Kultura i Rozrywka

Czas na trochę kultury! Wyjścia do teatru, odwiedziny w salonach wirtualnej rzeczywistości czy rozwiązywanie zagadek w miłym towarzystwie w escape roomach łączy jedna rzecz — wszystkie niosą za sobą niepowtarzalne przeżycia, zapewniają dobrą zabawę i stanowią niezapomnianą rozrywkę! To co, na co się dzisiaj zdecydujecie?

 

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 186
60 z 186

Jeśli należysz to osób, które w dobie telewizji, internetu i Netfixa wciąż potrafią docenić przyjemność płynącą z wyjścia do kina lub teatru, jesteś we właściwym miejscu. Zobacz plejadę polskich gwiazd na deskach teatru lub kinowym ekranie albo podaruj tę możliwość swoim bliskim i przyjaciołom. Dla rodziców poszukujących sposobów na rozładowanie niespożytej energii swoich pociech oraz tych, którym nie spieszy się, by dorosnąć czekają parki rozrywki. Śląska Legendia, małopolska Energylandia czy stworzone dla amatorów wodnego szaleństwa Termy Maltańskie. Prawdziwe gratki czekają także na fanów sportu. Zwiedzanie stadionów Legii, Lecha i trójmiejskiej Energii to zaledwie wstęp do możliwości, jakie przygotował Wyjątkowy Prezent. Dla tych, którym nie straszne wyzwania oraz tych, którzy chętnie stawiliby im czoła wraz z przyjaciółmi doskonale sprawdzą się escape roomy i domy strachu. Czy jesteście pewni, że znajdziecie sposób na wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia? I że atmosfera grozy w domu strachu nie jest w stanie wzburzyć waszej krwi? A może jesteś zapalonym graczem i zawsze chciałeś się przekonać jak czuje się bohater któregoś z alternatywnych światów? Teraz masz taką możliwość. Dzięki VR – wirtualnej rzeczywistości świat postaci ulubionych gier jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. I tym razem nie będzie ograniczał cię ekran komputera.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.