Prezent na 18. Urodziny dla Dziewczyny

Osiemnaste urodziny to szczególny moment w życiu każdej młodej dziewczyny. W końcu stanowi z jednej strony wejście w dorosłość, a z drugiej przełomowy czas związany z maturą i początkiem studiów. Podpowiadamy, jaki prezent na 18. urodziny dla dziewczyny wybrać.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 889
Wyświetlono 60 z 889

Poszukując pomysłów na prezent na 18. urodziny dla dziewczyny, lepiej nie wybieraj podarunków materialnych, o których nastolatka szybko zapomni. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakup prezentu w formie vouchera, który pozwoli na różnorodne przeżycia i pojawienie się wielu pozytywnych emocji.

Prezent na 18. urodziny dla dziewczyny – zaproś ją do kosmetyczki lub salonu SPA

Młode dziewczyny, które dopiero co wkraczają w dorosłość, często marzą o spędzeniu czasu w SPA lub u kosmetyczki. To właśnie tam mogą zadbać o swoją rozkwitającą urodę, a także poczuć się tak, jakby już były dorosłe i niezależne. Zaproś nastolatkę na dzień w SPA, w trakcie którego będzie mogła spędzić przyjemnie czas w trakcie masaży oraz peelingów. Innym świetnym podarunkiem jest zabieg na manicure hybrydowy lub biologiczny – nastolatka będzie miała wyjątkowo piękne i zadbane paznokcie.

Kursy i warsztaty jako prezenty na osiemnastkę dla dziewczyny

Czas wczesnej dorosłości to okres, w którym szczególne znaczenie ma rozwój osobisty i intelektualny, a także poszukiwanie swojej drogi życiowej. Właśnie dlatego na prezent na 18. urodziny dla dziewczyny idealnie sprawdzą się vouchery na kursy i warsztaty. Możesz zdecydować się na przykład na indywidualny kurs fotografii, tenisa oraz pływania. Innym świetnym rozwiązaniem są kursy umożliwiające poznanie swoich mocnych stron i kompetencji zawodowych. Dobrym przykładem są kursy z zakresu zdrowia, urody i dietetyki albo też kursy dla opiekunki dziecięcej, profesjonalnej asystentki lub sekretarki, a także pomocy dietetycznej. Wybierz dla nastolatki coś wyjątkowego, co sprawi jej wiele radości i przyjemności oraz umożliwi jej rozwój osobisty i poznanie swoich predyspozycji zawodowych.

Dodaj nieco szalonych przeżyć do życia nastolatki

Warto postawić na oryginalne prezenty na 18 dla dziewczyny, czyli na takie przeżycia, które nastolatka zapamięta na całe życie. W ten sposób będzie mogła wspominać swoje osiemnaste urodziny przez wiele lat. Idealnym rozwiązaniem jest zakup vouchera na ciekawe, czasami nieco ekstremalne przeżycia, takie jak skok z bungee, skok na linie (dream jump), flyboard lub aerotunel. Takie atrakcje sprawią wielu nastolatkom sporo przyjemności. Oczywiście przed zakupem vouchera prezentowego warto sprawdzić, czy młoda dziewczyna lubi właśnie takie rozrywki. Jeśli tak, to postaw na emocje i przeżycia, które zostaną z nią w pamięci na całe życie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.