(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Rybnik

Jakie emocje czekają w Rybniku, a jaki odlotowy prezent warto wybrac? Zobaczcie najciekawsze atrakcje i pomysły na spędzenie czasu wolnego w Rybniku! Prezenty, które gwarantują emocje i inspiracje, które pomogą spełnić marzenia najbliższych! Spędźcie niesamowity czas w mieście i jego okolicach, korzystając z niezwykłch przeżyć!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 289
Wyświetlono 60 z 289

Wolny czas w Rybniku można spędzić bardzo ciekawie

Rybnik to miasto, które zamieszkuje ponad 130 000 ludzi, znajdujące się na południu naszego kraju. Jego nazwa pochodzi od faktu, iż jego mieszkańcy utrzymywali się z rybactwa. Na miejscu obecnego rynku był niegdyś ogromny staw hodowlany. Miasto założone zostało prawdopodobnie w XII wieku, prawa miejskie posiada od 1327 roku.Rybnik oferuje wiele niezwykłych atrakcji i sposobów na spędzenie wolnego czasu w sposób oryginalny i nietuzinkowy. Fani miejskiej architektury spotkają tu kilka ciekawych zabudowań, przy których warto zatrzymać się na dłuższą chwilę. Znajdziemy tu m.in. wspomniany wcześniej rynek, zbudowany na terenie dawnych stawów; imponującą bazylikę neogotycką z początku XX wieku; budynek dawnego Starostwa, który datowany jest na koniec XIX wieku; dawny ratusz miejski, zbudowany w stylu klasycystycznym z wieżą zegarową z 1822 roku, w którym obecnie mieści się muzeum miejskie; czy też kościół ewangelicko-augsburski, zbudowany w 1791 roku, a odbudowany po wielkim pożarze w 1875 roku. Jest to oczywiście tylko część ciekawych obiektów, które warto zobaczyć podczas wizyty w Rybniku. Pod względem atrakcji turystycznych, w mieście i jego okolicach warto zobaczyć także Jezioro Rybnickie, Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich oraz Kalwarię Golejowską, która umiejscowiona jest przy największym wzniesieniu Rybnika - Grzybówce. Przez miasto przechodzi też kilka ciekawych szlaków turystycznych. A jeżeli chodzi o spełnianie marzeń - Rybnik to interesujące miasto.

Pomysł na prezent

Rybnik to także “kopalnia” ciekawych pomysłów na prezent, nie tylko dla Rybniczan, ale także dla wszystkich mieszkańców województwa śląskiego. Jakie atrakcje w Rybniku warto zobaczyć, a jaki prezent dla kobiety sprawdzi się najlepiej? Zobacz, jak znaleźć idealny pomysł na prezent!

Pomysł na prezent dla kobiety w Rybniku

Jeżeli szukasz ciekawego podarunku dla zapracowanej kobiety, to na wiele różnych okazji doskonale sprawdzi się Pakiet Regenerujący, czyli seria zabiegów, pomagająca w relaksie i odprężeniu. Pakiet został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują intensywnego wypoczynku. Na początek masaż całego ciała, z elementami regeneracji, który potrwa około 60 minut. Następnie relaksujący masaż twarzy, który znakomicie likwiduje oznaki zmęczenia, napięcia i stresu. Na koniec refleksologia stóp, czyli leczniczy masaż, w którym stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe. Seria zabiegów nie tylko doskonale pomoże się odprężyć, ale także wspomoże regenerację tkanek. Wspaniały pomysł np. z okazji Dnia Kobiet lub rocznicy ślubu dla kobiety w Rybniku.

Voucher na prezent

Po ciężkim tygodniu w pracy, ambitnym projekcie lub stresujących chwilach, warto postawić na odprężenie, które będzie z Wami nie tylko podczas trwania niezwykłych zabiegów, ale jego pozytywne skutki będziecie odczuwać jeszcze długo po nim. Pakiet Rewitalizujący dla Dwojga to 60-minutowy masaż całego ciała, dermo-stymulujący masaż twarzy oraz wygładzający masaż dłoni. Masaż twarzy ma działanie ujędrniające i stymuluje on skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Skóra odzyskuje naturalny kolor oraz jest zdecydowanie bardziej jędrna. Z kolei masaż dłoni znaczącą wpływa na samopoczucie - pomaga się zrelaksować i odprężyć. Taki Voucher na prezent będzie eleganckim i oryginalnym pomysłem!

Spełnianie marzeń - prezent w Rybniku

Niezwykły pomysł na prezent w Rybniku? Powietrzna przygoda! Ale po kolei... najpierw osoba obdarowana zwiedzi lotnisko oraz hangar. Następnie wsiądzie na pokład lśniącej maszyny i przeżyje niezapomnianą przygodę. Lot Widokowy - Góra św. Anny i Góra Ślęża (są dostępne również inne trasy, m.in. na Podhale) to powietrzne emocje, które ciężko opisać słowami. Z pokładu lekkiego i zwrotnego jednopłatu osoba obdarowana ujrzy niezwykłe widoki. 200-kilometrowa podróż, podczas której obdarowany lub obdarowana zobaczy m.in. Górę Świętej Anny, Kamień Śląski, Rybnik oraz Górę Ślęża, to wspaniały pomysł na prezent pełen emocji w Rybniku. Osoba obdarowana pozna również techniki pilotażu samolotu. Na naszej stronie można również znaleźć inne trasy i przeżyć inną, równie niesamowitą przygodę. Jest to idealny prezent dla osób, szukających adrenaliny, emocji i dobrej zabawy. Znakomicie sprawdzi się na urodziny, święta, rocznicę lub na inne, równie ważne okazje.

Niezwykły prezent w Rybniku

Osoby, które interesują się lotnictwem i podniebnymi przygodami i ukończyły 14 lat, mogą skorzystać z niezwykłego przeżycia, które idealnie sprawdza się w roli podarunku na każdą okazję. Poznaj Świat Lotnictwa to okazja, by wdrożyć się w świat pilotów. Osoba obdarowana nie tylko odbędzie 15-minutowy lot widokowy, ale także otrzyma tzw. "ABC Pilota", czyli skrócone, profesjonalne materiały instruktażowe w formie samouczka, przeznaczone dla pilotów samolotów ultralekkich, przyrządy niezbędne do wyznaczania trasy przelotu, mapę lotniczą oraz tablice zawierające niezbędne procedury kontroli startu i korespondencji podczas lotu samolotem. Osoba obdarowana otrzymuje materiały pocztą i wygodnie przygotowuje się do przeżycia swojej niezwykłej przygody!

Zamiast rzeczy, podaruj emocje w Rybniku!