Tunele Aerodynamiczne

Wiele osób marzy o tym by wznieść się w górę i szybować niczym ptak. Wszyscy, którzy marzą o swobodnym unoszeniu się w powietrzu powinni spróbować przygody w tunelu aerodynamicznym! Wystarczy wejść na specjalną platformę, a powietrze pędzące z prędkością ponad 300 km pozwoli na pełną emocji zabawę.

Spełnij marzenie o lataniu

Jako dziecko, jak większość z nas marzyłeś o tym, by nauczyć się latać? Obserwując szybujące ptaki,f zazdrościłeś im skrzydeł? A może podziwiałeś sposób przemieszczania się Supermana, a w przyszłości pragnąłeś zostać astronautą? Nie musisz rezygnować z dziecięcego marzenia. Wyjątkowy Prezent spieszy, by je spełnić! Lot w Tunelu Aerodynamicznym zamiast strachu da Ci przypływ czystej euforii i dostarczy ekstremalnych emocji. Ale czym tak właściwie jest tunel aerodynamiczny? Otóż jest to symulator lotu, który generuje strugi powietrza, unoszące nas nad ziemią. Zanim aerotunel zdobył popularność jako forma rozrywki, był (i nadal jest) wykorzystywany w fizyce i mechanice płynów, jako urządzenie badawcze aerodynamiki doświadczalnej. Dzisiaj staje się nietypową pasją dla wymagających, ale także oryginalnym prezentem dla bliskich, którzy chcą od życia jeszcze więcej.


Zanim skoczysz ze spadochronem poznaj tunel aerodynamiczny

Lot w tunelu aerodynamicznym to doskonały pomysł na prezent urodzinowy dla osób, które marzą o skoku ze spadochronem. Taki lot stanowi bowiem świetne przygotowanie do właściwego skoku – uczy, jak panować nad ciałem w trakcie lotu, a także wzmacnia psychicznie, oswajając zainteresowanego z warunkami, jakich doświadczy podczas skoku. Co więcej, aerotunel to nie tylko świetna forma rozrywki, ale może stanowić element szkoleniowy dla przyszłych samodzielnych skoczków. Marzysz o zrobieniu kursu spadochronowego AFF, który umożliwi Ci samodzielne skoki? Latanie w tunelu aerodynamiczny to najlepszy sposób na przygotowanie się do szkolenia. Dzięki odzwierciedlonym warunkom atmosferycznym, pobyt w aerotunelu nauczy Cię utrzymywać stabilną i prawidłową postawę ciała w trakcie lotu, a także przyzwyczai do pędu powietrza. Zminimalizuje także stres, który może być powodem przedłużania się szkolenia i odwlekania spełnienia marzeń. Wszystko to sprawia, że przed podjęciem szkolenia, warto wybrać się kilka razy to aerotunelu!


Latać każdy może (przynajmniej w tunelu)

Lot w tunelu to nie tylko alternatywa dla skoku ze spadochronem, ale również doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują nowych i silnych wrażeń. Wewnątrz tunelu zmierzysz się zarówno z powietrzem wiejącym z zawrotną prędkością, zdolną utrzymywać Cię w powietrzu, jak i z samym sobą. W końcu to wciąż sport ekstremalny, który wymaga nie lada odwagi. Co więcej, lot w tunelu aerodynamicznym sprawdzi Twoją sprawność i koordynację ruchową. Czy rzeczywiście jest ona tak dobra, jak Ci się zdaje? Latanie w tunelu nie należy do najłatwiejszych rozrywek - aktywuje bowiem wiele mięśni i wystawia na próbę naszą koordynację. Nie czujesz się na siłach i boisz się, że nie dasz sobie rady? Nic bardziej mylnego! Nie trzeba mieć świetnej formy, by spróbować aerotunelu. A jeśli jesteś rodzicem i masz już dosyć słuchania litanii swojego dziecka o tym, że chciałoby nauczyć się latać, zabierz je ze sobą – Lot w Tunelu dla Juniora to gwarancja dzikiej radości dla każdego malucha. Dzieci mogą latać w tunelu już od piątego roku życia! Dzięki temu, że loty odbywają się zawsze z doświadczonym instruktorem, możesz czuć się bezpieczne bez względu na kondycję, czy wiek. Zabawa w powietrzu to wielka frajda zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki temu łatwo możesz zorganizować niecodzienną rozrywkę dla wszystkich domowników, decydując się na Lot w Aerotunelu dla Rodziny. Zyskasz także niepowtarzalną okazję, by poczuć się niczym wyruszający w kosmos astronauta, czekający na start swojej rakiety. Nie czekaj więc, włóż kombinezon, kask i gogle, a potem daj się porwać! Nie obawiaj się też upadku. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będzie wykwalifikowany instruktor.


Niezapomniane chwile w tunelu aerodynamicznym

Latanie w tunelu aerodynamicznym to przede wszystkim wiele radości, frajdy i lekki zastrzyk adrenaliny, a jak wiadomo – silne emocje najlepiej przeżywa się w gronie najbliższych. Jeśli planujesz kupić lot w tunelu swojej drugiej połówce, przemyśl, czy sam nie zechcesz skorzystać z tej super rozrywki. Niezapomniany Lot w Tunelu Areodynamicznym dla Dwojga to gwarancja nie tylko fantastycznej zabawy, ale również pięknych wspólnych wspomnień, które są ważną częścią każdej relacji. Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie przeżyć coś nowego bez odpowiedniego towarzystwo, polecamy swobodny lot dla przyjaciół. Tym samym warto rozważyć zakup vouchera dla pracowników i zapewnić im najlepszą integrację firmową, jaką tylko mogli sobie wyobrazić! A co w przypadku, kiedy chcemy podarować bliskiej osobie taki lot, ale nie mamy pewności, czy odważy się oderwać od podłoża? Nie ma powodu do obaw! Każdy Wyjątkowy Prezent możesz bez problemu wymienić na inny już po zakupie. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że prezent nie będzie trafiony. Ciekawym rozwiązaniem jest również zdecydowanie się na Pakiet Przeżyć „W Powietrzu”, z którego solenizant sam będzie mógł wybrać przeżycie, z którego ma ochotę skorzystać. Może najpierw zdecyduje się na przyziemną wersję latania, jaką jest lot zapoznawczy w symulatorze, a może od razu zapragnie wzbić się wysoko w powietrze i wybierze lot paralotnią? Jedno jest pewne – ekstremalne emocje gwarantowane!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.