Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Dla Pracownika Miesiąca"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Dla Pracownika Miesiąca"


700+ przeżyć, 150+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Dla Pracownika Miesiąca"

To był dla Ciebie udany miesiąc pod względem zawodowym? Zrealizowałeś mnóstwo projektów, wykazałeś się kreatywnością i nieszablonowym myśleniem? Masz rację! Twój przełożony i współpracownicy też tak myślą, dlatego otrzymałeś Pakiet Przeżyć “Dla Pracownika Miesiąca”. Twoje zaangażowanie, sumienność i dokładność sprawiły, że możesz cieszyć się uznaniem innych pracowników Twojej firmy. W tym miesiącu byłeś prawdziwym wzorem i mentorem dla innych, dlatego tytuł Pracownika Miesiąca trafił właśnie w Twoje ręce. Jest to wyjątkowa forma uznania, z której możesz skorzystać w wymarzony przez siebie sposób. Wybierz przeżycie, które chcesz zrealizować i ciesz się zasłużoną, a przede wszystkim, wypracowaną nagrodą. Spokojne odprężenie, przejażdżka super autem, a może szalone marzenie? Ciężko pracowałeś, dlatego wybierz najbardziej odpowiednią formę relaksu i zapomnij na chwilę o codziennych obowiązkach. Ciężko pracowałeś na ten sukces, więc teraz… baw się dobrze! W tym miesiącu byłeś bezkonkurencyjny!

Pakiet Przeżyć "Dla Pracownika Miesiąca" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Dla Pracownika Miesiąca” to zbiór najlepszych prezentów, z różnych kategorii. Osoba obdarowana wybiera jedno, które zrealizuje.

Ile przeżyć znajduje się w pakiecie?
W pakiecie znajduje się ponad 700 unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Znajdują się tu atrakcje dla jednej, dwóch lub więcej osób.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Dla Pracownika Miesiąca" - Pakiet na prezent

Szukasz pomysłu na prezent dla pracownika? Chciałbyś, żeby był to wyraz szacunku i uznania za dobrze wykonany projekt, ale nie chciałbyś kolejnego, banalnego podarunku? Pakiet Przeżyć “Dla Pracownika Miesiąca” to wyjątkowa forma gratyfikacji, która sprawi, że jako pracodawca będziesz w myślach osoby obdarowanej za każdym razem, gdy tylko będzie wspominał zrealizowane wydarzenie. Jest to również gwarancja zadowolenia, ponieważ obdarowany sam wybiera przeżycie, jakie chce zrealizować. Sprawia to, że jest to uniwersalny podarunek, który sprawdzi się dla osoby z każdej branży i na każdym stanowisku. Wręczając pracownikowi nagrodę w postaci przeżycia masz pewność, że nie będzie to nietrafiony prezent. Tytuł Pracownika Miesiąca doskonale zmobilizuje i odda szacunek za wykonaną pracę, co jest bardzo ważnym narzędziem motywacyjnym. Pracownik, który czuje, że jest doceniany, to osoba wydajna i zaangażowana w swoją pracę, która całe serca poświęca w powierzone obowiązki. Wybierz wyjątkowy prezent dla pracownika i podziękuj mu - w końcu był to miesiąc jego sukcesów!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

700+ przeżyć, 150+ miast

Obowiązujący strój

Ubiór zależny jest od wybranego Przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania różni się w zalezności od wybranego Przeżycia.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 592
Wyświetlono 24 z 592

Zobacz inne propozycje