Helikoptery

Jeżeli prezent ma być dla mężczyzny, to na pewno latanie w przestworzach będzie spełnieniem jego marzeń. Lot Helikopterem umożliwia podziwianie przepięknego polskiego pejzażu i rozkoszowanie się widokami niedostępnymi na co dzień. Dzięki nam możesz podarować to niezwykłe przeżycie bliskiej osobie!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 24

Atrakcja rodem z filmu

Uwielbiasz filmy akcji i chciałbyś choć przez chwilę poczuć to, co twoi ulubieni bohaterowie? Bruce Willis w "Die Hard" czy Tom Cruise w "Mission Impossible". A może stary, dobry Agent 007, w którymś z jego kinowych wcieleń? Lot helikopterem to jedna z atrakcji, która z pewnością wpisuje się w model filmowego twardziela. Z Wyjątkowym Prezentem ty także możesz nim zostać! W przeciwieństwie do bohaterów kina, nie będziesz musiał w tym celu mierzyć się z zagrożeniem i ratować życia ucieczką. Ani udawać się w heroiczny pościg, by ocalić swoją damę serca. Co nie znaczy, że zabraknie Ci emocji. Poczujesz się jak łowcy mocnych wrażeń i z pewnością będą one większe niż wtedy, gdy oglądasz wydarzenia w domowym zaciszu lub sali kinowej.

Wymarzony lot helikopterem

Chętnie latasz samolotem, ale ta atrakcja zdążyła Ci się znudzić? Lot helikopterem do doskonały sposób na zerwanie z rutyną. Wciąż będziesz przemierzać przestworza, ale tym razem będziesz mógł rozkoszować się widokiem, którego nie przesłonią chmury. Wznieś się w powietrze i zobacz swoje miasto z niecodziennej perspektywy. Z dala od tłoku i zakorkowanych ulic. Obejrzyj charakterystyczne dla niego atrakcje z dystansu w dowolnej porze roku. Sam decydujesz czy wolisz barwy jesieni, wszechobecną biel czy zieleń. A może zmęczył cię miejski krajobraz i wolisz oglądać naturę? Czeka na Ciebie między innymi wybrzeże Bałtyku. Możesz także skorzystać z prezentu z bliską ci osobą. W końcu nie od dziś wiadomo, że najlepsze przygody w życiu to te, których doświadczasz w towarzystwie osób, na których Ci zależy.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.