Prezent na Roczek

Gdy przychodzi czas na pierwszą imprezę urodzinową dziecka, warto wręczyć mu coś oryginalnego i niebanalnego. Wybierając prezent na roczek, zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca, można zdecydować się np. na upominek, który jednocześnie będzie ciekawą pamiątką. Umożliwiają to atrakcyjne Vouchery.
Szukaj po kategorii

Pierwszy rok życia dziecka mija bardzo szybko. Zanim się obejrzysz, przyjdzie czas na świętowanie jego urodzin. Dopełnieniem imprezy są oczywiście upominki. Dobrze dopasowane prezenty na roczek mogą być praktyczne, jednak warto postawić też na nietypowe rozwiązania.

Prezenty na roczek, które zostaną z dzieckiem przez wiele lat

Dobry prezent dla rocznego dziecka to oczywiście taki, który sprawi mu radość już teraz. Oprócz zabawek warto jednak dać mu także coś, co będzie stanowiło ciekawą pamiątkę i zostanie z maluchem na długo. Interesującym pomysłem jest wręczenie rysunku wykonanego przez profesjonalistę. Najlepiej, aby to była wyjątkowa grafika. Dlatego też ilustracja powinna zawierać elementy w jakiś sposób powiązane z obdarowywanym dzieckiem. Dzięki temu nie tylko stanie się dekoracją pokoju, lecz także w przyszłości wywoła wiele wzruszeń. Niebanalnym rozwiązaniem jest też podarowanie maluchowi profesjonalnej sesji zdjęciowej. To dobry prezent zarówno na roczek dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Powstałe w ten sposób zdjęcia mogą być zabawne lub naprawdę wzruszające. Taka pamiątka na pierwsze urodziny przypadnie do gustu również rodzicom malucha. Przede wszystkim jednak będzie stanowiła doskonały powrót do przeszłości, gdy dziecko nieco podrośnie, a nawet wtedy, gdy stanie się dorosłe.

Oryginalny prezent na roczek

Co kupić na roczek dziecka, by prezent był oryginalny i wyjątkowy? Ciekawym pomysłem jest Voucher na lekcję pływania. Maluchy czują się doskonale w wodzie, dlatego warto, aby już od najmłodszych lat doskonaliły umiejętności w tym zakresie. To będzie świetna zabawa dla dziecka, a dla rodziców okazja do podziwiania postępów pociechy.

Uniwersalny prezent na roczek dla dziewczynki i chłopca do wykorzystania również później

Uniwersalny prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki to taki, który rodzice mogą wybrać samodzielnie. Warto więc postawić na voucher na pakiet przeżyć „Dla Dzieci”. Obejmuje on wiele różnorodnych atrakcji. Co istotne, każda z nich ma termin ważności, który wynosi aż 3 lata. Bez problemu można więc wybrać zabawę, którą dziecko zrealizuje w nieco późniejszym wieku. Inne przykłady ciekawych aktywności dla najmłodszych to np. malowanie buziek, przygoda w sali zabaw oraz zabawa na trampolinach. Prezent na roczek wykorzystany nieco później wbrew pozorom ma wiele sensu – dzięki temu maluch bardziej świadomie przeżyje wspaniałą zabawę.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.