(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Skoki Spadochronowe

Prezenty z tej kategorii to prawdziwy odlot! Skoki spadochronowe to jedne z najbardziej ekscytujących przeżyć. Zapewnią adrenalinę i szybkie bicie serca, a tym samym pokażą, że fantastyczna przygoda jest na wyciągnięcie ręki! W końcu każdy skok spadochronowy zapewnia mnóstwo frajdy i gwarantuje uśmiech na twarzy skoczka, a także nowe, wyjątkowe doświadczenia. Wspomnienia z takiego przeżycia pozostają w pamięci na bardzo długi czas!

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 55

Skoki Spadochronowe – chwile pełne emocji

Gdy wreszcie zdecydujesz się na skok, czekają na Ciebie też przepiękne widoki na panoramy miast, a nawet góry czy morze! Skoki spadochronowe mogą odbyć się bowiem w różnych miejscach w Polsce, co sprawi, że będzie to jeszcze bardziej niezwykłe przeżycie. To też świetna propozycja, jeśli chcesz przełamać własne lęki i pokonać ograniczenia. Pokaże Ci, że 'chcieć' znaczy 'móc' i jesteś zdolny/a do osiągnięcia czegoś naprawdę wielkiego! Jeśli czujesz więc gotowość na nowe wyzwanie, oferujemy Ci dziś jedno z najbardziej niezapomnianych przeżyć, które jest marzeniem wielu ludzi na całym świecie. Wyjątkowa, podniebna atmosfera, ogromna wysokość zapewniająca szybsze bicie serca i świetni ludzie, którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo – przekonaj się, że zdecydowanie warto spróbować!

Skok spadochronowy – ostateczny test odwagi

Wreszcie zdecydowałaś/eś się spełnić swoje odwieczne marzenie o skoku ze spadochronem? Nieważne, czy ostatecznie zainspirował Cię telewizyjny program, książka czy podcast – jeśli szukasz czegoś naprawdę ekstremalnego, skok w tandemie doskonale się tu sprawdzi, bo dzięki niemu poczujesz, że żyjesz! To prawdziwy test odwagi i odporności psychicznej, a równocześnie doświadczenie zapewniające niezapomniane wrażenia. Idealny pomysł, który pomoże Ci zaskoczyć samego/samą siebie! Przypomnij sobie, jak obserwowałaś/eś spadające punkciki na niebie, i jak wydawało Ci się, że skoki spadochronowe są zarezerwowane dla kogoś innego, żyjącego gdzieś indziej. Nic bardziej mylnego! Teraz i Ty, pod okiem doświadczonego instruktora, możesz przeżyć swoją wyjątkową przygodę.

Porzuć wahania i wybierz lokalizację na największą podniebną przygodę Twojego życia! Czy będą to okolice miasta, w którym obecnie mieszkasz? A może połączysz swój skok tandemowy z wyjazdem w dalsze strony, pod inny adres? Marzenia śmiało możesz spełniać podczas urlopu i zrealizować skok na wakacyjnym wyjeździe – Poznań, Warszawa, Trójmiasto, Kraków... Możliwości jest naprawdę wiele! Dodatkowo jedno jest pewne: bez względu na lokalizację, podczas swobodnego spadania poczujesz adrenalinę, a unosząc się w przestworzach także prawdziwą wolność! Z pewnością spełni to Twoje oczekiwania i zapewni wyjątkową przygodę, bez względu na to, jakie masz doświadczenie w skokach!

Skok ze spadochronem – przekonaj się, że warto!

Jeśli wcześniej nie miałeś/aś okazji do oddania skoku, możesz mieć wiele pytań z tym związanych. Wiele mówi się choćby o skakaniu w tandemie. Tandem polega natomiast na tym, że jesteś przypięta/y do instruktora, który pilnuje kwestii bezpieczeństwa, podczas gdy Ty po prostu cieszysz się całym doświadczeniem. Nie martwisz się o wyczucie odpowiedniego momentu na opuszczenie samolotu czy o to, kiedy otworzyć spadochron. Zamiast tego podziwiasz przepiękne widoki i cieszysz się ekstremalnymi emocjami! Warto również wiedzieć, że jeśli Twój skok odbywa się w tandemie, nie jest Ci potrzebne żadne wcześniejsze szkolenie. Wystarczy w wybranym dniu stawić się w wyznaczonym miejscu i spotkać się z instruktorem, który wprowadzi we wszystkie ustalenia dotyczące skoku. Dowiesz się, jak odpowiednio ubrać specjalny strój, a także przećwiczysz, w jaki sposób ustawić swoje ciało, żeby skok był w pełni udany. W każdej z firm pracują doświadczone osoby, dlatego jeśli będziesz mieć jakieś dodatkowe pytania, śmiało je zadaj! Skoki odbywają się zwykle w grupach, więc nie martw się też, że możesz być jedyną początkującą osobą. Instruktor zadba, aby każdy czuł się w pełni komfortowo i cieszył się swoim skokiem. Your dreams can touch the sky!

Dla kogo są skoki spadochronowe?

Jeśli zastanawiasz się, dla kogo jest skok spadochronowy, to sprawdzi się on zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, żeby dobrze się bawić, bo to instruktor zadba o wszystkie szczegóły i odpowiednie przygotowanie. Przeżycie to bowiem skok tandemowy, a co za tym idzie świetna okazja, by zdobyć nowe emocjonujące doświadczenie w bezpiecznych warunkach. Oczywiście w przypadku skoków spadochronowych zachwycą wszystkich miłośników mocnych wrażeń, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań. Jeśli więc jesteś jedną z takich osób, koniecznie spróbuj swoich sił w tym sporcie! Jest zdecydowanie jednym z bardziej ekstremalnych doświadczeń, na jakie możesz się zdecydować, ale gwarantujemy, że warto. Skok w tandemie to również dobry pomysł dla par szukających okazji na świetną wspólną zabawę pełną mocnych wrażeń. Po locie motolotnią, samolotem czy w tunelu aerodynamicznym adrenalina może nie być już doświadczana tak często, ale skoczenie ze spadochronem zdecydowanie powinno pomóc jej doświadczyć.

Skok w tandemie – idealny prezent na każdą okoliczność!

Jeśli chcesz podarować niezapomniane wrażenia bliskiemu, dla którego adrenalina to jedna z najlepszych rzeczy w życiu, skok będzie doskonałym pomysłem na prezent. Przede wszystkim nie jest potrzebne żadne wcześniejsze szkolenie, by przeżycie dostarczało mnóstwo emocji, a równocześnie zapewniało pełne bezpieczeństwo. Skok odbywa się bowiem w tandemie, z kolei instruktor to osoba, która ma za sobą tysiące skoków samodzielnych. Dodatkowo sprzęt jest najwyższej jakości, a samolot steruje osoba również mająca w tym duże doświadczenie. Mimo to Voucher na także przygodę z adrenaliną ucieszy wszystkich miłośników mocnych wrażeń!

Wysokość 4 tysięcy metrów, z której skaczemy, nie pozwoli pozostać nikomu obojętnym. Szybsze bicie serca podczas swobodnego spadania, jeszcze zanim plecak ze spadochronem na dobrze otworzy się nad głowami, zdecydowanie pozostanie w pamięci na dłużej. Gwarantujemy, że osoba obdarowana nie powie słowa skargi, a zamiast tego tuż po wylądowaniu głośno krzyknie – polecam to każdemu! Oferta skoków jest niezwykle rozbudowana, więc bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego. Dodatkowo część opcji zawiera film pozwalający ponownie przeżyć to niesamowite doświadczenie. Zaproś osobę obdarowaną na pokład, niech samolot wzleci w powietrze, a potem obserwuj z dołu, ile radości potrafi dostarczyć skok tandemowy!

Podejmij wyzwanie w powietrzu i skocz ze spadochronem!

Kiedy już zdecydujesz, pod jaki adres udać się na swój skok tandemowy, przyjdzie czas na wybór terminu i podjęcie wyzwania! Przy pierwszym skoku szczególnie ważne jest jednak odpowiednie przygotowanie. Zanim więc zmierzysz się z własnymi słabościami, wybierz odpowiedni strój. Nie wiesz jak się ubrać na skok w tandemie? Postaw na wygodne, komfortowe ubranie dostosowane do aktualnej pory roku oraz sportowe buty. Pozostałe potrzebne rzeczy, takie jak kombinezon czy gogle, znajdziesz już na miejscu. Potem czeka Cię krótkie szkolenie spadochronowe, a następnie już prawdziwa zabawa – sam skok w tandemie!

Gdy samolot osiągnie odpowiednią prędkość, pilot da Ci znać, a wtedy nadejdzie Twoja kolej, by opuścić pokład. Obok Ciebie będą sami dobrzy ludzie, dlatego ruszaj śmiało ku nowej przychodzie! Z instruktorem będziesz w pełni bezpieczna/y, dzięki czemu możesz po prostu cieszyć się skokiem i podziwiać przepiękne widoki. Podczas swobodnego spadania osiągniesz prędkość nawet 200 km/h, więc przygotuj się na przeżycie z naprawdę dużą adrenaliną. Widok ziemi z lotu ptaka, zjawiskowe krajobrazy i prawdziwa euforia – dla tych unikalnych doznań warto pokonać lęk przed wysokością, bo odczucia są niesamowite! A kiedy już nieco ochłoniesz, być może zdecydujesz się nawet na szkolenie ze skoków spadochronowych. Z Kursem Spadochronowym od Wyjątkowego Prezentu to także jest możliwe!

Sky is the limit, czyli jak spróbować samodzielnych skoków spadochronowych?

Jeśli pojedynczy skok ze spadochronem nie zaspokoił Twoich pragnień, a marzenie przemieniło się w pasję, pora na podjęcie dalszych kroków. Pewnie nie raz zastanawiałaś/eś się, jak zostać samodzielnym skoczkiem, być może nawet instruktorem, i móc doznawać ekstremalnych emocji na własną rękę. Skoki spadochronowe w tandemie są doskonałe dla początkujących, ale co zrobić, kiedy nadszedł moment na usamodzielnienie? Najlepiej zacząć swoją przygodę od lotów w tunelu aerodynamicznym, które przygotują Cię do panujących w górze warunków, a także nauczą wielu potrzebnych umiejętności. Następnym krokiem jest wybranie się na certyfikowany kurs spadochronowy, który stanowi dopełnienie marzeń o indywidualnym skoku!

Szkolenie AFF to nowoczesna i bezpieczna metoda, pozwalająca uzyskać międzynarodowe uprawnienia do samodzielnych skoków ze spadochronem. Oznacza to, że osoba po pozytywnym zaliczeniu kursu, będzie mogła skakać bez instruktora i cieszyć się prawdziwą wolnością. Szkolenie obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę, w tym 5 skoków spadochronowych. Taki kurs to świetny pomysł na rozwój własnej pasji, a także oryginalny prezent dla osoby, która wypróbowała już tandem, a teraz pragnie większych doznań. Nie tylko pomoże spełnić marzenia, ale zaimponuje i zdecydowanie wyróżni się na tle innych upominków. Skocz już dziś po Voucher zapewniający niezapomniane emocje – takiej decyzji nie pożałujesz. Czeka na Ciebie jeszcze wiele emocjonujących skoków!

Skok ze spadochronem w prezencie dla siebie lub bliskich

Nie wiesz, jaki skok spadochronowy wybrać na prezent urodzinowy dla bliskiej osoby? Nie martw się, to proste! Najważniejsze, żeby był to skok ze spadochronem w tandemie, który umożliwi spełnienie marzenia bez długich szkoleń i wielu dojazdów na lotnisko. Wystarczy zarezerwować termin, a instruktorzy zapewnią krótkie przeszkolenie tuż przed skokiem. Warto również zadbać o pamiątkę dla siebie lub bliskich i oprócz skoku wybrać także film, który będzie przypominał o tych wyjątkowych chwilach. Dzięki temu solenizant będzie mógł wracać do wspomnień w dowolnej chwili. Zanim zdecydujesz się jednak na zakup Vouchera, weź jeszcze pod uwagę, czy nie chcesz zrealizować go w towarzystwie bliskich osób. Jeśli wybierzesz Skok ze Spadochronem dla Dwojga, uszczęśliwisz nie tylko siebie, ale też swoją drugą połówkę czy przyjaciela. To świetna okazja, by budować wspólne, piękne wspomnienia, a także spędzić razem kolejne emocjonujące chwile. Szykuje się więc wyjątkowy event i niesamowite doświadczenie, które zostanie z Wami na długi czas. Nie stanie się tam nic, czego byście potem mogli żałować!

Skoki ze spadochronem – wyjątkowe chwile na wyciągnięcie ręki!

Jeśli marzysz o jeszcze bardziej ekscytującym skoku ze spadochronem, możesz pokusić się o wyjątkowo luksusowy prezent, jakim jest Skok ze Spadochronem z Balonu. Pozwoli Ci to zaczerpnąć z życia jeszcze więcej i wzbogaci o dodatkowe doświadczenia i emocje. Lot balonem sam w sobie jest czymś, co doceni wiele osób, a słowo 'polecam' wypowiada niemal każdy, to kończy tę wyjątkową podniebną przygodę. Jeśli natomiast dodać do tego skoki ze spadochronem, będzie jeszcze bardziej zachwycająco! To strzał w dziesiątkę dla wszystkich, którzy lubią nowe wyzwania i uwielbiają adrenalinę. Będzie także świetnym urozmaiceniem dla osób dotychczas dokonujących skoków z samolotu. Tandem i doświadczony instruktor zapewnią niezbędny komfort i poczucie bezpieczeństwa, a balon – zamiast dużej prędkości i warkotu silnika – błogi spokój i przyjemną ciszę. Przekonaj się już dziś, że skok spadochronowy w takiej formie to gwarancja satysfakcji i wyjątkowych wspomnień na całe życie! Wiele lokalizacji do wyboru, profesjonalni organizatorzy i gwarancja emocjonujących skoków – nie szukaj już propozycji w Google i zobacz, co oferujemy w Wyjątkowym Prezencie! Uwierz, że sky is the limit i przekonaj się, jak łatwo i prosto można spełniać marzenia swoje i swoich bliskich!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.