Pakiet Przeżyć "Luksusowy Weekend"

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Luksusowy Weekend"


70+ prezentów, 50+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1299,99 zł

1299,99 zł

O prezencie

Zbliża się długo wyczekiwany weekend i okazja na to, by odpocząć po ciężkim tygodniu pełnym pracy - czemu by nie spędzić go w niecodzienny sposób? Pakiet Przeżyć "Luksusowy Weekend" zadba o to, by te kilka dni wolnego były prawdziwym relaksem! Wybierzcie jeden z prezentów, które na Was czekają i zafundujcie sobie weekend pełen przeżyć. Koniec z bezproduktywnym leżeniem  - przekonajcie się, że czasem do naładowania baterii wystarczy sama zmiana środowiska!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z kategorii Wypad za Miasto. Osoby obdarowane decydują jakie przeżycie chcą zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 70 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Luksusowy Weekend"  sprawdzi się jako upominek dla rodziców. Podaruj im bezcenny czas na relaks i odpoczynek, jakiego wcześniej w życiu nie zaznali. To upominek wręcz idealny do podarowania jako prezent na Walentynki! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

70+ prezentów, 50+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1-2 doby hotelowe, w zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezenty obejmują 1-2 doby hotelowe, w zależności od wybranego prezentu. Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 88
Wyświetlono 24 z 88

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.