Gift Card

Świetne rozwiązanie polecane szczególnie jako Karta Podarunkowa dla Pracownika bądz Kontrahenta. Gift Card to gwarancja na to, że Prezent na pewno nie będzie chybiony!

Sortuj wyniki: 1

Idealny prezent dla każdego - Karta Podarunkowa Gift Card

Karty podarunkowe zrewolucjonizowały rynek prezentowy. Są gwarancją zadowolenia i utrafienia w potrzeby oraz oczekiwania osoby obdarowanej. Jeśli szukasz prezentu doskonałego dla Twoich pracowników, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Również Twoi partnerzy biznesowi będą zadowoleni z wolności wyboru spośród naszej bogatej listy przeżyć. Prezenty w postaci vouherów na przeżycia to odpowiedź na potrzeby naszych czasów. Zamiast mieć, stawiamy na być. Relaks, adrenalina, a może chwile we dwoje lub nowa pasja? Mamy również oferty wyjazdowe i całkowicie szalone, nietuzinkowe prezenty. Nic, tylko wybierać marzenie do spełnienia.

Zamień Gift Card na wyjątkowe wspomnienia

Dostałeś w prezencie Kartę Podarunkową Gift Card i zastanawiasz się na co ją zamienić? A może wahasz się przed zakupem Gift Cardu i potrzebujesz poznać szeroki zakres późniejszych możliwości? Śpieszymy z pomocą i podpowiadamy, które prezenty to nasze topowe przeżycia. Latanie to twoje marzenie od dziecka? Teraz masz wyjątkową okazję latać jak SuperMan, dzięki Lotu w Tunelu Aerodynamicznym. To doskonałe przeżycie oczywiście bez względu na płeć. Tak samo jak Lot Widokowy nad Twoim miastem lub Lot Balonem ze Szkoleniem. Wolisz coś bardziej ekstremalnego? Skok ze Spadochronem, albo Lot Motoparalotnią dostarczą nie tylko wielu emocji, ale też pięknych widoków i wiatr we włosach. Mamy też coś dla fanów motoryzacji. Poprowadź Ferrari Ulicami Miasta to spełnienie marzeń niejednej osoby. Jazda Monster Truckiem to ciekawe wyzwanie dla kierowców lubiących przygody. Poprowadź Lamborghini Huracan (2 okrążenia), to przeżycie wyjątkowej szybkości tej maszyny po torze. Mamy też spokojne prezenty. Tajemnicza Kolacja - Interaktywny Spektakl z Poczęstunkiem dla Dwojga, to połączenie teatralnego show, z kryminalnymi zagadkami do rozwiązania oraz wysokiej jakości degustacją kulinarną - niespodzianką. Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga to niecodzienne przeżycie dla zmysłów i wspólne chwile relaksu. A Popołudnie w Spa to czas pełen kompleksowych zabiegów dla ciała, uwolnienie napięć i odpoczynek dla ducha. Szukasz czegoś innego? Przejrzyj naszą ofertę, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.