(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Floating

Floating to niezwykle relaksująca przygoda, pozwalająca dosłownie zanurzyć się w świecie odprężenia i relaksu. Wejdź do specjalnej, wyciszonej kabiny, połóż się na wodzie i odpłyń myślami, gdzieś daleko, daleko stąd… Przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść floating i wybierz sesję dla siebie lub bliskich! Spełnij swoje marzenia o wyjątkowym relaksie, który pozwoli Ci wyciszyć myśli i zadbać o całe ciało.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 27

Floating – zdrowie i relaks

Floating odbywa się w specjalnej dźwiękoszczelnej kapsule, która wypełniona jest wodą i solą Epsom z Morza Martwego. Woda ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała i jedyne 30 centymetrów głębokości, dzięki czemu unoszenie się na jej tafli jest niezwykle przyjemne i w pełni bezpieczne – nawet dla osób, które nie umieją pływać. A co znaczy sama nazwa ‘floating’? W wolnym tłumaczeniu to właśnie: płynąc, unosząc się. Dzięki ograniczeniu bodźców z zewnątrz takich jak dźwięk czy światło można wręcz odnieść wrażenie, że się lewituje; swobodnie unosi w przestrzeni. Cała sesja trwa około godziny, ale im regularniej bierze się w niej udział, tym większe efekty można uzyskać.

Jeśli chodzi o sól Epsom, floating nie wykorzystuje jej bez powodu. To siarczan magnezu, a zarówno siarka, jak i magnez doskonale wpływają na nasze ciało. Pomagają oczyścić skórę, przyspieszają proces gojenia się ran, a także zwiększają odporność oraz wytrzymałość organizmu. Floating to doskonały przepis na całkowity relaks, który łagodzi różne dolegliwości bólowe. Jak już również wspomnieliśmy, z seansu mogą skorzystać nie tylko osoby umiejące pływać. Umożliwia to właśnie sól Epsom. Jej wysoka zawartość w wodzie wypycha ciało ku górze, ułatwiając swobodne unoszenie się, a przy tym przybranie prawidłowej postawy ciała. To z kolei prawdziwa ulga dla pleców i stawów.

Jakie jeszcze inne zalety może przynieść floating? Przede wszystkim pozwala osiągnąć stan głębokiego relaksu, który jest trudny do uzyskania w codziennym życiu. Ta forma odpoczynku bywa nieoceniona przy redukcji chronicznego stresu i napięcia, oferując odprężenie zarówno ciału, jak i umysłowi. Co może być zaskakujące, floating dzięki temu sprzyja kreatywnemu myśleniu, pomysłowości i sprawia, że stajemy się bardziej otwarci na nowe innowacyjne rozwiązania. Oprócz tego regularne sesje znacząco poprawiają jakość snu, ułatwiając zasypianie i zwiększając głębię odpoczynku. To przyczynia się z kolei do tego, że na co dzień mamy więcej energii i chętniej angażujemy się w nowe działania. Na koniec warto również wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Mianowicie floating stymuluje organizm do produkcji endorfin, nazywanych hormonami szczęścia. Dzięki temu mamy lepszy nastrój i wyższe ogólne poczucie zadowolenia. Jak więc widzisz, warto wybrać się na floating w spa. Sam seans jest czystą przyjemnością, a przy okazji pozwala też zadbać o zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Jeśli nigdy jeszcze nie brałaś/eś w tym udziału, nie czekaj dłużej i podaruj sobie wyjątkowe chwile, które zdecydowanie zechcesz nie raz jeszcze powtórzyć!

Voucher na floating – świetny pomysł na prezent

Floating to wyjątkowo relaksującym przeżyciem, które dostępne jest w wielu miastach w Polsce. Gdańsk, Warszawa, Konin, Łódź czy Rzeszów… To tylko kilka przykładowych lokalizacji, ale pokazują, że bez problemu Ty lub Twój bliski znajdziecie odpowiednie miejsce dla siebie. Bez względu na to, które z nich wybierzecie, spotkacie się z nowoczesnym, klimatycznym salonem i profesjonalną obsługą. Wszędzie będziecie też mieć zapewnioną maksymalną prywatność i komfort, aby całe przeżycie dostarczyło Wam jak najwięcej relaksu. Czy więc floating na prezent to dobry pomysł? Oczywiście że tak! I to zarówno jako przeżycie jednorazowe, jak i w formie kilku sesji.

Przede wszystkim oferuje nie tylko moment relaksu, ale również okazję, by zapomnieć o codziennych obowiązkach. Dodatkowo wyróżni się swoją oryginalnością spośród innych podarunków. Voucher na taką chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku zdecydowanie ucieszy, ale też i zaskoczy, będąc świetnym sposobem na poprawę samopoczucia. Jak już wcześniej zostało wspomniane, floating niesie ze sobą szereg korzyści dla zdrowia psychicznego i fizycznego, a tym samym sprawdzi się dla niemal każdego i na każdą okazję. Może Twoja przyjaciółka potrzebuje chwili relaksu, ponieważ jest w trakcie trudnego i wymagającego projektu w pracy? Albo Twój bliski niedawno został ojcem i szuka okazji, by się odstresować? Floating to także świetne rozwiązanie dla sportowców jako forma regeneracji po intensywnych treningach czy osób pragnących pobudzić swoją kreatywność w niebo mniej konwencjonalny sposób.

Jeśli natomiast zastanawiasz się, w jakim wieku można skorzystać z sesji, to tutaj również jest niewiele ograniczeń. Floating to bardzo uniwersalna propozycja, świetna dla nastolatków, młodych dorosłych, dorosłych, a nawet osób starszych. Dla nastolatków może być szczególnie korzystna w okresie, który często wiąże się ze stresem szkolnym, presją rówieśniczą i burzą hormonów. Floating pomoże w lepszym radzeniu sobie ze stresem, poprawi nastrój, koncentrację oraz jakość snu. Pozwoli też się wyciszyć i uniknąć przebodźcowania, które przecież coraz częściej dotyka młodzież. W przypadku osób dorosłych taki prezent sprawdzi się jako efektywny odpoczynek od pracy i codziennych obowiązków domowych. Również ułatwi wyciszenie myśli, a przy tym wesprze procesy regeneracyjne zachodzące w ciele. Floating w spa to sposób, by rozluźnić spięte mięśnie oraz zadbać o włosy, skórę czy paznokcie. A jak sprawa wygląda z osobami starszymi? I na nich czeka wiele korzyści. Łagodzenie dolegliwości bólowych, odpoczynek dla stawów i kręgosłupa, poprawa ogólnej mobilności i sprawności fizycznej… To tylko kilka przykładów, które pokazują, że floating na prezent i w tym przypadku jest doskonałym pomysłem!

Floating dla Dwojga

Floating to podarunek, który mówi: „chcę o Ciebie zadbać i pragnę, abyś znalazł/a chwilę tylko dla siebie”. To piękny sposób, by pokazać bliskiej osobie, że jest dla nas kimś ważnym i chcemy wprawić ją w dobry nastrój. Czy można uczynić podobny prezent jeszcze lepszym? Oczywiście, wystarczy wybrać floating dla dwojga! Takie wspólne wyjście sprawdzi się zwłaszcza dla par szukających nowych doświadczeń lub sposobów na oryginalne spędzenie czasu razem. Sesja w duecie zapewnia chwile, by skupić się wyłącznie na sobie, co jest przecież szczególnie ważne, zwłaszcza w dzisiejszych zabieganych czasach. Zdecydowanie może wzmacniać Waszą więź i poczucie bliskości. W końcu dzielenie się unikalnymi przeżyciami, które wykraczają poza codzienną rutynę, ma ogromną moc zbliżania ludzi do siebie. Floating dla dwojga zapewni nowe tematy do rozmów i przestrzeń do wymiany wspólnych doświadczeń. Wybierając takie przeżycie, będziecie mogli przekonać się, jak reagujecie na tak niecodzienne obecnie warunki, jak te panujące w kapsule, a tym samym dowiecie się o sobie czegoś nowego! Nie czekajcie więc dłużej i podarujcie sobie wyjątkowe doświadczenie, które dostarczy wyjątkowe emocje.

Warto również wiedzieć, że floating dla dwojga nie oznacza, że to jedynie dobry prezent dla par. Świetnym pomysłem może być wybranie się tam razem z rodzeństwem, przyjaciółką, przyjacielem czy inną bliską osobą. Wybierzcie więc odpowiednią lokalizację dla siebie i przygotujcie się na nowe oryginalne przeżycie. Przed jego rozpoczęciem nie musicie przyszykowywać się w żaden szczególny sposób. Do takiego doświadczenia warto jednak podejść z otwartą głową, by móc cieszyć się każdą jego chwilą! Postaw na floating, Voucher wybierz w jednym z naszych salonów lub dokonaj zakupu online i ciesz się wyjątkowym prezentem dla siebie lub bliskiej osoby. Dzięki nam przekonasz się, jak łatwo sprawić sobie czy komuś dużo radości i zapewnić niezwykle przyjemne chwile, które zechcecie powtórzyć jeszcze nie raz. Floating dla dwojga lub dla jednej osoby – bez względu na to, co wybierzesz, będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę!