Pakiet Przeżyć "Panna Młoda"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Panna Młoda"


Ponad 350 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

To będzie niezapomniany i magiczny wieczór. Wstęp tylko dla Pań! Pakiet Przeżyć "Panna Młoda" to idealne dopełnienie magii wieczoru panieńskiego. Zbiór niezwykłych atrakcji i przeżyć, dostępnych w całej Polsce, zawiera propozycje niezapomnianych przygód. Od spokojnych do szalonych. Od tych realizowanych w pojedynkę, do tych, które przeznaczone są dla par. Przyszła panna młoda wybierze jedno marzenie, które następnie spełni! Czas na zabawę!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór ciekawych prezentów, których realizacja gwarantuje świetną zabawę. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 350 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Panna Młoda" to idealny prezent dla przyszłej panny młodej. W zbiorze prezentów znajduje się ponad 350 propozycji, z których przyszła żona wybierze jedno, które zrealizuje. To gwarancja udanego prezentu i spełniania jej najskrytszych marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 350 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 396

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.