Vouchery na Floating

Floating to niezwykle relaksująca przygoda, pozwalająca dosłownie zanurzyć się w świecie odprężenia i relaksu. Kapsuły floatingowe nazywane są czasem odpływowymi i pozwalają na naturalną odnowę ciała, duszy i umysłu. Przekonaj się, jak w odprężeniu pomaga floating, wybierając sesję dla siebie lub swoich bliskich. Odkryj, jak proste jest spełnianie marzeń!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 26

Floating

Floating, a właściwie sesja floatingowa odbywa się w specjalnej kapsule. Jest to dźwiękoszczelna kapsuła floatingowa, wypełniona wodą i specjalnym roztworem soli Epsom. Woda w kapsule ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała, a sam seans polega na unoszeniu się na wodzie. Ma ona tylko 30 cm głębokości, co zapewnia przyjemny komfort, a uczucie lewitowania i ograniczone bodźce zewnętrzne pozwalają zanurzyć się w krainie relaksu. Floating, w wolnym tłumaczeniu znaczy: płynąc, unoszący się. Osoba, która wybiera się na seans floatingowy, kładzie się na wodzie i cały czas utrzymuje się na jej powierzchni. Woda ma około 30 cm głębokości, a wszystkie bodźce zewnętrzne zostają ograniczone - nic nie widać, nic nie słychać, nie czuć grawitacji.

Sól Epsom a floating

Sól Epsom, czyli siarczan magnezu, nie jest przypadkowym wyborem podczas floatingu. Sól zawiera magnez i siarkę, które konieczne są dla zachowywania zdrowia i urody. Kąpiele w wodzie z Solą Epsom podczas floatingu nie tylko mają działanie oczyszczające, relaksujące i łagodzące ból, ale takżę wpłwają dobroczynnie na skórę, przyspiszeają proces gojenia się ran, a także zwiększają odporność oraz wytrzymałość organizmu. Ponadto wysoka zawartość soli, w takim sam sposób jak np. na Morzu Martwym, pomaga swobodnie "położyć się" na wodzie i czuć niesamowite uczucie, przypominające lewitowanie.

Floating: korzyści

Sesja floatingowa jest niezwykle przyjemnym sposobem na relaks i odprężenie, a jednocześnie pomaga zapomnieć o codziennych sprawach i całkowicie się wyciszyć. Do najpopularniejszych korzyści, płynących z floatingu, należy zaliczyć:
- Wprowadzenie w stan głębokiej relaksacji;
- Uwolnienie od stresu i napięcia;
- Eliminację zmęczenia;
- Ograniczenie bodźców zewnętrznych, umożliwiające przyjemne odprężenie;
- Zwiększenie kreatywności;
- Poprawę jakości snu;
- Wzmożoną produkcję endorfin;
- Wzrost poziomu energii;
- Oczyszczenie organizmu z toksyn.
Oczywiście to nie wszystkie korzyści płynące z floatingu, a warto przypomnieć, że sam seans jest czystą przyjemnością. Nie bez powodu floating jest szczególnie zalecany osobom żyjącym w stresie oraz tym, którzy są zmęczeni. Floating pomaga synchronizować półkule mózgowe i zdecydowanie wpływa na polepszenie zdrowia i samopoczucia. Udowodniono nawet, że długotrwałe korzystanie z floatingu doskonale sprawdza się w walce z migreną.

Floating jest świetnym, mocno relaksującym przeżyciem, które dostępne jest w wielu miastach w Polsce. Świetnie sprawdza się zarówno jako przeżycie jednorazowe, jak i stały sposób na odprężenie. Voucher na floating jest świetnym pomysłem na prezent dla osób w różnym wieku – każdy czasem potrzebuje odpoczynku od codziennych spraw.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.