Pakiet Biznesowy Gold

Ponad 150 Przeżyć do zrealizowania w różnych miejscach na terenie kraju
1-2 os.

1000 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1000 zł

Dziesiątki faktur, ciągle dzwoniący telefon i ciasno zapięty krawat. Setki rachunków, kolejne przychodzące e-maile i szpilki, które męczą Twoje stopy. Choć kochasz to co robisz, wiesz, że potrzebujesz też relaksu i odprężenia. Pakiet Biznesowy Gold to klucz do krainy niezwykłych rozrywek. Wybierz jedną z szerokiego spektrum ofert jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i odreaguj. Poprowadź luksusowe Ferrari, zdobądź się na odwagę i wykonaj skok ze spadochronem lub popłyń w rejs ekskluzywną motorówką. Atrakcje, które zapewnią Ci potężną dawkę adrenaliny lub kojącą porcję ciszy i spokoju. Skorzystaj sam, albo zaproś bliskich. Ty decydujesz co jest dla Ciebie najlepsze. Wciśnij reset i pozwól zregenerować się Twojemu systemowi. Do pracy powrócisz odmieniony.

Pakiet Biznesowy Gold to szansa, by Twój pracownik lub kontrahent poczuli się wyróżnieni. To nieszablonowe rozwiązanie przedstawi Cię jako osobę kreatywną i odkrywczą. Pełną szacunku i hojności. Pozwól, by obdarowany wybrał jeden prezent z zestawu wyjątkowych aktywności. Pomóż mu odnaleźć nową pasję. Zachęć do szukania nowych dróg. Niezwykle doznanie, które mu zapewnisz przeniesie waszą współpracę na nowe tory. Relacje poprawią się, a dalsza kooperacja będzie jeszcze bardziej owocna. Wybierz specjalny pakiet przeżyć i wręcz go partnerowi. To dowód uznania i gwarancja udanej współpracy.

Wiesz, że odpowiedni prezent dla partnera biznesowego może poprawić wasze relacje? Podarunek dla pracownika, pozwoli mu poczuć się docenionym? Wręcz Pakiet Biznesowy Gold, zestaw wyjątkowych aktywności, przygotowanych specjalnie dla firm. Ekskluzywny prezent, który podarujesz z pewnością zadowoli najbardziej wymagającego współpracownika. To pakiet upominkowy obiecujący niezwykłe przeżycie.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 162
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 150 Przeżyć do zrealizowania w różnych miejscach na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubiór zależny jest od wybranego Przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania różni się w zalezności od wybranego Przeżycia.

Pogoda

Wpływ pogody na realizację prezentu zależy od wybranego przeżycia.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.