Gift Card

Karta Podarunkowa, czy nazywana bardziej z angielskiego - Gift Card, to idealny prezent biznesowy. Doskonale sprawdza się jako prezent dla pracownika, współpracownika, kontrahenta czy partnera biznesowego. Wybierz jedno z gotowych rozwiązań lub skontaktuj się z naszym Działem B2B i spersonalizuj Kartę Podarunkową według własnych potrzeb! Podaruj oryginalny Gift Card na przeżycia i spełniaj marzenia! 

Sortuj wyniki: 1

Karta Podarunkowa czyli Gift Card

Można śmiało stwierdzić, że karty podarunkowe zrewolucjonizowały rynek prezentowy. Są gwarancją zadowolenia, trafienia w potrzeby i oczekiwania osoby obdarowanej - w końcu to ona decyduje, jak wykorzysta kartę podarunkową. Jeżeli rozglądasz się za doskonałym prezentem dla pracowników, który nie wymaga znajomości ich zainteresowań i pasji - Gift Card to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Niezależnie od tego z jakiego powodu potrzebujesz prezentu - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tu prezent nie tylko dla pracowników i współpracowników, ale także dla partnerów biznesowych bądź przełożonych - Karta Podarunkowa pasuje dla każdego i na każdą okazję - każdy będzie zadowolony z wolności wyboru i spełnienia marzeń, oferowanych na naszej bogatej liście przeżyć. Prezenty w formie Voucherów na przeżycia to odpowiedź na potrzeby naszych czasów i słynne "być" - zamiast "mieć". Przeżycie cieszy kilkukrotnie i zostaje w pamięci na zawsze. Relaks, adrenalina, nowa pasja, czy romantyczne chwile we dwoje? Oferty wyjazdowe, a także dopasowane do miejsca zamieszkania. Spokojne degustacje, czy szalone i ekstremalne przeżycia? Nie pozostaje nic innego, jak tylko podarować Gift Card i spełnić czyjeś marzenia!

Karta Podarunkowa - prezent dla pracownika

Prezent dla pracownika może okazać się potrzebny na wiele, naprawdę różnych okazji. Ślub, odejście z pracy, przejście na emeryturę, czy nagroda za świetnie wykonany projekt - każda z tych okazji, to tak naprawdę sposób, by powiedzieć “dziękuję”. Przeżycia to prezent wart zapamiętania - jest to kształcący, rozwijający charakter oraz rodzący pasję podarunek, który dodatkowo jest uniwersalny i pasuje na każdą okazję. Do najlepszych upominków, które otrzymaliśmy, często wracamy we wspomnieniach przez długie lata. Dlatego jest to idealny prezent dla pracownika, który swoje spełnione marzenie i wyjątkowe przeżycie, będzie już zawsze kojarzył tylko z nami lub naszą firmą. Pozytywne doznania, które dostępne są dzięki Karcie Podarunkowej, powodują, że Ty i Twoja marka znajdujecie się w myślach obdarowanego nie tylko w sytuacji, gdy wręczamy prezent, ale także podczas oczekiwania na realizację, samej realizacji oraz we wspomnieniach. Niemal każde skojarzenie ze spełnionym marzeniem, będzie ocieplało Wasz (Twój i firmy) wizerunek. Główne zalety obdarowania pracownika Gift Cardem na przeżycie? Długi termin ważności, dzięki czemu osoba obdarowana spokojnie wybierze odpowiedni czas na realizację swojego marzenia; szansa na odkrycie nowej pasji - co postawi firmę w korzystnym świetle i Ciebie również - jako szefa; Vouchery na przeżycia dostępne są "od ręki" i bez zbędnych formalności; Gift Cardy w przypadku kupowania ich dla większej ilości pracowników, mogą zostać odpowiednio przygotowane i spersonalizowane, by wywołać jeszcze więcej pozytywnych skojarzeń. Specjaliści ds. przeżyć pomogą również w wyborze oprawy dla prezentu oraz zapewnią profesjonalną obsługę. Skontaktuj się z naszym Działem B2B i zachwyć swoich pracowników!

Uniwersalny prezent biznesowy - Gift Card

Gift Card to bardzo wygodna forma prezentu - zawsze trafia w gust obdarowanego i zapewnia mu niezwykłe przeżycia - w końcu decyduje się na przeżycie, które ma ochotę zrealizować. Wśród ponad 3000 przeżyć z pewnością znajdzie takie, które trafi idealnie w jego gusta i upodobania. Prezenty w formie przeżyć nie zapełniają szuflad i nie kurzą się na parapetach, zostają we wspomnieniach niosąc ze sobą coś bezcennego – pamięć! Nasz Dział B2B chętnie pomoże w znalezieniu odpowiedniego prezentu bądź stworzeniu karty podarunkowej specjalnie dla Twojej firmy! Współpracowało z nami wiele firm - zarówno potężnych korporacji, jaki i małych, lokalnych przedsiębiorstw. Szczegóły znajdują się w zakładce Rekomendacje. Specjalnie dla podarunków biznesowych, stworzyliśmy specjalną stronę - Wyjątkowy Prezent dla Firm, na której znajduje się więcej informacji właśnie o współpracy marketingowej, czy prezentach (zarówno tych dla pracowników i współpracowników, jak i dla partnerów biznesowych). Karty Podarunkowe, z racji bardzo szerokiej oferty, sprawdzają się dla pracowników w każdym mieście w Polsce i mogą zostać stworzone według Twoich upodobań.

Na co pracownik może wymienić Gift Card?

Na co tylko sobie wymarzy (oczywiście zgodnie z naszą ofertą) - latanie w tunelu aerodynamicznym, jazda super autem, degustacja najlepszej whisky czy romantyczna randka we dwoje - tysiące możliwości, które daje Karta Podarunkowa, to gwarancja zadowolenia i zachwytu, a co za tym idzie to najlepszy sposób zmotywowania i podziękowania pracownikowi. Znika ryzyko nietrafionego prezentu, ponieważ ostatecznie to obdarowany wybiera atrakcję według własnych upodobań. Czy wybierze ją w miejscu zamieszkania, czy też np. połączy z wakacyjnym wyjazdem - to akurat ma drugorzędne znaczenie - ważne, że będzie szczęśliwy i zadowolony, co korzystnie wpłynie nie tylko na jego morale, ale także na atmosferę całego zespołu i jego współpracowników. 

Wybierz Kartę Podarunkową i spełniaj marzenia!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.