eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Relaks i Uroda"

Tylko u nas Bestseller
5.0 3 Opinii

Pakiet Przeżyć "Relaks i Uroda"


600+ przeżyć, 60+ miast
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Relaks i Uroda"

Jest wiele sposobów na odprężenie i odrobinę wytchnienia. Najlepsze z nich umieściliśmy w naszym Pakiecie Przeżyć “Relaks i Uroda”, tworząc dla Ciebie unikalną formę prezentu, zawierającego wiele różnych przeżyć do wyboru. Każdy ma swoje własne, unikalne preferencje. Niektórzy preferują kojące masaże relaksacyjne, inni wolą energetyzujące zabiegi. Możliwości jest mnóstwo! Wybierz z Pakietu swoje wymarzone przeżycie i zarezerwuj dogodny termin realizacji. Spełnienie Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki!

Pakiet Przeżyć "Relaks i Uroda" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie z kategorii Relaks i SPA. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet obejmuje ponad 600 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Relaks i Uroda" - Pakiet na prezent

Szukasz pomysłu na prezent dla ukochanej? A może chciałbyś sprawić przyjemność bliskim? Podaruj pakiet upominkowy! Pakiet Przeżyć Relaks i Uroda to nie tylko świetna propozycja dla zagubionych, lecz także chwile radości w prezencie. Pozwól bliskim odczuć radość z przeżycia. Ten pakiet prezentów to relaks i odprężenie zarówno dla mamy, żony, siostry czy przyjaciółki, jak i męża, brata lub ojca. Nie zastanawiaj się, co zaskoczy bliskich! Daj im możliwość wyboru prezentu - niech sami zdecydują, co chcieliby przeżyć. Ten pakiet spa sprawdzi się jako prezent na urodziny, imieniny, rocznicę i Święta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

600+ przeżyć, 60+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania jest zależny od wybranego przeżycia.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 625
Wyświetlono 24 z 625

Zobacz inne propozycje