(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Sporty Wodne

Szeroka oferta sportów wodnych jest ogromną pokusą, by przeżyć cudowne, letnie chwile w wodzie. Moc ekscytacji oraz niezapomniana przygoda to gwarancja, którą zapewniają sporty wodne. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i spełnij marzenia o aktywności fizycznej nad wodą! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 65
Wyświetlono 60 z 65

Słońce, wiatr i woda - przepis na aktywne lato

Z niecierpliwością wypatrujesz lata, by wreszcie móc oddać się swoim ulubionym sportom wodnym? A może już teraz szukasz atrakcji, które zamierzasz wypróbować w sezonie ciepłym? W końcu ile czasu można spędzić, wylegując się na słońcu? Tym bardziej że nic nie opala tak szybko i skutecznie jak połączenie słońca, wiatru i wody! Podejmowanie decyzji o tym, gdzie spędzić nadchodzący urlop lub wakacje to doskonała okazja, by wypróbować atrakcje czekające na ciebie w okolicach wakacyjnej destynacji. Z wielu z nich możesz skorzystać, nawet nie będąc doskonałym pływakiem bądź wspólnie z dziećmi np. Spływ Kajakowy jest ofertą, która doskonale pasuje dla rodziny!


Sporty wodne

Szeroka oferta sportów wodnych jest ogromną pokusą, by przeżyć cudowne, letnie chwile w wodzie. Moc ekscytacji oraz niezapomniana przygoda to gwarancja, którą zapewniają sporty wodne. Surfing to cudowne przeżycie na desce, która pozwoli Ci szaleć na falach! Wakeboarding gwarantuje jeszcze więcej emocji, gdy będąc na desce, trzymamy się liny przywiązanej do łodzi, która pełni funkcję holowania! Jeśli fale morskie chciałbyś zastąpić czymś innym, to spływ kajakowy będzie doskonałą alternatywą. Pokonując kilku kilometrowy odcinek po rzece, możemy również podziwiać przepiękny krajobraz wokół nas. Jest to idealna okazja, by móc oderwać się od codziennych obowiązków i w ciszy oraz spokoju wy brać się na cudowny spływ kajakowy samemu bądź z kimś bliskim! Kitesurfing czy Rafting to również bardzo ciekawe oblicze sportu wodnego! 


Ciekawostki o wodnych szaleństwach

Sporty wodne w większości oparte są na dogodnych warunkach termicznych. Wykorzystujemy do ich uprawiania najczęściej ciepłe, letnie miesiące, ciesząc się wysoką temperaturą powietrza i wody. Jednak do takich warunków, sporty wodne się nie ograniczają. Najczęściej ich „zimniejsze” odmiany nazywane są ekstremalnymi. Faktem jest jednak, że sport uprawiany jest w środowisku wodnym przez cały rok, nie tylko latem, ale również w chłodniejszych miesiącach wiosennych, jesiennych oraz zimowych. Niektóre z dyscyplin, wręcz wymagają bardziej srogich warunków niż palące słońce i ciepła woda. Przykładowo: do uprawiania windsurfingu potrzebny jest dość silny wiatr (od 3 do 8 stopni w Skali Beauforta). Jest on niezbędny do uprawiania tego sportu. Choć nurkowanie wydaje się sportem jednoosobowym, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, albowiem nurkowanie zawsze powinno wykonywać się przynajmniej w parze z innym nurkiem. Jest to wymóg zarówno formalny, jak i wynikający ze zdrowego rozsądku. W nurkowaniu rekreacyjnym nurkowanie z partnerem jest obowiązkowe. Główna zasada bezpieczeństwa nurkowania mówi: Planuj każde nurkowanie i nurkuj zgodnie z tym planem. Sporty wodne są również konkurencją na różnego rodzaju konkursach czy zawodach, co ciekawe, od igrzysk letnich w Rio de Janeiro w 2016 roku kitesurfing miał dołączyć do konkurencji żeglarskich, zastępując tym samym windsurfing. Jednak decyzją światowej federacji żeglarskiej ISAF dnia 10.11.2012 r. został skreślony z listy konkurencji na olimpiadzie w Rio.


Sporty wodne dla każdego

Wybierz spływ kajakowy lub rafting dostosowując poziom trudności do swoich umiejętności. Dasz się ponieść rwącym prądom czy wybierzesz rzekę spokojnie płynącą odwiecznym korytem? Jeśli za kierunek podróży obierzesz większe akweny wodne, czekać będzie na ciebie kitesurfing i windsurfing. A jeśli kochasz prędkość i chciałbyś włączyć ją do swojej wodnej przygody, postaw na wakeboarding. Na poszukiwaczy nowych, silnych wrażeń czekają z kolei odrzutowy plecak, flyboard i hoverboard. Przekonaj się, jak poradzisz sobie z utrzymaniem równowagi i jak wysoko ponad wodę zdołasz się unieść. To połączenie wiatru, wody i dawki adrenaliny z pewnością przypadnie Ci gustu, jeśli masz w sobie choć odrobinę łowcy mocnych wrażeń. A jeśli nie wiesz, na którą z aktywnych wodnych atrakcji najdzie cię ochota latem, wybierz pakiet przeżyć "Adrenalina" lub "Ekstremalne Przeżycia" i pozwól sobie zdecydować później!