(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Tylko u nas!

W tej kategorii znajdziesz ciekawe pomysły na prezent oraz nasze autorskie projekty. Znajdziesz tu przeżycia niedostępne nigdzie indziej! Zapraszamy do kategorii Tylko u Nas! Poznaj najlepsze pomysły na wyjątkowe marzenia, które znajdziesz tylko w Wyjątkowym Prezencie! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 62
Wyświetlono 60 z 62

Pomysły na najlepsze przeżycia - tylko u nas!

Zdajemy sobie sprawę, że wybór prezentu może powodować ból głowy. Wiemy też, że najczęściej zadawanym sobie pytaniem jest: “A co jak się nie spodoba?”. Dlatego właśnie postawiliśmy na prezenty w formie przeżyć, czyli takie, które zostają w pamięci i nie są kolejną rzeczą, zapychającą szuflady i zbierającą kurz. Co wyjątkowego jest w przeżyciach? Przeżycia to pewna magia, spełnianie marzeń, odkrywanie nowych pasji i przekraczanie własnych granic. Stąd bierze się popularność naszych Voucherów. Ponad 3000 przeżyć w całej Polsce powoduje, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Niezależnie, czy szuka przeżyć w górach, nad morzem czy też w centralnej Polsce. Duże miasta, miasteczka, okolice miast...jesteśmy dosłownie wszędzie. Czerpiąc z doświadczeń marzycieli i ludzi, którzy realizowali przeżycia, staramy się też uruchamiać autorskie projekty, które (nieskromnie mówiąc) zazwyczaj okazują się “strzałem w dziesiątkę”. Ale o tym za chwilę. Dlaczego ludzie wybierają przeżycia zamiast standardowych prezentów? To bardzo proste! Marzenia, które w ten sposób spełniamy to najwspanialszy podarunek, jaki tylko można sobie wymarzyć. Odkrywanie w sobie nowych pasji czy też po prostu dobra zabawa są bezcenne, dlatego Vouchery na przeżycia to znakomity pomysł na prezent! Są ważne aż 3 lata, więc każdy znajdzie trochę czasu, aby je zrealizować. Nawet Ci, którzy są najbardziej zapracowani. Prezentami zajmujemy się od 2007 roku, a w Polsce spełniliśmy już ponad 600 000 marzeń! Dlatego też wdrażamy nowe projekty, sugerując się przy nich opinią naszych zadowolonych klientów. W ten sposób powstają najlepsze przeżycia w Polsce - stworzone przez marzycieli dla marzycieli!

Nasze autorskie projekty!

Wyjątkowy Prezent to przystań dla wszystkich tych, którzy żeglując po odległych wodach prezentowych możliwości, chcieliby wreszcie przybić do decyzyjnego portu. Ten konkretny przystanek przeznaczony jest dla wszystkich wilków morskich, których niewiele rzeczy jest już w stanie zaskoczyć. Jesteś jednym z nich? A może rozglądasz się z a upominkiem dla innego poszukiwacza przygód? Tych prezentów nie znajdziesz nigdzie indziej. Oto one, przeżycia warte więcej niż niejeden ukryty skarb. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była niepowtarzalna i oryginalna. Dlatego uruchamiamy nasze wyjątkowe, własne projekty.
Kolacja w Ciemności to prawdziwa uczta zmysłów, z tymże...bez zmysłu wzroku. Delektowanie się ulubionymi potrawami oraz próby rozpoznania co tak właściwie znajduje się na naszym talerzu...wspaniała przygoda, dostarczająca mnóstwo śmiechu. Oczywiście zadbaliśmy o odpowiednich mistrzów kuchni, którzy sprawiają, że dania są wyjątkowo smaczne i podane w elegancki sposób. Wspaniały sposób na spędzenie romantycznego wieczoru, uczczenie rocznicy bądź innej, równie ważnej, okazji.

O szukających adrenaliny, mocnych wrażeń i niezapomnianej przygody też pomyśleliśmy. Nasz autorski projekt - Walk In The Sky to potężny zastrzyk emocji. Zejście po pionowej ścianie budynku, z wysokości około 40 metrów.Odległość od dachu do ulicy odmierzać będzie ogromna miarka, a na dole czekać będą Twoi bliscy i znajomi. Podczas spaceru pozostaniesz jednak sam na sam ze swoimi lękami. Ciało wyrażać będzie niemy protest wobec nienaturalnej pozycji. Ale z chwilą postawienia pierwszego kroku nie będzie już odwrotu. Czy znajdziesz w sobie dość odwagi, by podjąć wyzwanie? A może podarujesz tę możliwość komuś ze swoich bliskich? Jedno jest pewne - długo nie zapomnisz tego przeżycia!

“A może by tak połączyć znakomite jedzenie z wyjątkowym spektaklem, tworząc przy tym niezapomniane show? Jak pomyśleliśmy, tak zrobiliśmy. W ten sposób powstała Tajemnicza Kolacja. Cały pomysł jest cudowną ideą, która przerodziła się w wyśmienitą kolację z całą gamą zagadek. Udowadnia, że choć kiedyś do restauracji chodziliśmy tylko w celu napełnienia żołądka, teraz kolacja wcale nie musi być zwyczajna. Tajemnicza Kolacja to zabawa inspirowana sztuką teatralną i performansem z czynnym udziałem widzów. Podczas spektaklu uczestnicy rozwiązują łamigłówki i zagadki, zróżnicowane charakterem oraz poziomem trudności, delektując się smakiem pysznych posiłków. Goście, wcielając się w rolę detektywów, odkrywają elementy mrocznej historii, utkanej z licznych sekretów i intryg.

Kolejnym naszym pomysłem jest Dream Jump. To opatentowana technika skakania na linie, która powstała jako alternatywa dla bungee, jak i zwykłych skoków z liną. Dream Jump charakteryzuje się przede wszystkim maksymalnym wydłużeniem swobodnego spadania. Możemy się nim cieszyć nawet dwa razy dłużej, co oznacza maksimum frajdy i jeszcze więcej adrenaliny! W Szczecinie możesz skoczyć z...252 metrów! Nie, nie 25,2 - 252 metrów!

To tylko kilka fascynujących, autorskich projektów, które wyszły spod ręki Wyjątkowego Prezentu. W tej kategorii znajdziesz również przeżycia, które wymyślił ktoś inny, ale dostępne są tylko u nas. Stąd właśnie nazwa kategorii - Tylko u Nas! Zapraszamy po dawkę niezapomnianych przeżyć. Spełniajcie swoje marzenia!

Zamiast rzeczy, podaruj emocje!