Vouchery na Skoki Spadochronowe

Podarunki z tej kategorii to prawdziwy odlot! Każdy skok ze spadochronem to zupełnie nowe, ekscytujące przeżycie. To nie tylko adrenalina, emocje i szybkie bicie serca - to przede wszystkim bezcenne wspomnienia. Skok spadochronowy zapewnia mnóstwo frajdy i gwarantuje uśmiech na twarzy skoczka.

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 51

Skok ze spadochronem – ostateczny test odwagi

Wreszcie zdecydowałeś się spełnić swoje odwieczne marzenie o skoku ze spadochronem? Zainspirował Cię telewizyjny program o skoczkach? Szukasz czegoś naprawdę ekstremalnego i skok spadochronowy był pierwszą rzeczą, która przyszła ci na myśl? A może chcesz podarować to niesamowite przeżycie komuś innemu? Dręczą Cię wątpliwości? Zupełnie niepotrzebnie. Mimo iż to prawdziwy test odwagi i odporności psychicznej, to także jedno z najbardziej niesamowitych doświadczeń w Twoim życiu. Przypomnij sobie, jak obserwowałeś spadające punkciki na niebie, i jak wydawało Ci się, że spadochrony są zarezerwowane dla kogoś innego, żyjącego gdzieś indziej. Nic bardziej mylnego! Teraz sam możesz być jednym z tych punkcików, którzy inni obserwują z fascynacją podczas wiosennych spacerów. Porzuć wahania i wybierz lokalizację największej podniebnej przygody Twojego życia! Czy będą to okolice miasta, w którym obecnie mieszkasz? A może połączysz skok ze spadochronem z wyjazdem w dalsze strony? Marzenia śmiało możesz spełniać podczas urlopu i zrealizować skok na wakacyjnym wyjeździe, gdzie zdecydujesz się na skok ze spadochronem w Zakopanem albo w Trójmieście. Jedno jest pewne – bez względu na lokalizację, czeka Cię dawka ekstremalnych emocji, których nigdy, ale to nigdy, nie zapomnisz! Skoki ze spadochronem pozostają w pamięci na zawsze!


Podejmij wyzwanie w powietrzu!

Kiedy już zdecydujesz, czy Twój skok ze spadochronem odbędzie się w najbliższej okolicy, czy w jednym z malowniczych miejsc rozsianych po całym kraju, przyjdzie czas na wybór terminu i podjęcie wyzwania! Jednak zanim zmierzysz się z własnymi słabościami, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu. Nie wiesz jak się ubrać na skok ze spadochronem? Wybierz wygodne, komfortowe ubranie dostosowane do aktualnej pory roku oraz sportowe buty. Pozostałe potrzebne rzeczy, takie jak kombinezon, czy gogle znajdziesz już na miejscu. Potem czeka Cię krótkie przeszkolenie i zacznie się prawdziwa zabawa! Wsiądź do samolotu, a gdy osiągnięcie odpowiednią prędkość, zapali się zielone światło i nadejdzie Twoja kolej - śmiało rusz ku przygodzie. Poczuj pęd wiatru i ekstremalne emocje podczas spadania z prędkością ok. 200 km/h, a następnie delektuj się lotem na otwartej czaszy spadochronu. Widok ziemi z lotu ptaka, zjawiskowe krajobrazy i prawdziwa euforia – dla tych unikalnych doznań warto pokonać lęk przed wysokością, bo odczucia będą niesamowite! A kiedy już nieco ochłoniesz, być może zdecydujesz się nawet sam zostać skoczkiem. Z Kursem Spadochronowym od Wyjątkowego Prezentu to także jest możliwe!


Jak zostać samodzielnym spadochroniarzem?

Jeśli pojedynczy skok spadochronowy nie zaspokoił Twoich pragnień, a marzenie przemieniło się w pasję, pora na podjęcie dalszych kroków. Pewnie nie raz zastanawiałeś się, jak zostać samodzielnym skoczkiem i móc doznawać ekstremalnych emocji bez instruktora za plecami. Skoki spadochronowe w tandemie są doskonałe dla początkujących, ale co zrobić, kiedy nadszedł moment na usamodzielnienie? Najlepiej zacząć swoją przygodę od lotów w tunelu aerodynamicznym, które przygotują Cię do warunków, a także nauczą wielu potrzebnych umiejętności. Następnym krokiem jest wybranie się na certyfikowany kurs spadochronowy, który stanowi spełnienie marzeń o indywidualnych skokach! Szkolenie AFF to nowoczesna i bezpieczna metoda, która pozwala uzyskać międzynarodowe uprawnienia samodzielnego skoczka. Oznacza to, że osoba po pozytywnym zaliczeniu kursu, będzie mogła skakać bez instruktora i cieszyć się prawdziwą wolnością. Szkolenie obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę, w tym 5 skoków spadochronowych. Taki kurs to świetny pomysł na rozwój własnej pasji, ale również oryginalny prezent dla osoby, która po skokach w tandemie złapała bakcyla i pragnie jeszcze większych doznań. Taki podarunek nie tylko spełni jej marzenia, ale zaimponuje i zdecydowanie wyróżni się na tle innych upominków. Skoki na spadochronie zapewniają emocje - niezależnie od lokalizacji czy wysokości, z której zdecydujesz się skoczyć.


Skok ze spadochronem w prezencie

Nie wiesz, jaki skok spadochronowy wybrać na prezent urodzinowy dla bliskiej osoby? Nie martw się, to proste! Najważniejsze, żeby był to skok ze spadochronem w tandemie, który umożliwi spełnienie marzenia bez długich szkoleń i wielu dojazdów na lotnisko. Wystarczy zarezerwować termin, a instruktorzy zapewnią krótkie przeszkolenie tuż przed skokiem. Najlepiej jeśli będzie to Skok z Wysokości 4000 metrów, który zapewni więcej wrażeń niż taki z niższej wysokości.
Warto również zadbać o pamiątkę dla ukochanej osoby i wybrać voucher na skok spadochronowy z pamiątkowymi zdjęciami, a jeszcze lepiej z filmowaniem. Dzięki temu solenizant będzie mógł wracać do wspomnień w dowolnej chwili. Zanim zdecydujesz się na zakup vouchera w ramach prezentu, przemyśl jeszcze, czy potrzebujesz skoku dla jednej osoby, czy może dla dwóch. Taki Skok ze Spadochronem dla Dwojga to jeszcze więcej intensywnych emocji i budowanie wspólnych, pięknych wspomnień, które zostaną z Wami na całe życie.
Możesz również pokusić się o luksusowy prezent, jakim jest Skok ze Spadochronem z Balonu. Taki skok dwa w jednym pozwoli zaczerpnąć z życia jeszcze więcej i wzbogaci ukochaną osobę o dodatkowe doświadczenia i emocje. Skok spadochronowy z balonu to strzał w dziesiątkę dla wszystkich, którzy marzą zarówno o spadochronie, jak i locie balonem. To także super pomysł na prezent dla osoby, która skakała już ze spadochronem z samolotu. Taki skok z balonu to zupełnie inne przeżycie - zamiast prędkości i warkotu silnika, pojawia się spokój, cisza, a sam skok odbywa się w dowolnie wybranym momencie z instruktorem. Takie połączenie zapewnia prawdziwy lot ze spadochronem i ogrom emocji!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.