Skoki Spadochronowe

Podarunki z tej kategorii to prawdziwy odlot! Każdy skok ze spadochronem to zupełnie nowe, ekscytujące przeżycie. To nie tylko adrenalina, emocje i szybkie bicie serca - to przede wszystkim bezcenne wspomnienia. Skok w przestworzach zapewnia mnóstwo frajdy i gwarantuje uśmiech na twarzy skoczka.

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 41

Skok ze spadochronem – ostateczny test odwagi

Wreszcie zdecydowałeś się spełnić swoje odwieczne marzenie o skoku ze spadochronem? Zainspirował Cię telewizyjny program o skoczkach? Szukasz czegoś naprawdę ekstremalnego i skok był pierwszą rzeczą, która przyszła ci na myśl? A może chcesz podarować to niesamowite przeżycie komuś innemu? Dręczą Cię wątpliwości? Zupełnie niepotrzebnie. Mimo iż to prawdziwy test odwagi i odporności psychicznej, to także jedno z najbardziej niesamowitych doświadczeń w Twoim życiu. A teraz może stać się Twoim udziałem. Porzuć wahania i wybierz lokalizację największej podniebnej przygody Twojego życia!

Podejmij wyzwanie

Kiedy już zdecydujesz czy Twój skok odbędzie się w najbliższej okolicy czy jednym z malowniczych miejsc rozsianych po całym kraju, przyjdzie czas na wybór terminu i zmierzenie się z wyzwaniem! Wsiądź do samolotu, a gdy osiągnięcie odpowiednią prędkość, zapali się zielone światło i nadejdzie Twoja kolej - śmiało rusz ku przygodzie. No dobrze, po prostu rusz się z miejsca i pozwól instruktorowi zająć się resztą. Na dole i tak będziesz mógł uznać swój wyczyn za szczyt odwagi. I nikt nie będzie Ci wypominał wahania. W końcu zdobyłeś się na skok z wysokości 4000 metrów i spadanie ku ziemi z prędkością blisko 200 km/h. Najważniejsze są Twoje własne odczucia, a te będą niesamowite! A przynajmniej wówczas, kiedy już nieco ochłoniesz. Być może zdecydujesz się nawet sam zostać skoczkiem. Z kursem spadochronowym od Wyjątkowego Prezentu to także jest możliwe!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.