(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Opolskie

Gdzie w województwie znajduje się najpopularniejszy pałac, a gdzie odbywa się wyjątkowe strzeleckie szkolenie? Zobacz najciekawsze atrakcje i pomysły na  wspaniałe prezenty, jakie oferuje województwo opolskie! Poznaj sposoby na spędzenie wolnego czasu i upominki, które pozostają na długo w pamięci!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 381
Wyświetlono 60 z 381
Województwo opolskie, ze stolicą w Opolu, to najmniejsze województwo w Polsce - zarówno pod względem liczby ludności (około 980 000), jak i pod względem obszaru (9412 km2). Zobaczcie jakie atrakcje znajdują się w Opolu i okolicach, jaki prezent warto wybrać dla najbliższych, a jak w ciekawy sposób spędzić wolny czas? Skorzystajcie z gotowych pomysłów, gwarantujących udany dzień!

Jak spędzić czas wolny w województwie opolskim?

Województwo opolskie oferuje wiele ciekawych miejsc, które warto zwiedzić. Nieopodal Opola znajduje się np. Moszna, której największą atrakcją jest słynny Pałac. Zabytkowa rezydencja powstała w XVIII wieku jako pałac barokowy. Zwiedzanie tego miejsca z pewnością zachwyci miłośników historii, a piękne wnętrza zrobią na każdym niesamowite wrażenie. Ciekawym pomysłem na prezent, związanym z tym miejscem, będzie Romantyczny Pobyt dla Dwojga właśnie w tym pałacu. Spędzicie królewską noc w luksusowym apartamencie, ciesząc się jego wszystkimi udogodnieniami. Dla korzystających z wyjątkowego noclegu w pałacu, czeka jeszcze szereg atrakcji, takich jak zwiedzanie z przewodnikiem, nauka jazdy konnej czy odprężający pakiet SPA. Pobyt w luksusowym hotelu to super prezent z okazji rocznicy ślubu. Zdecydowanie jest to miejsce, które warto polecić każdemu, kto chciałby poznać województwo opolskie i planuje spędzić w nim wolny czas.

Pomysł na prezent

Z kolei Ci, którzy szukają przeżyć pełnych adrenaliny w tym województwie, powinni wybrać się do Nysy. W tym ponad 40-tysięcznym mieście, istnieje możliwość skorzystania z wyjątkowej atrakcji - Szkolenia Strzeleckiego dla Początkujących (istnieje również wersja dla Średnio Zaawansowanych oraz dla Zaawansowanych). Jest to obszerne szkolenie, odkrywające przed uczestnikiem tajniki broni palnej. Jego profesjonalny charakter sprawia, że Ci, którzy mieli przyjemność w nim uczestniczyć, chętnie polecają przeżycie innym osobom. Znakomity pomysł na prezent, gwarantujący adrenalinę i emocje! Na czym dokładnie polega szkolenie strzeleckie w opolskim? Szkolenie z profesjonalnym instruktorem ma na celu oswoić Cię z bronią i sprawić, że jej używanie nie będzie dla Ciebie problemem. Podczas szkolenia masz do dyspozycji pistolet - glock 17, karabin - ak47, środki pozoracji oraz ochrony oczu. Plan szkolenia obejmuje: zapoznanie się z obiektem, wykład dotyczący bezpieczeństwa podczas używania broni palnej oraz prawidłowych postaw, chwytów i zachowania podczas prowadzenia działań ogniowych, przygotowanie się do ćwiczeń, poprzez trening na rozładowanej broni, 10 ćwiczeń strzeleckich, rozkładanie i składanie broni palnej na czas, podsumowanie kursu oraz wręczenie certyfikatów. Jest to unikalny kurs, dlatego korzystają z niego ludzie z całej Polski, którzy odwiedzają Nysę specjalnie z tego powodu. Jeżeli rozglądasz się za prezentem z okazji Dnia Ojca lub chciałaś wręczyć coś niezwykłego swojemu ukochanemu - nie musisz dłużej szukać! Nie ma znaczenia czy obdarowany miał wcześniej broń w ręce - prezent gwarantuje, że będzie dobrze się bawił i wykorzysta swój wolny czas do maksimum. Taki pomysł na prezent to gwarancja emocji!

Prezent dla dwojga w Opolu

Poszukiwania prezentu dla pary, znajomych lub rodziców, zwykle kojarzą się z nerwowym wymyślaniem przedmiotów, które na pewno “się przydadzą” i “tego nie mają”. Przeżycia to duży spokój i radość z obdarowywania - w końcu ulubiona aktywność nie może okazać się nietrafionym prezentem. Dlatego, jeżeli osoby, dla których szukasz prezentu, lubią szalone przygody, to spełnieniem ich marzeń będzie Luksusowy Lot Balonem dla Dwojga. Jest to lot na wyłączność, więc będziecie jedynymi pasażerami statku powietrznego.Wspaniała przygoda, piękne widoki i spełnienie marzeń o lataniu - to wszystko czeka na pokładzie balonu! Lot Balonem niedaleko Opola? Bawcie się dobrze!
Jeżeli szukasz prezentu dla osób, które lubią się rozwijać i zawsze szukają ciekawych kursów, to warto obdarować ich niezwykłą przygodą - Zostań Domowym Barmanem dla Dwojga! Kurs przygotowywania najlepszych drinków i koktajli to fajny pomysł na upominek dla pary w Opolu. Pięciogodzinna nauka pod okiem mistrza barmaństwa gwarantuje dużą dawkę śmiechu i okazję, by zdobyć praktyczne umiejętności. W końcu kto nie chciałby przyrządzać profesjonalnych, kolorowych drinków na kolejnej domówce? Przekonajcie się, że nie jest to takie trudne i zostańcie prawdziwymi barmanami!

Voucher na prezent

Z kolei nieco spokojniejszym przeżyciem - idealnym na deszczowe popołudnie bądź sobotni poranek, jest Przygoda na Trampolinach dla Dwojga czyli wyskokowa zabawa, która podoba się i dużym, i małym. W parku trampolin w Opolu każdy znajdzie atrakcje w sam raz dla siebie. Jeżeli potrzebujesz taniego upominku dla dwóch osób, który będzie w miarę uniwersalny, to wyjście “na trampoliny” z pewnością okaże się świetnym rozwiązaniem.
W województwie opolskim znajduje się wiele atrakcji, przeżyć i gotowych pomysłów na prezent, które zachwycają i kobiety, i mężczyzn. Znajdziesz tu super prezenty - przejrzyj nasz katalog marzeń i wybierz atrakcje, które zachwycą Twoich bliskich, znajdziesz tu przeżycia z całego województwa opolskiego oraz z samego Opola! Zainspiruj się lub wybierz gotowy podarunek dla najbliższych! Wybierz Voucher na prezent i zapewnij bliskim spełnienie marzeń!

Zamiast rzeczy, podaruj emocje w województwie opolskim!