Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezent na Roczek

Gdy przychodzi czas na pierwszą imprezę urodzinową dziecka, warto wręczyć mu coś oryginalnego i niebanalnego. Wybierając prezent dla roczniaka, zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca, zdecyduj się na podarunek, który zapewni dobrą zabawę i sporo śmiechu – jak właśnie nasze Vouchery. Wśród tysięcy przeżyć dostępnych na naszej stronie znajdzie się również wiele ciekawych atrakcji dla maluchów, które wspomogą ich rozwój, a także zagwarantują fajnie spędzone, rodzinne chwile.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 12

Co kupić jako prezent dla rocznego dziecka?

Pierwszy rok życia dziecka mija bardzo szybko. Zanim się obejrzysz, przyjdzie czas na świętowanie jego urodzin. Dopełnieniem imprezy są oczywiście podarunki. Dobrze dopasowany prezent dla rocznego dziecka? Warto postawić na nietypowe rozwiązania i wybrać ciekawe przeżycie, które zapewni rodzinie wyjątkową pamiątkę i wspólne niezapomniane chwile. Doskonałą propozycją będzie Voucher na Sesję Fotograficzną. Nawet jeśli Twoi bliscy nie mają w tym doświadczenia, niczym się nie przejmuj. To wciąż świetna odpowiedź na pytanie, co na prezent dla rocznego dziecka, ponieważ za całość odpowiadać będzie doświadczony fotograf. Z chęcią podpowie, w jaki sposób się ustawić czy jakie pozy najlepiej będą prezentowały się na zdjęciach, a na koniec dokona obróbki zdjęć, by pamiątka stała się jeszcze bardziej efektowna. Oprócz rodzinnej sesji jako prezent dla rocznego dziecka możesz wybrać również sesję tylko dla niego. W wielu miejscach realizowane są specjalne sesje właśnie na pierwsze urodziny, podczas których wykorzystuje się ciekawe akcesoria, w tym również… torty urodzinowe! Wyobraź sobie szczęście malucha, gdy będzie mógł spróbować takich pysznych słodkości! Taki prezent dla rocznego dziecka pozostawi po sobie wiele naprawdę wyjątkowych wspomnień, a oprócz tego i pięknych zdjęć, które uczynią album jeszcze bardziej szczególną pamiątką. Nie czekaj więc dłużej i już dziś wybierz wyjątkowy Voucher! Z pewnością sprawi Twoim bliskim wiele radości i wyróżni się jako oryginalny prezent dla rocznego dziecka.

Oryginalny prezent dla rocznego dziecka – zobacz nasze pomysły

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent dla rocznego dziecka jeszcze może się sprawdzić, postaw na Voucher do Parku Wodnego. Czeka tam masa świetnej zabawy dla całej rodziny! W końcu maluchy czują się doskonale w wodzie, zatem warto to wykorzystać i zapewnić okazję i do świetnej zabawy, i ćwiczenia pływania. To bardzo przydatna umiejętność, która potem może otworzyć drogę choćby do nurkowania. Pod wodą kryje się niesamowity świat zdecydowanie warty odkrycia, zatem taki Voucher to również niezwykle praktyczny prezent dla rocznego dziecka. Co więcej, w naszej ofercie dostępnych jest wiele fantastycznych parków wodnych na terenie całej Polski, więc z pewnością znajdziesz taki w odpowiedniej lokalizacji. Na miejscu z kolei czeka wiele basenów, jacuzzi, zjeżdżalnie wodne czy specjalne strefy właśnie dla maluszków. To pozwoli Twoim bliskim spędzić niesamowite chwile pełne wrażeń! Prezent dla rocznego dziecka w takiej formie to gwarancja dobrej zabawy i mnóstwa śmiechu, a tym samym strzał w dziesiątkę! Oprócz tego może być również upragnioną okazją do relaksu i odpoczynku dla samych rodziców. Opieka nad maluchem w wielu momentach jest bardzo wymagająca, a chwila odprężenia w jacuzzi czy beztroskie korzystanie ze zjeżdżalni wodnych zadziała kojąco na całe ciało oraz umysł. Wybierz więc już dziś praktyczny prezent dla rocznego dziecka i przekonaj się, jak łatwo zapewnić bliskim dużo radości!

Ciekawe pomysły na prezent dla rocznego dziecka

Nie zawsze łatwo wybrać konkretny prezent dla roczniaka. Dzieci w tym wieku bywają bardzo różne, zatem dobrym pomysłem może być pozostawienie rodzicom ostatecznej decyzji, z jakiej atrakcji skorzystać. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej możliwe za sprawą naszych wyjątkowych pakietów przeżyć, w tym przypadku – Pakietu Przeżyć „Dla Dzieci”. Co istotne, jego ważność to aż 3 lata! Taki prezent dla rocznego dziecka można więc też spokojnie wykorzystać później i poczekać aż maluch ‘podrośnie’ do konkretnej atrakcji. A jakie propozycje są do wyboru? Jedna z nich to choćby wyjście do Klockowni, czyli miejsca gdzie rozwój dziecka i dobra zabawa stawiane są na pierwszym miejscu. To więc kolejny praktyczny prezent dla rocznego dziecka. Cała przestrzeń podzielona jest na kilka różnych stref, a w każdej czekają inne atrakcje, przeznaczone dla maluchów w innym wieku. Strefa Małe Paluszki sprawdzi się doskonale właśnie dla roczniaków, gdzie z pomocą specjalnych klocków będą poznawać różne kolory, faktury i ciekawe kształty. Tak oryginalny prezent dla rocznego dziecka można również wykorzystać później. Wtedy otworem stają strefy wspomagające rozwój interakcji społecznych, kreatywność oraz zmysł budowniczego – wszystko to oczywiście w atmosferze śmiechu i dobrej zabawy. Voucher do Klockowni nie jest jedynym możliwym przeżyciem. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na park trampolin, Wystawę Pająków, gdzie można podziwiać fascynujące gatunki zwierząt, czy inne sale zabaw, w których na najmłodszych czekają na przykład baseny z kulkami. Krótko mówiąc: prezent dla rocznego dziecka w takim stylu to strzał w dziesiątkę!