Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty na Wielkanoc dla Dziecka

Wielkanoc to jedno z tych świąt, które szczególnie cieszą dzieci. Wspólne malowanie jajek, spędzanie czasu z bliskimi, poszukiwania niespodzianek ukrytych przez króliczka wielkanocnego… Jeśli chcesz, by zwłaszcza ta ostatnia część wypadła naprawdę niezapomniane, koniecznie sprawdź nasze propozycje na prezent wielkanocny dla dziecka. Voucher na wybrane przeżycie to gwarancja wyjątkowych wrażeń, ciekawej atrakcji, a przede wszystkim szerokiego uśmiechu na twarzy Twojej pociechy!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 431
Wyświetlono 60 z 431

Co wybrać dla Dziecka na Wielkanoc?

Bez względu na to, czy szukasz pomysłu na prezent na Wielkanoc dla dzieci młodszych czy starszych, Voucher do Energylandii będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. W końcu mowa o najlepszym parku rozrywki w Polsce i największej tego typu atrakcji w całej Europie. W sumie to ponad 120 kolejek, zjeżdżalni, karuzel czy rollercoasterów dla osób w różnym wieku, a wszystko to położone na obszarze aż 70 hektarów niedaleko Krakowa. Nawet jeśli osoba obdarowywana mieszka w północnej części Polski, wciąż warto zaproponować jej wycieczkę do Energylandii. Gwarantujemy mnóstwo kapitalnej zabawy, dużo śmiechu, a także, jeśli ktoś lubi, porządną dawkę adrenaliny. Park rozrywki podzielony jest na kilka tematycznych stref, dzięki czemu bez trudu można znaleźć interesujące nas atrakcje. Taki prezent dla dziecka na Wielkanoc pozwoli świetnie spędzić czas już i 2-latkowi, a im starsze dziecko, tym więcej przygód tu na niego czeka.

Co kupić Dziewczynce na Wielkanoc?

Dzieci często uwielbiają wszelką aktywność fizyczną. Ciężko usiedzieć im w jednym miejscu, chętnie próbują nowych rzeczy, są ciekawe świata, a przy tym niezwykle chętnie spędzają czas z rodzicami czy swoimi rówieśnikami. Co gdyby jako prezent dla dziewczynki na Wielkanoc wybrać więc Voucher do Parku Trampolin? To świetny podarunek z kilku powodów. Przede wszystkim trampoliny są atrakcją przyciągającą i młodszych, i starszych. Dodatkowo skakanie na trampolinach dostarcza mnóstwo radości, i jest przy tym korzystne dla zdrowia. Poprawia koordynację ruchową, dotlenia cały organizm, wzmacnia mięśnie i stawy oraz polepsza samopoczucie. To też świetna okazja, by spędzić chwile z bliskimi i może nawet urządzić sobie małe zawody, komu uda się wykonać najwyższy skok! Wspólna zabawa wzmacnia rodzinne więzi, a także pozostawia po sobie wiele przemiłych wspomnień. Kto wie, może taki prezent dla dziewczynki na Wielkanoc sprawi, że cała rodzina będzie mieć nową tradycję wspólnego sposobu spędzania czasu?

Prezent na Wielkanoc dla Chłopca – co wybrać?

Technologia jest coraz bardziej nieodłącznym elementem naszego życia. Komputery wykorzystujemy do nauki, nawiązywania nowych znajomości czy rozwijania swoich zainteresowań, a także przecież do rozrywki. Wirtualna rzeczywistość, w skrócie VR, wpisuje się w tę ostatnią grupę. Choć nie jest to dosłownie komputer, to wciąż z pomocą właśnie nowoczesnej technologii zapewni dużo dobrej zabawy. Voucher na VR to więc doskonały prezent na Wielkanoc dla chłopca. Wystarczy założyć specjalne okulary i chwycić w dłonie joysticki, by przenieść się do świata niekończących się przygód. Nowe wyzwania czekają za każdym rogiem, a aby im wszystkim sprostać, trzeba wykazać się sprytem, zwinnością, konsekwencją czy celnością. W zależności od konkretnej oferty zestaw dostępnych gier będzie się różnić, ale gwarantujemy, że nigdzie nie będzie miejsca na nudę. Podaruj świetny i oryginalny prezent na Wielkanoc dla dzieci i zapewnij im dużo emocji i doświadczenie, które będą chciały koniecznie powtórzyć!

Prezent dla Chrześniaka na Wielkanoc – co kupić?

Zastanawiasz się, jaki prezent dla chrześniaka na Wielkanoc wybrać? Nie czekaj dłużej i podaruj mu jeden z naszych wyjątkowych Voucherów, dzięki któremu spędzi przyjemnie czas, a może i spróbuje czegoś nowego. Co najlepiej się sprawdzi z okazji zbliżających się świąt? Naszym zdaniem świetną opcją będzie Lot w Tunelu Aerodynamicznym. To atrakcja, która absolutnie zachwyca zarówno młodszych, jak i starszych, dlatego z pewnością zrobi też duże wrażenie na Twoim bliskim. W końcu czy może być lepszy prezent wielkanocny dla dziecka niż taki, który umożliwia mu… latanie? Wystarczy założyć specjalny kombinezon, by już po chwili unieść się nad ziemię i móc wykonywać rozmaite akrobacje w powietrzu. Oczywiście całe przeżycie nadzoruje doświadczony instruktor, dlatego wszystko jest w pełni bezpieczne, choć wciąż nie mniej ekscytujące. Lot w tunelu to pomysł na prezent na Wielkanoc dla dzieci, które ukończyły już minimum 3 lata. Jeśli jednak Twój bliski spełnia ten warunek, to nie przegap swojej szansy na podarowanie naprawdę niezwykłego doświadczenia. Zaproponuj przeżycie, które zostanie z Twoim bliskim na długi czas.