Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Biznesowy Silver

5.0 4 Opinii

Pakiet Biznesowy Silver


230+ przeżyć, 50+ miast
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

500,00 zł

500,00 zł

O prezencie

Pakiet Biznesowy "Silver"

Znudziły Cię ciągłe wyjścia do kina i pubu, chętnie łyknąłbyś odświeżający koktajl nowych przeżyć? Musujący emocjami Pakiet Biznesowy Silver zakręci Ci głowie. Nie jesteś już dzieckiem, więc odstaw mleko i poobiedni odpoczynek, a sięgnij po słodko-ostrego drinka zaserwowanego przez speców od najlepszej rozrywki, który zadowoli podniebienie najbardziej wybrednego smakosza wrażeń. Zdecyduj się na jeden prezent z Pakiet Biznesowy Silver i bądź pewien, że każdy z nich to prawdziwa ognista woda. Przekonaj się, że szklanka wypełniona wybranymi dla Ciebie wyjątkowymi przeżyciami jest zawsze w całości pełna. Jazda Lamborghini Gallardo lub pakiet SPA zapewnią Ci wstęp do najlepszej pijalni przyjemności w mieście, podobnie jak pozostałe przeżycia zawarte w tym Pakiecie. Barman czeka na zamówienie, zdecydowany na drinka?

Pakiet Biznesowy "Silver" - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Pakiet Przeżyć, o nazwie "Pakiet Biznesowy Silver". Obdarowany sam wybiera jakie przeżycie chce zrealizować.

Ile przeżyć wchodzi w skład prezentu?
W skład pakietu wchodzi ponad 230 prezentów, z różnych kategorii.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Biznesowy "Silver" - Pakiet na prezent

Twój czas to pieniądz, wiesz o tym doskonale, pozwól więc swoim pracownikom lub biznesowym partnerom, wedle ich uznania, wybrać sobie przeżycie! Jeśli chcesz okazać im wdzięczność albo uznanie, Pakiet Biznesowy Silver będzie znakomitym rozwiązaniem poszukiwania najlepszego prezentu. Osoba, której zrobisz niespodziankę, będzie mogła bez żadnych ograniczeń wybrać jedną pozycję z ponad 150 zawartych w Pakiecie, a każda z nich jest obietnicą niekonwencjonalnie spędzonego czasu i pięknych wspomnień. Lista propozycji została tak stworzona, aby usatysfakcjonować osoby obdarowywane o zróżnicowanych zainteresowaniach, a różnorodne lokalizacje umożliwią im realizację przeżycia w dogodnym miejscu. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dobrej zabawy, dajemy gwarancję na adrenalinę i przyjemność.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

230+ przeżyć, 50+ miast

Obowiązujący strój

Ubiór zależny jest od wybranego Przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania różni się w zalezności od wybranego Przeżycia.

Uczestnicy

1-4 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 157
Wyświetlono 24 z 157

Zobacz inne propozycje