Pakiet Przeżyć Lublin

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć Lublin


70+ prezentów, Lublin i okolice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Lublin, stolica wschodniej Polski, to miasto z wielowiekową tradycją i historią. Oferuje ono masę rozmaitych atrakcji czy przeżyć. Każdy marzy o czymś innym i właśnie dlatego powstał Pakiet Przeżyć. Zbiór atrakcji zebranych w wygodnej formie, daje możliwość wyboru, w zależności od gustu czy preferencji. Sprawdź co najbardziej Ci odpowiada i poznaj Lublin od nowej, zupełnie innej strony! Ty decydujesz na co masz ochotę!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów w Lublinie. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 70 przeżyć na terenie Lublina i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Lublin sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na urodziny

Szukasz niebagatelnego pomysłu na prezent, ale nie wiesz z czego obdarowany ucieszyłby się najbardziej? Z tą myślą powstał Pakiet Przeżyć! Idealny prezent urodzinowy zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny! Kilkadziesiąt atrakcji zebranych w jednym miejscu! Sprawdzi się na każdą okazję! Satysfakcja i uśmiech gwarantowane!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

70+ prezentów, Lublin i okolice

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 60
Wyświetlono 24 z 60

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.