Strzelnica

Strzelanie na strzelnicy dostarcza niezapomnianych emocji - każda osoba, która już spróbowała może potwierdzić. Zabierz na strzelnicę chłopaka, przyjaciela, brata lub tatę i przekonaj się ile radości sprawi im wymierzenie do celu i pociągnięcie za spust! To dodaje adrenaliny każdemu mężczyźnie!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 67
60 z 67

Śladem bohaterów filmowych

Korzystanie z broni palnej to z pewnością podstawowa umiejętność bohatera każdego filmu akcji oraz każdego czarnego charakteru. Gdy byłeś dzieckiem zapewne bliżej Ci było do stróża prawa niż przestępcy. Potem jednak niewinne dziecięce serce zastąpił racjonalny umysł. Zdajesz sobie więc sprawę, że za każdą zbrodnią kryje się motyw i jesteś skłonny identyfikować się nawet z tymi, którzy dopuszczają się zbrodni. Przynajmniej do pewnego stopnia. Jednak bez względu na to, czy obecnie bliżej Ci do bohatera czy jego odwiecznego rywala,Ty także powinieneś nauczyć się strzelać.

Przygoda na strzelnicy

Nie żyjemy w Ameryce, gdzie posługiwanie się bronią jest bardziej powszechne, ale to nie znaczy, że nie masz szansy nauczyć się z niej korzystać. A co najważniejsze dobrze się przy tym bawić. Na strzelnicy będziesz mieć okazję sprawdzić swoją celność przy użyciu różnego rodzaju broni i amunicji. Pistolet klasyczny, sportowy, strzelba gładkolufowa, a może kałasznikow? Zresztą to nie koniec atrakcji! Fascynują Cię filmowi snajperzy? Spróbuj swoich sił w roli jednego z nich lub podaruj prezent swojemu mężczyźnie! Możesz także pójść na całość i przekonać się jak wygląda praca sił specjalnych. Wolisz klimat średniowiecza lub światów znanych z klasycznej fantastyki? Łuk i strzały już na ciebie czekają. Możesz nawet urządzić konkurs w stylu Legolasa i Gimli z „Władcy Pierścieni” ze swoimi znajomymi. Przekonajcie się ilu wyimaginowanych wrogów uda wam się rozłożyć na łopatki.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.