Prezenty dla Ukochanego

Przeżycie to świetny prezent na każdą okazję - Dzień Chłopaka, rocznicę, urodziny czy nawet gwiazdkę! Twój mężczyzna to fan motoryzacji? Posadź go za kierownica Ferrari! Kto wie, może dzięki Twojej pomocy odnajdzie nową pasję. Cokolwiek postanowisz, odpowiedni prezent znajdziesz w tej kategorii

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 974
60 z 974

Zaskocz prezentem swojego Ukochanego
Nie wiesz co kupić Ukochanemu na święta, Urodziny, Rocznicę, Dzień chłopaka? Szukasz ciekawej alternatywy dla Waszych randek? Chcesz, aby podarunek od Ciebie był najlepszym prezentem w jego życiu? Nie umiesz wyrazić słowami jak ważny jest dla Ciebie? Spokojnie! Trafiłaś w idealne miejsce - nasze prezenty to dawka emocji i niezapomnianych wrażeń. Dobierz tylko prezent do upodobań partnera i ciesz się Jego szczęściem na widok upominku.

Zamień marzenia chłopca w przeżycia mężczyzny
Poszalej Ferrari Ulicami Miasta - widok tego prezentu przyśpieszy bicie serca Twojego wybranka i obudzi dziecięcą radość. Tak samo Harley - Davidson na Weekend - wybierzcie się wspólnie na romantyczną przygodę legendą motoryzacji. Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang to gwarancja niezapomnianych chwil za kierownicą kultowych aut. Dla fanów nowych technologii spełnieniem marzeń może być Poznaj Samochód Przyszłości - Tesla Model S. Ten samochód to rewolucja motoryzacji, doświadczenie na własnej skórze jego możliwości będzie tematem Ukochanego do wielu dyskusji. Twój luby nie lubi motoryzacji i woli wypad do lasu lub w góry? Survival - Szkoła Realnych Technik Przetrwania nauczy go działania w ekstremalnych sytuacjach, będzie też okazją do pobytu na łonie natury i poznania nowych ludzi. Taką osobę uszczęśliwi też Nocna Gra Taktyczna - Paintball laserowy. Może wybrać się na te emocjonujące przeżycie z przyjacielem, bratem, albo...z Tobą! Dla Twojego partnera nie ma rzeczy niemożliwych? Adrenalina to jego drugie imię? Strzał z Ludzkiej Procy to oryginalny prezent dla fanów ekstremalnych wrażeń. Z pewnością będzie jednym z najciekawszych prezentów w Jego życiu. Chciałabyś przeżyć wyjątkowe chwile razem z Nim? Pokaż się od innej strony i zabierz go na strzelnicę. Poznaj Strzelanie dla Dwojga może okazać się nie tylko dobrą zabawą, ale i nową pasją. Żyjecie w wiecznym biegu i jesteście przepracowani? Romantyczny Masaż Dla Dwojga pomoże Wam odprężyć się i zatrzymać się na moment.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.