Pakiet Biznesowy Silver

Ponad 200 Przeżyć do zrealizowania w różnych miejscach na terenie kraju
1-2 os.

500 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
500 zł

Znudziły Cię ciągłe wyjścia do kina i pubu, chętnie łyknąłbyś odświeżający koktajl nowych przeżyć? Musujący emocjami Pakiet Biznesowy Silver zakręci Ci głowie. Nie jesteś już dzieckiem, więc odstaw mleko i poobiedni odpoczynek, a sięgnij po słodko-ostrego drinka zaserwowanego przez speców od najlepszej rozrywki, który zadowoli podniebienie najbardziej wybrednego smakosza wrażeń. Zdecyduj się na jeden prezent z Pakiet Biznesowy Silver i bądź pewien, że każdy z nich to prawdziwa ognista woda. Przekonaj się, że szklanka wypełniona wybranymi dla Ciebie wyjątkowymi przeżyciami jest zawsze w całości pełna. Jazda Lamborghini Gallardo lub pakiet SPA zapewnią Ci wstęp do najlepszej pijalni przyjemności w mieście, podobnie jak pozostałe przeżycia zawarte w tym Pakiecie. Barman czeka na zamówienie, zdecydowany na drinka?


Twój czas to pieniądz, wiesz o tym doskonale, pozwól więc swoim pracownikom lub biznesowym partnerom, wedle ich uznania, wybrać sobie przeżycie! Jeśli chcesz okazać im wdzięczność albo uznanie, Pakiet Biznesowy Silver będzie znakomitym rozwiązaniem poszukiwania najlepszego prezentu. Osoba, której zrobisz niespodziankę, będzie mogła bez żadnych ograniczeń wybrać jedną pozycję z ponad 150 zawartych w Pakiecie, a każda z nich jest obietnicą niekonwencjonalnie spędzonego czasu i pięknych wspomnień. Lista propozycji została tak stworzona, aby usatysfakcjonować osoby obdarowywane o zróżnicowanych zainteresowaniach, a różnorodne lokalizacje umożliwią im realizację przeżycia w dogodnym miejscu. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dobrej zabawy, dajemy gwarancję na adrenalinę i przyjemność.


Zastanawiasz się jaki prezent dla pracownika albo biznesowego partnera byłby najlepszy? Podaruj przeżycie! Pakiet Biznesowy Silver zawiera wybrane z naszej oferty prezenty dla firm w dobrej cenie, z pośród których Twój pracownik lub partner biznesowy sam wybierze niebanalny upominek. To osoba obdarowana, realizując voucher na prezent, zdecyduje, co lubi robić w wolnym czasie.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 235
Filtruj Prezenty
24 z 235

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 200 Przeżyć do zrealizowania w różnych miejscach na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubiór zależny jest od wybranego Przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania różni się w zalezności od wybranego Przeżycia.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.