(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Dobra Robota"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Dobra Robota"


500+ przeżyć, 90+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Dobra Robota"

To był naprawdę skomplikowany projekt, a deadline zbliżał się nieuchronnie. Jednak udało Ci się go skończyć w oczekiwanym terminie, co zostało docenione przez szefa i współpracowników. Pakiet Przeżyć “Dobra Robota” jest właśnie dla Ciebie, w podziękowaniu za Twoje zaangażowanie i sumienność. W pakiecie, który otrzymałeś w ramach wyrażenia wdzięczności, znajduje się kilkaset atrakcji, wśród których z pewnością znajdziesz taką, która spełni Twoje marzenia lub pozwoli Ci się zrelaksować. Ekstremalne przeżycia, spokojna degustacja, relaksacyjny masaż… albo coś zupełnie innego. Ty decydujesz, jakie przeżycie chcesz zrealizować - to w końcu Twoja rzetelna praca została doceniona i zauważona przez przełożonych. Zapomnij na chwilę o codziennych obowiązkach i ciesz się zasłużonym relaksem! To była dobra robota!

Pakiet Przeżyć "Dobra Robota" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Dobra Robota” to zbiór najlepszych prezentów, z różnych kategorii. Osoba obdarowana wybiera jedno, które zrealizuje.

Ile przeżyć znajduje się w pakiecie?
W pakiecie znajduje się ponad 500 unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Znajdują się tu atrakcje dla jednej, dwóch lub więcej osób.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Dobra Robota" - Pakiet na prezent

Szukasz sposobu, by wyrazić uznanie za dobrze zrealizowany projekt? A może potrzebujesz pomysłu na zmotywowanie swoich podwładnych? Pakiet Przeżyć “Dobra Robota” to doskonałe rozwiązanie - osoba obdarowana będzie wspominała Twój prezent w momencie otrzymania, oczekiwania na realizację, a także już po przeżyciu, które sama sobie wybierze. Elegancka forma gratyfikacji pracowników, która jest zawsze trafionym wyborem - ostatecznie to osoba obdarowana wybiera przeżycie bądź marzenie, które chciałaby zrealizować. Lista propozycji jest zróżnicowana, więc każdy znajdzie tu coś w sam raz dla siebie i spędzi czas w sposób niekonwencjonalny, gwarantując sobie niezwykłe wspomnienia. Podziękuj pracownikowi za świetną pracę, wręczając niezwykły upominek i mówiąc - Dobra Robota! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

500+ przeżyć, 90+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 378
Wyświetlono 24 z 378

Zobacz inne propozycje