Prezent na 20 urodziny

Prezent na 20 urodziny powinien być idealnie dopasowany do osoby obdarowywanej. Voucher na przeżycie jest świetnym wyborem, bowiem zapewnia spełnienie marzeń, a jednocześnie łatwo go dopasować - aktywne, pasywne, szalone, spokojne... możliwości jest naprawdę wiele. Dlatego, jeśli szukasz czegoś, co świetnie sprawdzi się jako prezent na 20 urodziny, to Voucher o ważności 3 lat, będzie doskonałym wyborem. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste i wybierz dla bliskiej osoby zachwycający podarunek!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 3141
Wyświetlono 60 z 3141

Prezent na 20 urodziny

“Ja mam dwadzieścia lat, Ty masz dwadzieścia lat, przed nami siódme niebo”. Słowa tej nieco zapomnianej, ale niezmiennie pięknej piosenki, świetnie oddają ducha i charakter dwudziestych urodzin. Już pełnoletni, jednak wciąż głodni świata, niezwykłych przygód i emocji. Jak zatem znaleźć idealny prezent na 20 urodziny? Taki, który zapewni ekscytację, wywoła radość i zapewni ten charakterystyczny “błysk w oku”, wyrażający zachwyt? Pewnym wyborem, który zapewnia pozytywne doznania i pomaga spełniać marzenia jest Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot, który pozwala oderwać się od ziemi i pokonać grawitację - bez żadnego sprzętu. Jest to fantastyczny prezent na 20 urodziny, pozwala bowiem na ogromną dawkę radości i emocji. Lot dostępny jest w trzech miastach: Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Możliwość odkrycia świata niezwykłych emocji i poznanie uczucia, które towarzyszy lataniu jest niesamowitą przygodę i dobrze wpasowuje się, jako uniwersalny prezent na 20 urodziny - spodoba się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Wybierz emocje i przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając dla bliskich przygodę życia!

Co kupić chłopakowi na 20 urodziny, czyli idealny prezent na 20 urodziny dla chłopaka

20 urodziny to wyjątkowa okazja, by obdarować bliską osobę czymś niezwykłym. W końcu bliski jest już pełnoletni, ale dalej jest dopiero “na starcie” dorosłego życia. To świetny moment, by wybrać Voucher na przeżycie i zagwarantować mu mnóstwo emocji i niezwykłych wspomnień. Zatem co kupić chłopakowi na 20 urodziny? Na to pytanie odpowiadamy: Walk In The Sky, czyli… spacer po ścianie wieżowca! Ta niesamowita przygoda to wspaniały, pełen adrenaliny prezent na 20 urodziny dla chłopaka. Nie tylko zapewni ekscytację, ale także pozwoli się “przełamać” i otworzy drogę do świata ekstremalnych przeżyć. Wysokość? Niecałe 40 metrów. Na czym to polega? To proste, osoba obdarowana wchodzi na dach wieżowca, zostaje odpowiednio zapięta, po czym… pochyla się i rozpoczyna spacer po pionowej ścianie. Wyobrażasz sobie minę bliskiej Ci osoby, która rozpoczyna taką przygodę? Co prawda z dołu nie będzie ona widoczna, ale kamerowanie z kamerki Go Pro zapewni nieśmiertelną pamiątkę jego przerażenia. Jeśli więc szukasz odpowiedzi na pytanie: co kupić chłopakowi na 20 urodziny, to takie zejście z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Jest to zupełnie inny rodzaj emocji niż przy skoku na bungee - osoba obdarowana musi zejść po ścianie, co trwa dobrych kilka minut. Jeżeli prezent na 20 urodziny dla chłopaka musi zawierać emocje, to podniebny spacer będzie idealnym wyborem, który go zachwyci. Przeżycie odbywa się w Łodzi i Warszawie w formie eventu. Można dodać otuchy chłopakowi, siedząc wygodnie w leżaku i obserwując całe jego zejście. Chyba, że… wybierzesz opcję dla dwojga i razem pokonacie wieżowiec. Jest to jeden z tych podarunków, który pozostaje w pamięci do końca życia. Z całą pewnością to będzie ten upominek, który zdecydowanie będzie się wyróżniał na tle innych. Prezent na 20 urodziny dla chłopaka? Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!

Prezent na 20 urodziny dla dziewczyny

Jaki powinien być prezent na 20 urodziny dla dziewczyny? Zmysłowy? Zapewne. Emocjonujący? Jak najbardziej. Ciekawy? Zdecydowanie. Wśród wielu przeżyć są takie, z których zdecydowanie chętniej korzystają kobiety. To one znacznie bardziej doceniają relaks i zmysłowe odprężenie w SPA, dobrze wiedząc, jak wiele korzyści przynosi to zdrowiu i samopoczuciu. Wizyta w salonie spa jest często sposobem na odreagowanie codziennych stresów, zapomnienie na chwilę o obowiązkach domowych i zawodowych oraz wyjątkowym pomysłem na zapewnienie sobie chwili tylko dla siebie. Właśnie dlatego doskonały prezent na 20 urodziny dla dziewczyny to Voucher na zmysłowy Masaż Czekoladowy Pleców. Jest to 30-minutowa, mocno relaksująca przygoda, w której głównymi bohaterami są: osoba obdarowana oraz czekolada. Subtelny, sensualny masaż czekoladą zapewnia nie tylko niezwykłe wrażenia dla zmysłów, ale także szereg korzyści zdrowotnych, bowiem zawarte w czekoladzie składniki wpływają na ciało jak najlepsze kosmetyki. To smakowite rozluźnienie wywoła radość i zachwyt. Z pewnością będzie wyróżniającym się prezentem na 20 urodziny dla dziewczyny. Zobacz, jak łatwo wybrać upominek, który zostanie w pamięci na długie lata!

Prezent dla chłopaka na 20 urodziny

Oczywiście mężczyźni to nie tylko adrenalina, niezwykłe przeżycia i ekstremalne doznania. Ciekawy i oryginalny prezent dla chłopaka na 20 urodziny może być również nieco bardziej stonowany i sprawiać, że wywoła ogromne emocje, nie wywołując przyspieszonej akcji serca. Voucher na przeżycie daje fantastyczną możliwość dopasowania podarunku do osoby obdarowanej - zainteresowań, pasji czy hobby. A także, co najważniejsze, do marzeń, których realizacja wcale nie musi być droga. Ciekawym pomysłem na prezent dla chłopaka na 20 urodziny może być podróż… do świata piwa! Degustacja Piwa z Kursem Kiperskim to fantastyczne przeżycie, które doskonale sprawdzi się dla wszystkich miłośników tego złocistego trunku. Eventowo organizowany kurs jest dostępny w wielu miastach Polski, a radość obdarowanego z okazji poznania różnego rodzaju piw, ich degustacji oraz rozmowy w gronie profesjonalistów, nie można opisać słowami. Voucher na przeżycie gwarantuje coś niezapomnianego i niedotykalnego: emocje i wspomnienia, które zostają już na zawsze. Zatem, zamiast wybierać “byle co”, co będzie zbierało kurz i stanowiło tylko chwilową radość, warto zdecydować się na niezapomniany prezent dla chłopaka na 20 urodziny!

Prezent na 20 urodziny dla siostry

Siostra… czasem kłótliwa, nieznośna i zarozumiała. Jednak zawsze kochana i niezastąpiona w trudnych sytuacjach. Powierniczka życiowych problemów, doradca i specjalistka od spraw kryzysowych. Jej urodziny to wyjątkowa okazja, by powiedzieć “Kocham Cię’, wybierając podarunek, który sprawia radość i jest dopasowany: do jej potrzeb, pasji czy zainteresowań. Prezent na 20 urodziny dla siostry wcale nie musi być drogi. Ważne, żeby był oryginalny i nie był “byle czym”. Wśród świata niezwykłych przeżyć, znajdują się takie, które z całą pewnością idealnie pasują na każdą okazję. Także na tę. Wyobraź sobie ekscytację swojej ukochanej siostry, gdy będzie tworzyć… szminkę. Tak, Stwórz Własną Szminkę to wyjątkowa możliwość stworzenia swojej, spersonalizowanej szminki. Dodatkowo możesz iść z siostrą, by towarzyszyć jej w tym niezwykłym przeżyciu. Tworzenie własnej szminki to nie tylko personalizacja i wybór dodatkowych, to także udział w procesie jej powstawania. Trudno wyobrazić sobie ciekawszy prezent na 20 urodziny dla siostry, który wywołuje więcej emocji i będzie bardziej praktycznym przeżyciem. Oczywiście szminkę zabiera się ze sobą. Przekonaj się, jak emocjonujący i zarazem praktyczny może być prezent na 20 urodziny dla siostry i w łatwy sposób spełnij jej marzenia!

Co kupić 20 latce na urodziny?

20-latki to dziewczyny pełne pasji, marzeń. Są ciekawe świata, mają mnóstwo zainteresowań i chcą zdobyć świat. Jedną z niezwykłych przygód, która znakomicie odpowiada na pytanie: Co kupić 20 latce na urodziny, jest… ciemność. A dokładniej Degustacja Wina w Ciemności, którą można zachwycać się w trzech miastach Polski: Łodzi, Krakowie i Warszawie. Doskonałe wino, idealnie dobrane przekąski na zasadzie foodpairingu, sommelier - to wszystko, czego się nie zobaczy w absolutnej ciemności. Można to wyłącznie poczuć. Ta niezwykła przygoda to prawdziwa uczta dla zmysłów, zapewniająca ekscytację i niezapomniane wrażenia. Jeśli zatem przeszukujesz internet i gorączkowo zastanawiasz się, co kupić 20 latce na urodziny, by ją zaskoczyć i zachwyć, wybierz oryginalną degustację i przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając oryginalny prezent dla 20-latki! Wino i ciemność tworzą atmosferę tajemnicy i zapewniają przeżycie, które pozostaje w pamięci na długie lata. To zdecydowanie podarunek, który się wyróżnia i pozwala poznać to, co nieznajome!

Prezent na 20 urodziny dla przyjaciółki

Przyjaciółka to ważna osoba w naszym życiu. Zawsze chętna, by wysłuchać, doradzić i pomóc. Właśnie z powodu tej niezwykłej więzi, która tworzy się między przyjaciółkami, pewnych okazji nie można potraktować zwyczajnie. Prezent na 20 urodziny dla przyjaciółki musi mieć w sobie “to coś” i stanowić niejako “ukoronowanie” Waszej przyjaźni. Voucher na Wymarzoną Grafikę, którą stworzy prawdziwa artystka, to wspaniały, oryginalny podarunek, który zapewni bliskiej Ci osobie niesamowitą rzecz. Na grafice, która dostępna jest w trzech rozmiarach, może znaleźć się coś, co przypomina Wam o sobie, ukochane zwierzę bądź cokolwiek innego, co tylko podpowiada wyobraźnia. Ten niezapomniany prezent na 20 urodziny dla przyjaciółki wywoła łzy wzruszenia i sprawi, że już na zawsze będziecie o sobie pamiętać. Wybierz emocje i zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!

Prezent na 20 urodziny dla brata

Ile wojen, docinek i złości, dokładnie tyle miłości. Relacje z bratem mogą nie należeć do łatwych, jednak braterska miłość jest wspaniałym, nierozerwalnym uczuciem. Dlatego prezent na 20 urodziny dla brata musi być niezwykły. Spełniać jego marzenia bądź pielęgnować pasje. Lot na Flyboardzie jest przeżyciem z kategorii “Niebywałe”. Podaruj bratu radość i obserwuj, jak narasta jego ekscytacja. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste, wybierając wymarzony prezent na 20 urodziny dla brata. Pokaż, jak bardzo go cenisz i podaruj coś, czego nigdy nie zapomni!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.