Prezent na Dzień Dziecka

W tym niezwykłym dniu, warto przygotować i podarować niezwykły prezent na Dzień Dziecka, który zostawi po sobie ślad, w postaci magicznych wspomnień. 1 czerwca to dobry moment na spełnienie dziecięcych marzeń i wybranie oryginalnego podarunku, zapewniającego ogromne emocje - zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Zobacz najlepsze prezenty dla dzieci, które przygotowaliśmy i umieściliśmy w kategorii Prezenty na Dzień Dziecka! Przekonaj się, żę spełnianie dziecięcych mrzeń jest naprawdę proste!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 268
Wyświetlono 60 z 268

Krótka historia Dnia Dziecka i jego obchody na świecie

Choć może zabrzmieć to dziwnie… Dzień Dziecka nie zawsze obchodzony jest 1 czerwca! W różnych krajach jest obchodzony w różne dni i sposoby - w Niemczech, Chinach i właśnie Polsce święto ustanowione jest na dzień 1 czerwca, w krajach azjatyckich - Japonii i Korei Południowej, dzieci obchodzą swoje święto 5 maja (Japonia ma osobne święto chłopców i dziewczynek), z kolei we Francji i Indiach - 20 listopada. To właśnie ten listopadowy dzień jest tym, który oficjalnie obchodzony jest również przez Unicef, jako oficjalny Dzień Dziecka. Oczywiście reszta krajów również obchodzi święto najmłodszych, jednak są to indywidualne terminy. Co ciekawe, w różnych krajach, są różne “motywy przewodnie” święta wszystkich dzieci. Tym sposobem w RPA i Indiach głośno mówi się o Prawach Dzieci, w Chile największy nacisk kładziony jest na więź dzieci-rodzice, amerykańskie hasło to “Dzieci jako nasza przyszłość i nadzieja”, a Japończycy podkreślają szacunek dla najmłodszych. Zgodnie z powiedzeniem, że “Co kraj, to obyczaj”. Nie oznacza to jednak, że prezenty na Dzień Dziecka są popularne na całym świecie.
Różne są także sposoby celebrowania tego dziecięcego święta. Najmłodsi z naszego kraju z pewnością chętnie “podchwycili by” zwyczaj chiński - czyli wolny dzień od szkoły (osoby poniżej 14 roku życia otrzymują drobny upominek od władz). W Nowej Zelandii można spotkać całe rodziny ubrane na biało, idące do kościoła - to ich sposób, by uczcić ten wyjątkowy dzień. Japończycy świętują Dzień Dziecka dwa razy każdego roku. Jest to oczywiście spowodowane podziałem święta na płci. Mają zatem Dzień Dziecka Dziewczynek 3 marca oraz Dzień Dziecka Chłopców 5 maja. Ta tradycja, pochodząca z VIII lub IX wieku, przetrwała do dziś. Dziewczynki z okazji swojego święta przygotowują się się na ogromny festiwal lalek, chłopcy na festiwal samurajów. Japończycy są bardzo dumni i pieczołowicie pilnują tej pięknej tradycji. Z kolei w Meksyku, podobnie jak w Polsce, w szkołach organizowane są różne zawody sportowe. Oczywiście na całym świecie dzieci “obsypywane” są wyjątkowymi podarunkami i prezentami. Jaki prezent na Dzień Dziecka najlepiej wybrać? Na czym polega przewaga podarunków w formie przeżyć i dlaczego warto spełniać marzenia, zamiast obdarowywać najmłodszych kolejnymi, materialnymi upominkami? A na koniec - jak zdecydować, które przeżycie sprawdzi się jako najlepszy prezent na Dzień Dziecka? Poznajcie nasze pomysły!

Co na prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki?

Jaki prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki wybrać? Ciekawym, nietuzinkowym podarunkiem, może okazać się delikatne “pchnięcie” dziecka do świata wyobraźni, fantazji i magii. Takim przeżyciem jest Przygoda w Wirtualnym Świecie. Pełna pasji i emocji przygoda, która dostępna jest w wielu miastach w Polsce, to nie tylko doskonała zabawa dla dziecka, to również pokazanie jej/mu, że wszystko jest możliwe. Zabawa w wirtualnej rzeczywistości wywołuje niezwykłe emocje i jest to świetny prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki. Nie jest to “droga przyjemność”, a wspomnień, które przeżycie po sobie pozostawia, nie da się przeliczyć na żadne wartości materialne. Podarowanie dziecku prezentu przyszłości to doskonały wybór, zatem prezenty na Dzień Dziecka dla dziewczynki powinny być oryginalne i wzbudzać emocje!

Ciekawy prezent dla dzieci

Fajny prezent na Dzień Dziecka to taki, który łączy w sobie walory przeżycia i podarunku materialnego, jest Box Edukacyjny - Poznaj Świat. To wyjątkowe pudełko oferuje podróż po różnych krajach świata, bez konieczności wychodzenia z domu. W środku zawsze znajdują się oryginalne przedmioty i upominki z różnych krajów świata (jedno pudełko zawsze oznacza jeden kraj). Jest to ciekawy sposób na poznanie świata przez zabawę, z którego chętnie korzystają również rodzice. Efekt? Cała rodzina bawi się, korzystając z tego pudełka. Na pewno jest to ciekawy prezent na Dzień Dziecka, który warto wziąć pod uwagę przy planowaniu dziecięcego prezentu.

Co na prezent na Dzień Dziecka dla chłopca?

Idealny prezent na Dzień Dziecka dla chłopca? Lot Zapoznawczy w Symulatorze Lotu! Niezwykle emocjonująca przygoda w powietrzu - jako pilot statku pasażerskiego. Koledzy w szkole mu nie uwierzą, że przeżył tak niezwykłe doświadczenie! Ekstra podarunek (często ojcowie, którzy wybrali się z synem na realizację, kupują później taki prezent dla siebie), który zapewni podniebną adrenalinę (całkowicie bezpieczną!). Prezenty na Dzień Dziecka dla chłopca muszą być oryginalne i zapewniać niezwykłe wspomnienia. Przeżycia idealnie pobudzają wyobraźnię - charakterem doskonale pasując do tego wyjątkowego święta. Jeśli zatem zastanawiasz się, jakie prezenty na Dzień Dziecka dla chłopca sprawdzą się najlepiej, to wybierz dla niego oryginalne przeżycie, które pozwoli spełniać marzenia!

Uniwersalny prezent na Dzień Dziecka - bądź oryginalny!

Prezent dla dziecka, który zawsze będzie trafiony i oryginalny? Pakiet Przeżyć “Dla Dzieci”, czyli zbiór przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski, spośród których młody człowiek wybierze jedno marzenie, które spełni! Dużą zaletą pakietu jest fakt, że można kupić go kilkukrotnie - w końcu można za każdym razem wybrać inną atrakcję. Pakiet (tak jak każdy Voucher) jest ważny aż 3 lata, co z kolei zapewnia, że zdąży się go wykorzystać! Taki prezent na Dzień Dziecka będzie z pewnością trafiony i wywoła ogrom dziecięcych emocji! Ciekawe prezenty dla dzieci nie wymagają ogromnego budżetu, a kreatywności i pomysłu, które zapewnią radość i spełnienie marzeń!

Prezenty na urodziny dla dzieci

Dzień Dziecka to nie jedyna okazja, gdy świętujemy razem z najmłodszymi, równie ważną okazją są urodziny i właśnie dlatego prezenty na urodziny dla dzieci powinny być oryginalne oraz gwarantować niezwykłe emocje i radość. Jak zatem wybrać i przygotować coś niesamowitego, co pobudzi fantazję i sprawi radość najmłodszym? Dobry prezent na urodziny dla dzieci to wymarzone przeżycie, pozwalające odkryć świat, w którym spełnianie marzeń jest naprawdę proste. Takim przykładem jest Jazda Mini Monster Truckiem, gwarantująca niezapomnianą przygodę. Emocje i adrenalina to doskonałe połączenie, pasujące, gdy zastanawiamy się, jakie prezenty na urodziny dla dzieci wybrać!

Najlepsze pomysły na prezent na Dzień Dziecka

Prezenty na Dzień Dziecka mogą być absolutnie różne, bowiem dzieci mają przeróżne marzenia - począwszy od chwilowo nierealnych jak latanie, przez te, na które trzeba poczekać jak np. bycie strażakiem, czy piłkarzem, aż do tych, które można spełnić od ręki. Takim, nazwijmy je mini-marzeniem, jest wspólne wyjście na Gokarty. Te małe bolidy oferują wiele możliwości spędzenia wolnego czasu - zarówno jeżeli chodzi o liczbę wyścigów, osoby uczestniczące w zabawie, jak i lokalizację. Dziecko może jechać jeden lub więcej wyścigów, samemu bądź w rywalizacji z rodzicem, czy kolegą, a gokarty są dostępne w wielu miastach, na terenie całej Polski. Jest to emocjonujący, a przy tym niedrogi upominek, który z pewnością wywoła u dziecka rumieńce ekscytacji. Jest to zdecydowanie oryginalny prezent na Dzień Dziecka.

Jako prezent na Dzień Dziecka podaruj niezwykłe przeżycie!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.