Pakiet Biznesowy Silver

Ponad 200 Przeżyć do zrealizowania w różnych miejscach na terenie kraju
1-4 os.

500 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
500 zł

Znudziły Cię ciągłe wyjścia do kina i pubu, chętnie łyknąłbyś odświeżający koktajl nowych przeżyć? Musujący emocjami Pakiet Biznesowy Silver zakręci Ci głowie. Nie jesteś już dzieckiem, więc odstaw mleko i poobiedni odpoczynek, a sięgnij po słodko-ostrego drinka zaserwowanego przez speców od najlepszej rozrywki, który zadowoli podniebienie najbardziej wybrednego smakosza wrażeń. Zdecyduj się na jeden prezent z Pakiet Biznesowy Silver i bądź pewien, że każdy z nich to prawdziwa ognista woda. Przekonaj się, że szklanka wypełniona wybranymi dla Ciebie wyjątkowymi przeżyciami jest zawsze w całości pełna. Jazda Lamborghini Gallardo lub pakiet SPA zapewnią Ci wstęp do najlepszej pijalni przyjemności w mieście, podobnie jak pozostałe przeżycia zawarte w tym Pakiecie. Barman czeka na zamówienie, zdecydowany na drinka?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Pakiet Przeżyć, o nazwie "Pakiet Biznesowy Silver". Obdarowany sam wybiera jakie przeżycie chce zrealizować.

Ile przeżyć wchodzi w skład prezentu?
W skład pakietu wchodzi ponad 200 prezentów, z różnych kategorii.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Pakiet Biznesowy "Silver" sprawdzi się jako:
prezent dla pracownikaprezent dla szefaprezent dla szefowej

Twój czas to pieniądz, wiesz o tym doskonale, pozwól więc swoim pracownikom lub biznesowym partnerom, wedle ich uznania, wybrać sobie przeżycie! Jeśli chcesz okazać im wdzięczność albo uznanie, Pakiet Biznesowy Silver będzie znakomitym rozwiązaniem poszukiwania najlepszego prezentu. Osoba, której zrobisz niespodziankę, będzie mogła bez żadnych ograniczeń wybrać jedną pozycję z ponad 150 zawartych w Pakiecie, a każda z nich jest obietnicą niekonwencjonalnie spędzonego czasu i pięknych wspomnień. Lista propozycji została tak stworzona, aby usatysfakcjonować osoby obdarowywane o zróżnicowanych zainteresowaniach, a różnorodne lokalizacje umożliwią im realizację przeżycia w dogodnym miejscu. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dobrej zabawy, dajemy gwarancję na adrenalinę i przyjemność.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 226
Filtruj Prezenty
24 z 226

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 200 Przeżyć do zrealizowania w różnych miejscach na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubiór zależny jest od wybranego Przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania różni się w zalezności od wybranego Przeżycia.

Informacje dla oglądających

W zależności od tego, jakie przeżycie wybierzesz, w realizacji może uczestniczyć od 1 do 4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.