Tunele Aerodynamiczne

Wiele osób marzy o tym by wznieść się w górę i szybować niczym ptak. Wszyscy, którzy marzą o swobodnym unoszeniu się w powietrzu powinni spróbować przygody w tunelu aerodynamicznym! Wystarczy wejść na specjalną platformę, a powietrze pędzące z prędkością ponad 300 km pozwoli na pełną emocji zabawę.
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 9

Spełnij marzenie o lataniu

Jako dziecko, jak większość z nas marzyłeś o tym, by nauczyć się latać? Obserwując szybujące ptaki zazdrościłeś im skrzydeł? A może podziwiałeś sposób przemieszczania się Supermana? Chciałbyś doświadczyć unoszenia się w powietrzu bez otaczającego się kadłuba samolotu? Brak Ci jednak odwagi na skoczyć ze spadochronem? Spadanie z prędkością blisko 200 km/h wymaga jej z pewnością wiele. Nie musisz jednak rezygnować z dziecięcego marzenia. Wyjątkowy Prezent spieszy, by je spełnić. Lot w tunelu aerodynamicznym zamiast strachu da Ci przypływ czystej euforii. Jeśli nie Ty to własnie lot w tunelu podaruj komuś bliskiemu by poczuł moc adreanaliny! Będzie to wspaniałałe wspomnienie urodzin!

Niezapomniane chwile w tunelu aerodynamicznym

Lot w tunelu to nie tylko alternatywa dla skoku ze spadochronem, ale również doskonały pierwszy wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują nowych wrażeń. W końcu to wciąż sport ekstremalny. Wewnątrz tunelu będziesz musiał zmierzyć się zarówno z powietrzem wiejącym z zawrotną prędkością, zdolną utrzymywać Cię w powietrzu jak i z samym sobą. Sprawdzi Twoją sprawność i koordynację ruchową. Zyskasz także niepowtarzalną okazję, by poczuć się niczym wyruszający w kosmos astronauta, czekający na start swojej rakiety. Nie czekaj więc, włóż kombinezon, kask i gogle, a potem daj się porwać! Nie obawiaj się też upadku. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będzie wykwalifikowany instruktor. A jeśli jesteś rodzicem i masz już dosyć słuchania litanii swojego dziecka o tym, że chciałoby nauczyć się latać, zabierz je ze sobą. Dzieci mogą latać w tunelu już od piątego roku życia!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.