Pakiet Przeżyć "Relaks i Uroda"

Tylko u nas Bestseller
5.0 3 Opinii

Pakiet Przeżyć "Relaks i Uroda"


600+ prezentów, 60+ miast
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Jest wiele sposobów na odprężenie i odrobinę wytchnienia. Najlepsze z nich umieściliśmy w naszym Pakiecie Przeżyć Relaks i Uroda, tworząc dla Ciebie unikalną formę prezentu, zawierającego ponad 260 różnych przeżyć do wyboru. Każdy ma swoje własne, unikalne preferencje. Niektórzy preferują kojące masaże relaksacyjne, inni wolą energetyzujące zabiegi. Możliwości jest mnóstwo! Wybierz z pakietu swoje ulubione Przeżycie i zarezerwuj dogodny termin realizacji. Spełnienie Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki! 

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie z kategorii Relaks i SPA. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 600 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Relaks i Uroda sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Matki, prezent dla niej, prezent na święta Bożego Narodzenia

Szukasz pomysłu na prezent dla ukochanej? A może chciałbyś sprawić przyjemność bliskim? Podaruj pakiet upominkowy! Pakiet Przeżyć Relaks i Uroda to nie tylko świetna propozycja dla zagubionych, lecz także chwile radości w prezencie. Pozwól bliskim odczuć radość z przeżycia. Ten pakiet prezentów to relaks i odprężenie zarówno dla mamy, żony, siostry czy przyjaciółki, jak i męża, brata lub ojca. Nie zastanawiaj się, co zaskoczy bliskich! Daj im możliwość wyboru prezentu - niech sami zdecydują, co chcieliby przeżyć. Ten pakiet spa sprawdzi się jako prezent na urodziny, imieniny, rocznicę i Święta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

600+ prezentów, 60+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania jest zależny od wybranego przeżycia.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 619
Wyświetlono 24 z 619

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.