Prezenty dla Niego

Zbliżają się urodziny, imieniny lub Dzień Chłopaka, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla Niego? Spokojnie! Jako eksperci w dziedzinie podarunków wiemy, że jest pewna kategoria upominków, która sprawia radość wszystkim. W tej kategorii znajdziesz doświadczenia wybrane specjalnie z myślą o facetach.

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 1718
60 z 1718

Zrozumieć mężczyzn

Gdyby istniał podręcznik dla kobiet, dotyczący wyboru prezentów dla ich ukochanych mężczyzn, przeżycia od Wyjątkowego Prezentu musiałyby się w nim znaleźć. Jeśli podobnie jak my jeszcze na takowy nie natrafiłaś (albo sama nie zabrałaś się do jego stworzenia) ułatwimy Ci ten (tylko z pozoru) trudny wybór. Oto podsumowanie, którego potrzebujesz w krótkich, żołnierskich słowach. Równie zwięzłych i konkretnych co mężczyźni, których zamierzasz uszczęśliwić. Podaruj im jedno z poniższych przeżyć, a zyskasz gwarancję ich zadowolenia.

Prezent stworzony dla niego

Znalezienie właściwego prezentu dla ukochanego, taty czy dziadka może być wyzwaniem. Tym bardziej, gdy Ci ostatni zwyczajem wielu innych ojców i dziadków twierdzą, że niczego nie potrzebują. Nie zniechęcaj się jednak i potraktuj to jako zielone światło, by podarować im przeżycie. Co najbardziej uszczęśliwi twojego chłopaka lub męża? Jaki prezent wybrać dla kolegi lub szefa, a jaki dla pełnego energii nastolatka? Wejdź do sfery uniwersalnych marzeń każdego mężczyzny przygotowanej przez Wyjątkowy Prezent. Pozwól mu zasiąść za kierownicą jednego z naszych super samochodów lub za sterami samolotu. Zobacz czy równie dobrze jak w swoim ukochanym aucie poradzi sobie w wartym milion Ferrari i czy ma zadatki na pilota. Wstrząśnij nim ofiarowując mu skok ze spadochronem lub walk in the sky. Przetestuj czy odwaga, którą bohatersko okazuje, gdy w zasięgu twojego wzroku pojawia się pająk, nie opuści go i tym razem. Albo pozwól mu wcielić się w rolę ulubionego bohatera filmowego na strzelnicy czy w czasie jednego z setek innych mniej lub bardziej ekstremalnych przeżyć, które na długo pozostaną mu w pamięci.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.