(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezent na Zakończenie Roku Szkolnego

Zakończenie roku to moment, który cieszy zarówno uczniów, jak i nauczycieli. W końcu po roku ciężkiej pracy będzie można odpocząć, zregenerować siły i spędzić czas dokładnie tak, jak się lubi. Wakacje to świetny moment na spełnianie swoich marzeń czy spotkania z przyjaciółmi, dlatego warto to wykorzystać i jako prezent na zakończenie roku wybrać Voucher na wybrane przeżycie. Wyjście do kina, na masaż, do parku trampolin czy parku linowego… Zapowiadają się wakacje pełne wrażeń!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 3243
Wyświetlono 60 z 3243

Co kupić jako prezent na zakończenie roku szkolnego?

Zanim wybierzesz prezent na zakończenie roku szkolnego, zastanów się, komu chcesz go wręczyć. Inny podarunek sprawdzi się dla nauczyciela, a inny dla uczniów. Dodatkowo warto, aby prezent dla wychowawcy był naprawdę szczególny – wywołał w nim wyjątkowe emocje i sprawił, że zapamięta ten moment jeszcze lepiej. Na szczęście nasze Vouchery sprawdzą się dla każdego i z każdej okazji. Tym samym to też idealny prezent na koniec roku szkolnego. Pomoże Ci okazać wdzięczność za poświęcony czas i owocną współpracę i zostawi po Tobie dobre wspomnienie.

Co konkretnie możesz podarować? Opcji jest naprawdę wiele, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nasze Vouchery Prezentowe sprawdzą się dla wszystkich miłośników i miłośniczek mocnych wrażeń, mniejszych i większych poszukiwaczy przygód i osób spragnionych błogiego odpoczynku. Co więcej, możesz również wybrać podarunek dla dwojga lub grupy przyjaciół, dzięki czemu obdarowany/obdarowana zyska szansę do spotkania z bliskimi. Nie od dziś wiadomo, że najlepszy prezent – na zakończenie roku czy z jakiejkolwiek innej okazji – to taki, który pozwala miło spędzić czas, a jeszcze lepiej jeśli dzięki niemu można zdobyć nowe doświadczenia!

Nie więc czekaj dłużej i wybierz wyjątkowe przeżycie zapewniające jeszcze więcej wyjątkowych wrażeń. Pomysły na prezent na zakończenie roku są niemal nieograniczone. U nas znajdziesz symboliczne, drobne podarunki, ale też te nieco większe. Nie ważne, na co się dokładnie zdecydujesz – każdy z nich z pewnością sprawi osobie obdarowanej dużo radości. A przecież właśnie o to chodzi!

Dla kogo prezent na zakończenie roku?

Prezent na zakończenie roku najczęściej podarowuje się uczniom oraz nauczycielom, w tym przede wszystkim wychowawcy. Gdy jednak mowa o kończeniu szkoły, często obdarowywana jest również dyrekcja, pedagog czy pozostali pracownicy placówki. Zazwyczaj są to wtedy podarunki od całego rocznika, niemniej i tak stanowią niezwykle miły gest, który pozwala poczuć się docenionym. W takim wypadku ważne jest, by zadbać o uniwersalny podarunek, który spodoba się wszystkim. Idealną opcją jest więc nasza Karta Podarunkowa. Wręczając ją, wręczasz równocześnie przepustkę do świata pełnego przeżyć. Taki prezent na koniec roku szkolnego będzie doskonałą inspiracją do tego, w jaki sposób spędzić swój wolny czas. Kwota Vouchera może być niemal dowolna, dlatego masz duże pole do manewru. Dzięki niemu osoby obdarowane wybiorą się zarówno na relaksujący, odprężający pobyt w spa, ekstremalny wypad na strzelnicę czy ciekawą sztukę do teatru. W końcu mowa o ponad 8,5 tysiącach różnych przeżyć na terenie całej Polski! Niech prezent na zakończenie roku od Ciebie będzie naprawdę niezapomniany, nawet jeśli pozostanie symbolicznym i drobnym gestem. W końcu chodzi o to, by w wyjątkowy sposób powiedzieć „dziękuję”, a z takim podarunkiem jest to jak najbardziej możliwe!

Co kupić klasie na pożegnanie?

Jako nauczyciel lub nauczycielka możesz chcieć podarować oryginalny prezent na zakończenie roku swoim uczniom. Zwłaszcza jeśli pełniłeś/aś funkcję wychowawcy czujesz zapewne do nich duże przywiązanie – i nic w tym dziwnego. Udało Ci się poznać swoich uczniów lepiej niż pozostałym nauczycielom, spędziliście razem więcej czasu, a tym samym macie więcej wspólnych miłych wspomnień. W jaki więc sposób ich docenić i podziękować? Wiele zależy od tego, w jakim wieku są Twoi uczniowie. Wiadomo, że trochę inny prezent na zakończenie roku szkolnego podarujesz młodszym, a trochę inny – starszym dzieciom.

Jeśli jednak wybierzesz na przykład Voucher na Degustację Czekolady, to większość osób powinna się ucieszyć. W końcu kto chciałby odmówić sobie spróbowania przepysznej, słodkiej i gorącej czekolady? W zależności od konkretnej propozycji na Twoich uczniów czekają różne rodzaje czekolady, często razem z przekąskami. Możesz podarować swoim uczniom Voucher do Pijalni Wedla, Karmello lub nieco bardziej lokalnych kawiarni. Wypad do każdego z tych miejsc gwarantuje miłe wspomnienia, a przede wszystkim okazję do zasmakowania przepysznych słodkości. Co więcej, większość tych Voucherów przeznaczona jest dla dwojga, dzięki czemu młodsze dzieci będą mogły wybrać się do pijalni w towarzystwie rodzica, a starsze – z przyjaciółmi. Krótko mówiąc, to bardzo dobry prezent na koniec roku szkolnego, który ucieszy, zapewni miło spędzone chwile i kolejne świetnie wspomnienia.

Prezent na zakończenie roku dla nauczyciela i wychowawcy

Wychowawca to jedna z najważniejszych osób w szkole. Pomaga odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości, wspiera w przypadku różnych problemów i organizuje ciekawe wycieczki, dające okazję do integracji. Na zakończenie roku często więc wybiera się jakiś specjalny podarunek dla wychowawcy, który nie tylko ma pomóc wyrazić wdzięczność, ale i sprawić, że klasa będzie przez niego jeszcze lepiej zapamiętana. Podobnie zresztą z pozostałymi nauczycielami, którzy prowadzili daną klasę z konkretnych przedmiotów – oni też często otrzymują prezent na zakończenie roku szkolnego. Co jednak najlepiej wybrać z tej okazji?

Voucher na Masaż może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Komu jak komu, ale każdemu nauczycielowi przyda się chwila odprężenia i relaksu po niezwykle intensywnym czasie nauczania. Pobyt w luksusowym salonie spa to szansa, by wyciszyć myśli, poprawić sobie nastrój i rozluźnić mięśnie, dzięki czemu można kompleksowo o siebie zadbać. Różnorodność zabiegów sprawia, że dla każdego znajdzie się tu coś odpowiedniego. Dostępne są masaże stóp, głowy, dłoni, pleców oraz oczywiście masaże całego ciała. Czy to relaksacyjne, tajskie, pałeczkami bambusa czy miodem pozwolą znaleźć chwilę ukojenia i poczuć się niczym w niebie. Taki prezent na zakończenie roku zachwyci zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Odpowiednio przeprowadzony zabieg jest w końcu połączeniem przyjemnego z pożytecznym, bo zapewnia wytchnienie i ciału, i umysłowi. Pomoże odzyskać siły i energię do działania, co zdecydowanie przyda się przed kolejnym rokiem szkolnym. Voucher na Masaż to podarunek, który doceni niemal każdy.

Prezent na zakończenie roku dla ucznia

Czasami chcemy nagrodzić szczególnie zdolnych uczniów i pochwalić ich za ciężką pracę przez cały rok. Również sami rodzice mogą chcieć wręczyć swojemu dziecku jakiś podarunek z okazji ukończenia kolejnego etapu edukacji. Bywa, że ciężko jest zdecydować, co najlepiej sprawdziłoby się w tej roli, dlatego jako eksperci od spełniania marzeń i wyjątkowych chwil spieszymy z pomocą. Nasze pomysły na prezent na zakończenie roku (i nie tylko) to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla osób w każdym wieku.

Pierwszą naszą propozycją jest Voucher do Parku Linowego. Nadeszło lato, a tym samym to doskonały moment, by poprzebywać na świeżym powietrzu i spróbować aktywności niedostępnych, gdy pogoda nie sprzyja. W parkach linowych czekają tyrolki, ścianki wspinaczkowe, liny do skoków oraz oczywiście rozmaite drabinki i kładki umożliwiające odbycie wyjątkowego spaceru wśród drzew. Co ważne, ten prezent na zakończenie roku sprawdzi się i dla młodszych, i dla starszych. W parkach dostępne są trasy o różnym poziomie trudności, a tym samym każdy spędzi tam świetne chwile.

Kolejna opcja to Voucher do Parku Trampolin – prawdziwego królestwa dzieciństwa. To właśnie tu można dać ponieść się emocjom i po prostu skakać tak wysoko, jak tylko się da. Mówimy o kolejnym miejscu, w którym kapitalna zabawa czeka na osoby w każdym wieku. Trampoliny pozwalają na beztroskie podskoki, uczenie się nowych figur akrobatycznych i mogą zapewnić też nieco adrenaliny. Jeśli wybierzesz Voucher dla dwojga lub nawet czworga osób, Twoje dziecko lub uczeń będzie mogło iść do parku w towarzystwie swojej rodziny czy przyjaciół, a to przecież zapewnia jeszcze więcej świetnej zabawy. Czas więc wybrać idealny prezent na zakończenie roku i postawić na przeżycia! Dzięki nim zbliżające się wakacje staną się jeszcze bardziej niezapomniane.