Degustacje Piwa

Piwo - ten złocisty trunek jest z uwielbieniem spożywany w dużych ilościach na całym świecie. Jednak mimo tej ogromnej popularności - nadal niewiele osób zna tajniki sztuki kiperskiej i piwnej kultury. Degustacja Piwa umożliwi posmakowanie i ocenienie różnych gatunków tego chmielowego napoju!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 16

Piwna pasja

Napój z chmielowych szyszek to chyba najpopularniejszy trunek w naszej części świata. Sprzyja spotkaniom w gronie bliskich i znajomych oraz długim wieczornym rozmowom. A przy tym zwykle cechuje się korzystną ceną. Być może masz swoje ulubione piwo. Albo nawet kilka. Jeśli jednak pozostajesz otwarty na nowe smaki, wybierz się na degustację. Dobrze znasz rodzaje piwa? Przetestowałeś naprawdę wiele smaków? Potrafisz odróżniać je bez pomocy etykiet? Zapewniamy, że w czasie degustacji wciąż możesz się wiele nauczyć. Profesjonalni kiperzy czekają, by podzielić się z Tobą piwną pasją. A jeśli już ją podzielasz, spędzić czas w doborowym towarzystwie.

Degustacje piwa w doborowym towarzystwie

Wybierz się na wieczór w męskim gronie lub podaruj go któremuś ze swoich przyjaciół. Możecie także udać się na niego razem i skonfrontować swoją wiedzę z wiedzą piwnych ekspertów. Który z was okaże się wiedzieć najwięcej? Czyje kubki smakowe są najbardziej wyczulone na gorzkawy smak trunku? Podczas kursu upewnicie się także czy dotąd serwowaliście go właściwie oraz jak w zasadzie powstaje. Czy któryś z Was okaże się mieć zadatki na znawcę piwa - kipera? Jeśli tak, czeka na Was kolejna część kursu, po której otrzymacie certyfikat potwierdzający Waszą wiedzę. A może chcielibyście się przekonać jak wygląda warzenie piwa od kuchni? Macie niepowtarzalną okazję się tego dowiedzieć. Co więcej po ukończeniu kursu warzenia piwa będziecie mogli przygotowywać je samodzielnie! Sprawdź jak skutecznie uda Ci się wcielić porady mistrzów browarnictwa w proces warzenia własnej partii. A jeśli poszukujecie nowych wrażeń i sposobów do przetestowania swoich zdolności, sprawdźcie jak poradzicie sobie podczas degustacji piwa w zupełnej ciemności!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.