Prezent dla Kolegi

Chcesz sprawić uśmiech na twarzy Twojego kolegi? A może chcesz mu podziękować za to, że po prostu jest? Świetny wybór! Wyjątkowy Prezent to miejsce, w którym pomożesz spełnić Jego marzenia i sprawić, że na pewno zapamięta ten dzień na długie lata.  Do dzieła! W naszej ofercie znajdziesz przeżycie, które na pewno będzie idealne dla Niego! Poznaj najlepsze prezenty Dla Kolegi!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1451
Wyświetlono 60 z 1451

Pomysł na prezent dla kolegi

Kolega z pracy, kolega ze szkolnej ławki? A może poznaliście się zupełnie przez przypadek na ulicy? Poszukujesz dla Niego prezentu, dzięki któremu podziękujesz mu za to, że zawsze służy dobrą radę i wsparciem? A może za to, że spędzacie ze sobą niezapomniane chwile? Przychodzimy z pomocą! Do wyboru wiele kategorii, więc na pewno znajdziesz przeżycie idealne dla Niego. Czas oderwać się choć na chwilę od codzienności i przeżyć niezapomniane chwile. Wspomnienia na pewno zostaną z nim na całe życie i będzie je wspominać z radością! Może dzięki Tobie odkryje nową pasję, którą będzie pielęgnował przez wiele lat? To dobry moment, aby zakończyć kupowanie w kółko tych samych prezentów. Na pewno nie potrzebuje w swojej szafie tyle par skarpetek, a kolejny krawat nie sprawi Mu prawdziwej radości. Czas na oryginalne prezenty! Podaruj swojemu koledze przeżycia i emocje, których na długo nie zapomni.

Kulinarna Podróż - pomysł na prezent dla kolegi z pracy

Wygląda na to, że Twój kolega z pracy zawsze chciał być kucharzem? Gotowanie to jego największa pasja, ale codziennie przez 8 godzin uzupełnia tabelki i dokumenty? To nie powód do zmartwień. Być może warto spełnić Jego marzenie. Bo jak nie teraz, to kiedy? Kurs Kulinarny to świetna opcja dla miłośników kuchni, którzy chcą pogłębić swoje umiejętności. Do wyboru są trzy bloki tematyczne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Spokojnie, nie musisz wybierać za niego! Sam podejmie decyzję, do którego kulinarnego świata przeniesie się tym razem. Na pewno sprawi Mu ogromną radość możliwość poznania nowych smaków z całego świata. Dzięki temu, poczuje się, jakby właśnie tam był! Może od dziś koniec z wychodzeniem na nudny lunch? Z pewnością przejmie dowodzenia w biurowej kuchni, aby pochwalić się swoimi nowymi umiejętnościami :). Zobacz, jak łatwo spełnić marzenia i wybrać oryginalny prezent dla kolegi z pracy!

Za Kierownicą - prezent dla kolegi

Wielu mężczyzn jest ogromnym fanem motoryzacji. Już od małego chcieli być rajdowcami i ścigać się po torze o pierwsze miejsce. To kolejny dzień, kiedy kobiety nie mogą obejrzeć swojego serialu, bo lecą najważniejsze motoryzacyjne zawody :). Czas, aby osobiście przeżył Jazda Ferrari i poczuł co to znaczy prawdziwa adrenalina! 100km/h? 200km/h? Gaz do dechy! Niech poczuje ten ryk silnika i wiatr we włosach. O nic nie musi się martwić, będzie przy nim czuwać wykwalifikowana osoba, która pomoże mu poczuć ten zastrzyk adrenaliny! Wystarczy tylko zapiąć pasy i wcisnąć gaz!

Prezent dla przyjaciela

Każdy czasem marzy o odpoczynku i chęci znalezienia się w innym świecie. Oczywiście, dzięki technologii jest to możliwe! Twój przyjaciel nie jest fanem filmów i kina? Czas na rozrywkę innej generacji. Zabawa w Wirtualnej Rzeczywistości przeniesie Go do świata, jaki sobie tylko wymarzy. Chce spróbować swoich sił w tańcu? A może jednak czas wypróbować swoich sił na górskiej wspinaczce? To wszystko jest możliwe, dzięki specjalnie zaprojektowanych goglach, w których zobaczy wirtualny świat. Wrażenia? Bardzo realistyczne! Być może nie zdoła odróżnić wirtualnego świata od rzeczywistego! :) Jedno jest pewne! Odrobina rozrywki jeszcze nikomu nie zaszkodziła a wirtualna rzeczywistość to świetna opcja na zapomnienie o codzienności.

Marzenia z Dzieciństwa - prezent dla kolegi

Kto jako mały chłopiec nie miał w domu zabawkowego pistoletu? Każdy chciał ratować świat przed złymi potworami a pistolet był świetną formą obrony. Teraz może poczuć, jak to jest strzelać z prawdziwej broni! Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie to świetna alternatywa dla mężczyzn, którzy choć przez chwilę chcą poczuć się jak James Bond! Może okaże się, że ma sokole oko i wszystkie 55 naboi wystrzeli w dziesiątkę? Kto wie :). Na pewno dla Twojego kolegi będzie to przeżycie nie do opisania. Do Jego dyspozycji będą cztery bronie. Zarówno krótkie, jak i długie. Na pewno adrenaliny nie zabraknie!

Popatrzeć na wszystko z lotu ptaka - pomysł na prezent dla przyjaciela

Pewnie większość z nas zawsze zastanawiała się, jak to jest latać. Jakie to uczucie wznieść się ponad ziemię. Możesz sprawić, aby Twój przyjaciel poczuł to na własnej skórze. Świetną opcją będzie Lot Paralotnią. Widoki, które będzie mógł podziwiać podczas lotu, zapierają dech w piersi! Na pewno przeżyje niezapomniane chwile i przez długi czas będzie to wspominał z uśmiechem na twarzy. Spokojnie, jeśli ma lęk wysokości, to będzie dobry moment na przełamanie swojego strachu. Obok niego będzie instruktor, który na pewno doda mu otuchy :). Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wybrać się z nim i obserwować jego lot na ziemi. To na pewno doda mu odwagi!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.