Prezent dla Pary Młodej

Ślub to niezwykłe przeżycie. Aby uroczystość była jeszcze bardziej ekscytująca, podaruj nowożeńcom niebanalny podarunek. Oryginalny prezent dla pary młodej to np. Voucher na wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych doświadczeń. Pamiętaj, by dostosować charakter upominku do preferencji świeżo upieczonych małżonków.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 466
Wyświetlono 60 z 466

Zastanawiasz się, jaki prezent dla nowożeńców sprawi im najwięcej radości? Zaskocz ich i podaruj im upominek-przeżycie, który wyzwoli w nich jeszcze więcej pozytywnych emocji. To dobry pomysł na prezent dla pary młodej od znajomych, świadków lub rodziców.

Prezent dla nowożeńców, który pozwoli przeżyć im romantyczne i spokojne chwile

Po ceremonii ślubnej i weselu nowożeńcy na pewno będą marzyć o odrobinie odpoczynku oraz romantycznych chwilach tylko we dwoje. Warto im to zapewnić, wręczając odpowiedni upominek. Ciekawy prezent ślubny dla młodej pary, który pozwoli nowożeńcom w pełni się zrelaksować to Voucher na popołudnie w SPA, wspólny masaż albo sesję floatingu. Tego typu atrakcja to zarówno coś dla ciała, jak i dla ducha, dlatego pozwoli małżonkom na odprężenie. Innym rozwiązaniem jest zafundowanie nowożeńcom weekendowego albo całotygodniowego wyjazdu dla dwojga do innego miasta, np. do Zakopanego, Nałęczowa, Gdańska, Krakowa lub Warszawy. Wycieczka pozwoli zakochanym spędzić ze sobą romantyczny czas w urokliwym
miejscu. To szczególnie dobry pomysł na prezent od rodziców dla młodej pary. Oryginalny upominek dla nowożeńców to również Voucher na rejs katamaranem. Wspólne chwile przy lampce wina z możliwością podziwiania pięknych widoków na pewno zostaną przez nich zapamiętane na długo.

Jaki nietypowy i szalony prezent dla młodej pary warto wybrać?

Jeżeli nowożeńcy są otwarci na nietypowe rozwiązania i ekscytujące, nieco ekstremalne doświadczenia, warto podarować im coś, co zapewni obojgu sporą dawkę adrenaliny. Taki szalony upominek to ciekawy pomysł na prezent dla pary młodej od znajomych. Może nim być np. Voucher na ostrą jazdę monster truckiem, wspólną zabawę na strzelnicy, warsztaty wspinaczki drzewnej oraz skok ze spadochronem. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Pamiątka ślubna dla pary młodej – na co warto się zdecydować?

Jeśli nowożeńcy należą do sentymentalnych osób, weź to pod uwagę, wybierając dla nich podarunek. W takiej sytuacji warto, aby prezent na ślub dla młodej pary nie tylko pozwolił na przeżycie ciekawego doświadczenia, lecz także był pamiątką. Możesz zdecydować się na wykupienie świeżo upieczonym małżonkom wspólnej sesji fotograficznej – jej efekty zostaną z nimi na lata. Ciekawą pamiątkę weselną dla młodej pary stanowi też lot paralotnią, który jest filmowany, a także widokowy przelot balonem uwieczniony na zdjęciach.

Pakiet Przeżyć, czyli trafiony upominek dla pary młodej

Jeśli nie jesteś pewien, na jaki upominek dla nowożeńców się zdecydować, nie wybieraj w ciemno. Zamiast tego postaw na uniwersalne rozwiązanie i wykup dla nich jeden z Pakietów Przeżyć, np. „Marzenia Nowożeńców” lub „Dla Dwojga”. Zawierają one rozmaite prezenty ślubne dla młodej pary – świeżo upieczeni małżonkowie sami zdecydują, który z nich będzie najlepszy.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.