Sporty Wodne

Flyboard, Wakeboarding,a może Lot na Water Jet Pack? Wiatr we włosach i pęd po jeziorze to fajny pomysł na ochłodę w upalne dni! Takie przeżycie sprawi, że wasze akumulatory będą naładowane na długi czas! Lato to najlepszy czas na wszelkiego rodzaju Sporty Wodne!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 39

Słońce, wiatr i woda, czyli przepis na aktywne lato

Z niecierpliwością wypatrujesz lata, by wreszcie móc oddać się swoim ulubionym sportom wodnym? A może już teraz szukasz atrakcji, które zamierzasz wypróbować w sezonie ciepłym? W końcu ile czasu można spędzić wylegując się na słońcu? Tym bardziej, że nic nie opala tak szybko i skutecznie jak połączenie słońca, wiatru i wody! Podejmowanie decyzji o tym, gdzie spędzić nadchodzący urlop lub wakacje to doskonała okazja, by wypróbować atrakcje czekające na ciebie w okolicach wakacyjnej destynacji. Z wielu z nich możesz skorzystać nawet nie będąc doskonałym pływakiem.

Sporty wodne dla każdego

Wybierz spływ kajakowy lub rafting dostosowując poziom trudności do swoich umiejętności. Dasz się ponieść rwącym prądom czy wybierzesz rzekę spokojnie płynącą odwiecznym korytem? Jeśli za kierunek podróży obierzesz większe akweny wodne, czekać będzie na ciebie kitesurfing i windsurfing. A jeśli kochasz prędkość i chciałbyś włączyć ją do swojej wodnej przygody, postaw na wakeboarding. Na poszukiwaczy nowych, silnych wrażeń czekają z kolei odrzutowy plecak, flyboard i hoverboard. Przekonaj się jak poradzisz sobie z utrzymaniem równowagi i jak wysoko ponad wodę zdołasz się unieść. To połączenie wiatru, wody i dawki adrenaliny z pewnością przypadnie Ci gustu jeśli masz w sobie choć odrobinę łowcy mocnych wrażeń. A jeśli nie wiesz, na którą z aktywnych wodnych atrakcji najdzie cię ochota latem, wybierz pakiet przeżyć "Adrenalina" lub "Ekstremalne przeżycia" i pozwól sobie zdecydować później!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.