W 2018 roku zrobię coś wyjątkowego!

Wraz z początkiem stycznia, rok do roku, tworzone są listy noworocznych postanowień. Jesteśmy zdeterminowani do wprowadzania zmian w naszym życiu. Zwykle dotyczą one zmiany naszego wyglądu, poprawy stanu zdrowia czy nabycia nowych umiejętności zawodowych. Zatem na początku roku, kluby fitness i siłownie  pękają w szwach, a firmy oferujące kursy doszkalające, językowe, komputerowe czy dające różne uprawnienia, nabywają masę nowych klientów. Od pewnego czasu na portalach społecznościowych i lifestylowych można zauważyć również nowy trend, jakim jest ranking ciekawych i atrakcyjnych rzeczy do zrobienia w nowym roku. Taką właśnie listę przygotował  portal No chodź, będzie fajnie tworząc 100 rzeczy, które możesz zrobić w Warszawie w 2018. Znaleźliśmy się tama na 1 pozycji z naszą Kolacją w Ciemności i na 7 miejscu z Walk in The Sky.  Przecież chodzi nie tylko o to, aby zmiać się na lepsze, ale też o to, aby nasze życie nabierało barwniejszych kolorów 😉

Poniżej przeczytacie nasze propozycje na 2018!

balontodo

Czytaj dalej

10. Urodziny Wyjątkowego Prezentu

Dziesięć lat temu nikt się nie spodziewał, że nasza firma rozrośnie się do obecnych rozmiarów, że spełnimy tysiące marzeń i uszczęśliwimy tyle osób. W roku założenia, czyli w 2007, zespół składał się z dwóch osób, a biuro było jednopokojowe. Obecnie firma zatrudnia kilkaset osób, siedziba ma ponad 200 m 2, mamy 45 Wysp Przeżyć i sklepów stacjonarnych w kilkudziesięciu miastach w terenie całej Polsce. Startowaliśmy z ofertą kilkudziesięciu prezentów w formie przeżyć, a wówczas mamy ponad 2000 atrakcji. Chyba zgodzicie się z nami, że jest co świętować prawda? 10. urodziny świętujemy przez cały miesiąc, a zaczęliśmy już we wrześniu podczas corocznej integracji. Chcecie wiedzieć jak ją spędziliśmy – przeczytajcie poniżej. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie zrobili tego w wyjątkowym stylu ;-)!

20170910_153940-1

Czytaj dalej

Wyjątkowy Team na Spadochronach

Wymaga odwagi, pragnienia przeżywania i doświadczania ekstremalnych wrażeń oraz trochę szaleństwa. Jest niezastąpioną dawką adrenaliny. Marzą o nim miliony ludzi na całym świecie, a dla dużej części naszego wyjątkowego zespołu jest już pięknym wspomnieniem. To właśnie Skok ze Spadochronem był ostatnio na językach wielu Ekspertów ds. Przeżyć z całej Polski, gdyż w podziękowaniu za lojalność, zaangażowanie i bycie częścią ekipy Wyjątkowego Prezentu dostali skok w przestworza.

skoki-1 Czytaj dalej

Lot widokowy

Do wind wjeżdżających na szczyt paryskiej wieży Eiffla czy też na dach nowojorskiego Empire State Building ustawiają się codziennie setki ludzi. Wszelkie tarasy i punkty widokowe są zresztą turystycznymi hitami wielu innych miast. Każda, nawet średniej wielkości miejscowość ma jakąś wieżę, na którą warto się wdrapać, by podziwiać urzekającą panoramę. My zachęcamy, by pójść krok dalej. I krok wyżej… Proponujemy, by zaserwować sobie widoki najwyższych lotów!
lot-widokowy-play

Czytaj dalej

Degustacja Whisky

Whisky to trunek, którego historia sięga XVII wieku. Jednak  iryjscy mnisi pędzili napój znany jako aqua vitae (gaelicka nazwa uisge beatha) już w VII wieku. Była to mikstura uzyskiwana poprzez destylację produktów fermentacji owoców i używana wyłącznie do celów leczniczych. Od XVII wieku zaczęto używać skróconej formy uiskie, zaś od około 1715 roku nazwa ta przybrała postać whiskie.

 

Czytaj dalej

Masaż czekoladą

Masaż wywodzi się już ze starożytności, kiedy to stosowano go podczas różnego rodzaju obrzędów religijnych – zazwyczaj na zakończenie, aby zwieńczyć to, co się tam odbywało. Masowano również wielu sportowców, którzy doznawali skurczy podczas zawodów lub mieli naciągnięte ścięgna. Masaż miał więc zastosowanie zarówno odprężające jak i naprawcze. Tak pozostało do dzisiaj i stosujemy go zarówno jako rehabilitację jak i do celów relaksacyjnych. Skupimy się jednak na tym drugim zastosowaniu.

Czytaj dalej

Północ zdobyta – nowy sklep w nowej galerii

Do grudnia zostało jeszcze kilka miesięcy, ale u nas już od wakacji  można było usłyszeć głos nawołujący – Winter is cominig ! Przygotowywaliśmy się do otwarcia naszego atrakcyjnego i wyjątkowego sklepu w Galerii Północnej bardzo długo. Nie jest to zwykły sklep. Nowocześnie zaaranżowany Pop-up store z designerskim wystrojem, oświetleniem, pięcioma ekranami LCD oraz co najważniejsze, z pierwszym w Polsce Symulatorem Lotów F-16, okazał być się strzałem w dziesiątkę.

img-2903

Czytaj dalej

Początek rozwoju broni palnej jest związany z wynalezieniem prochu czarnego w Chinach w IX wieku. Wkrótce po wynalezieniu znalazł on zastosowania militarne. “Sekret alchemików” w XIII wieku przywiózł do Europy Marco Polo. Przez wiele lat broń służyła głównie do obrony i do ćwiczeń militarnych. Obecnie ma ona szersze zastosowanie. Kurs strzelecki jest świetnym pomysłem na prezent dla miłośników filmów akcji, prawdziwych twardzieli, dla pasjonatów historii, a także dla osób lubiących dobrą zabawę i adrenalinę. Czy wszystkie te określenia dobrze brzmią w parze z pistoletem? Jeśli dodamy do tego profesjonalną naukę i bezpieczny kurs, to jak najbardziej!

Czytaj dalej

Dream Jump z Dachu Stadionu

Ekstremalne epizody i adrenalina to niecodzienna forma rozrywki i sportów. Wielu z nas marzy o tym, aby przeżyć jak najwięcej tego typu wrażeń. Stąd też mamy tak wiele rozmaitych form doświadczania przygód wywołujących silne emocje. Miłośnicy ekstremalnych sportów wymyślili masę przeróżnych opcji kontaktu z adrenaliną. Co rusz tworzyli nowatorskie pomysły związane z tego rodzaju sportami. Dwa najpopularniejsze sposoby na chwilę obecną to skok ze spadochronem lub na bungee.

Czytaj dalej

Paintball laserowy

Przebywanie w wojsku niekoniecznie kojarzy się z dobrą zabawą. Zaskakującym jest więc fakt, że amerykańscy żołnierze już pod koniec lat 70 XX wieku mieli możliwość gry w niezwykle popularny obecnie PAINTBALL LASEROWY!  Zarówno wtedy, jak zresztą i w czasach obecnych armia stosuje technologię wykorzystywaną w paintballu laserowym w celach szkoleniowych. Żołnierze traktują jednak rozgrywkę z pewnością dużo bardziej serio niż tysiące osób, które rywalizują ze sobą w salonach gier całego świata.

 

Czytaj dalej