Pakiet Biznesowy Gold

5.0 3 Opinii

Pakiet Biznesowy Gold


150+ prezentów, 50+ miast
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1000,00 zł

1000,00 zł

O prezencie

Dziesiątki faktur, ciągle dzwoniący telefon i ciasno zapięty krawat. Setki rachunków, kolejne przychodzące e-maile i szpilki, które męczą Twoje stopy. Choć kochasz to co robisz, wiesz, że potrzebujesz też relaksu i odprężenia. Pakiet Biznesowy Gold to klucz do krainy niezwykłych rozrywek. Wybierz jedną z szerokiego spektrum ofert jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i odreaguj. Poprowadź luksusowe Ferrari, zdobądź się na odwagę i wykonaj skok ze spadochronem lub popłyń w rejs ekskluzywną motorówką. Atrakcje, które zapewnią Ci potężną dawkę adrenaliny lub kojącą porcję ciszy i spokoju. Skorzystaj sam, albo zaproś bliskich. Ty decydujesz co jest dla Ciebie najlepsze. Wciśnij reset i pozwól zregenerować się Twojemu systemowi. Do pracy powrócisz odmieniony.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Pakiet Przeżyć, o nazwie "Pakiet Biznesowy Gold". Obdarowany sam wybiera jakie przeżycie chce zrealizować.

Ile przeżyć wchodzi w skład prezentu?
W skład pakietu wchodzi ponad 150 prezentów, z różnych kategorii.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Biznesowy Gold sprawdzi się jako:
prezent dla szefa, prezent dla szefowej, prezent dla pracownika

Pakiet Biznesowy Gold to szansa, by Twój pracownik lub kontrahent poczuli się wyróżnieni. To nieszablonowe rozwiązanie przedstawi Cię jako osobę kreatywną i odkrywczą. Pełną szacunku i hojności. Pozwól, by obdarowany wybrał jeden prezent z zestawu wyjątkowych aktywności. Pomóż mu odnaleźć nową pasję. Zachęć do szukania nowych dróg. Niezwykle doznanie, które mu zapewnisz przeniesie waszą współpracę na nowe tory. Relacje poprawią się, a dalsza kooperacja będzie jeszcze bardziej owocna. Wybierz specjalny pakiet przeżyć i wręcz go partnerowi. To dowód uznania i gwarancja udanej współpracy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

150+ prezentów, 50+ miast

Obowiązujący strój

Ubiór zależny jest od wybranego Przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania różni się w zalezności od wybranego Przeżycia.

Uczestnicy

1-4 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

Wpływ pogody na realizację prezentu zależy od wybranego przeżycia.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 147
Wyświetlono 24 z 147

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.