Prezenty Wrocław

Wrocław to miasto o wielu twarzach, pełne kontrastów i barw. Jakie są największe atrakcje Wrocławia? Jednym tchem można wymieć co najmniej kilkanaście. Ciekawy pomysł na prezent? Sposób na spędzenie wolnego czasu? A może spełnianie marzeń? Wrocław zachwyca i zaskakuje! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 589
Wyświetlono 60 z 589

Wrocław i jego atrakcje

Mówi się o nim, że jest miastem stu mostów. Liczy sobie ok. 650 000 mieszkańców i bardzo dynamicznie się rozwija. Wrocław - jedno z najważniejszych miast na mapie południowo-zachodniej Polski. Poznaj najlepsze przeżycia we Wrocławiu i zakochaj się w jego wyjątkowym klimacie. Miasto skrywa w sobie różne atrakcje i ciekawe miejsca. Historia Wrocławia spowodowała, że przez miasto przeniknęły różne kultury, religie i tradycje, co wpływa na jego niezwykłą różnorodność i otwartość.
Stolica województwa dolnośląskiego jest położona nad Odrą, posiada 12 wysp i 112 mostów. Pod tym względem miasto tworzy unikalną i niepowtarzalną architekturę oraz niezapomniany, romantyczny klimat. Podczas pierwszego spaceru warto przejść się Promenadą Staromiejską, która zachwyca większość spacerowiczów. Oczywiście Ci, którzy pragną obcować ze Sztuką przez duże “S”, powinni skierować swoje kroki do Muzeum Narodowego. Tam bowiem znajduje się słynna Panorama Racławicka, czyli obraz, który powstał z myślą o upamiętnieniu Insurekcji Kościuszkowskiej. Podziwianie tego dzieła stanowi nieodłączny punkt niemal każdej wycieczki do Wrocławia. Wartym zobaczenia miejscem, jest także Hydropolis - miejsce ukazujące rolę wody w dziejach świata. Niesamowite połączenie tradycji, historii oraz nowoczesności sprawia, że jest to jedyne takie miejsce w Polsce oraz jedno z niewielu na świecie. Wystawa znajduje się w XIX-wiecznym zbiorniku wodnym i zdecydowanie warta jest zobaczenia. Podczas Tygodniowego Wyjazdu dla Dwojga, właśnie do Wrocławia, możecie spokojnie zwiedzić to urokliwe i fascynujące miasto. Wygodny hotel, znajdujący się na Wyspie Młyńskiej, zaskoczy Was swoim położeniem. Jest on bowiem “sąsiadem” Odry, a z jego okien rozciąga się bajeczny widok na rzekę. Z hotelu, będziecie mieli bardzo blisko do słynnego Ostrowa Tumskiego, najstarszej, zabytkowej części Wrocławia. Jeżeli dopisze Wam szczęście, zobaczycie tajemniczą postać w czarnym płaszczu i meloniku, ale nie bójcie się...to wrocławski latarnik! Jego zadaniem jest zapalenie wieczorem i zgaszenie o świcie, 90 latarni gazowych, znajdujących się właśnie w tej wrocławskiej dzielnicy.
Wrocław oferuje wiele innych, ciekawych atrakcji. Nieważne, czy zamierzacie podziwiać architekturę, zabytki, czy też...zwierzaki w słynnym ZOO, warto wcześniej zaplanować wyjątkowe atrakcje. A co niesamowitego można robić we Wrocławiu?

Spełnianie marzeń we Wrocławiu

Jak spędzić czas wolny w stolicy województwa dolnośląskiego? Najlepiej spełniając marzenia! Swoje lub swoich bliskich. Myślisz atrakcje we Wrocławiu, my mówimy Kolacja w Ciemności. Wyjątkowe wydarzenie kulinarne, które przez całkowitą ciemność, panującą podczas pobytu w restauracji, pozwala na wyostrzenie zmysłu smaku i węchu. Kolacja zmienia się w wyjątkową przygodę, która zabiera nas do krainy niezwykłych aromatów. Przeżycie odbywa się w eleganckiej restauracji - Dwór Polski, która mieści się w samym centrum wrocławskiego rynku, w jednej z zabytkowych, XVI-wiecznych kamienic. Połączenie tradycji i innowacyjności oraz zamiana zwykłej kolacji w niezwykłą ucztę to nasz autorski projekt, z którego jesteśmy dumni. Jeżeli marzyłeś o kulinarnych doznaniach na najwyższym poziomie, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Kolacja w Ciemności to wspaniała okazja, aby spróbować czegoś nowego i przeżyć niezwykłą przygodę.
Podczas pobytu we Wrocławiu, fani ekstremalnych doznań, powodujących “gęsią skórkę” i przyspieszone bicie serca, będą zachwyceni możliwość skorzystania z Dream Jump, czyli skoku na linie z...dachu stadionu! Skok odbywa się z wysokości 40 metrów, ale dzięki nowoczesnej technologii i specjalnie zaprojektowanej linie, faza swobodnego spadania trwa tyle samo, ile skok na bungee z wysokości 90 metrów. Tuż przed skokiem, można zachwycić się pięknymi widokami, które rozciągają się z dachu Stadionu Miejskiego. Podziwianie Wrocławia, chwile przed ekstremalnym doznaniem, to dość nietypowy, ale świetny sposób na poznanie miasta z niecodziennej perspektywy.

Pomysł na prezent

Po wielkich emocjach, wraz z ukochanym lub ukochaną, warto skorzystać z bardziej “przyziemnych” doznań, które pomogą rozkoszować się chwilami spędzanymi we dwoje. Taką “słodką przyjemnością” będzie Degustacja Czekolady dla Dwojga w pijalni czekolady E. Wedel. Postawienie na chwilę odpoczynku, przy smacznej czekoladzie, pozwoli na pełny relaks i cieszenie się chwilą. To znakomity pomysł na randkę we Wrocławiu, ale także po prostu - na chwilę zapomnienia! Taki pomysł na prezent to świetny wybór na wiele różnych okazji.

Voucher na prezent

Jeżeli szukasz prezentu bądź atrakcji we Wrocławiu i nie wiesz na jaki konkretnie się zdecydować, polecamy nasz wyjątkowy zbiór przeżyć we Wrocławiu. Pakiet Przeżyć “Wrocław” to blisko 100 unikalnych przeżyć, które odbywają się w tym ciekawym mieście. Pakiet Prezentowy to również swoboda wręczania prezentów, unikamy bowiem kłopotliwej sytuacji, w której wręczony prezent okazuje się nietrafiony. Obdarowany sam wybiera przeżycie i marzenie, które chce zrealizować, więc prezent z pewnością będzie udany! Voucher na prezent to łatwy sposób na spełnienie marzeń.

Zamiast rzeczy, podaruj emocje we Wrocławiu!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.