego marzenia! Gotowe pomysły na prezent czekają!

Dream Hub by Wyjątkowy Prezent

Z pasją tworzymy wyjątkowe przeżycia dla Was i Waszych bliskich! Wyjątkowy Prezent to sklep, w którym znajdziesz ponad 8500 pomysłów na oryginalne prezenty, które dostarczają niezwykłych wrażeń, wyzwalają emocje i są marzeniami wartymi spełnienia. We wrześniu 2023 r. minie już 16 lat odkąd zmieniamy marzenia naszych klientów na wspomnienia!

Nasze marki własne:

Scroll to Top