Prezenty dla Firm

Napisz do nas b2b@wyjatkowyprezent.pl Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest prezent dla partnerów biznesowych czy też dla pracowników, jesteśmy pewni, że możemy Ci pomóc. Nasza Firma to lider na rynku - o prezentach wiemy wszystko! Czasem nawet niewielki, lecz trafnie dobrany prezent potrafi czynić cuda.

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 646
Wyświetlono 60 z 646

Wizerunek Firmy a prezenty biznesowe

Dbanie o odpowiedni wizerunek firmy w czasach niezwykłego rozwoju technologicznego, to niemalże podstawa działalności. Jeżeli posiadasz własną firmę i należysz do grona szefów, których pracownicy naprawdę zasługują na nagrodę - warto wybrać odpowiedni podarunek. Nie tylko ze względu na opinie pracowników, które nigdy nie giną w internecie, ale także ze względu na uczciwe wynagrodzenie ciężkiej pracy, zrealizowanego projektu, czy zaangażowania w powierzone obowiązki. Niezależnie od tego, czy Twoja firma to mały, lokalny biznes, czy też ogromna działalność - motywowanie pracowników powinno odbywać się "ze smakiem" i w sposób szczególny - kubek, krawat, czy dyplom nie są dobrym wyborem i nie wynagradzają, ani nie motywują odpowiednio. Jeżeli szukasz personalizowanych prezentów, które zostaną stworzone według Twoich wytycznych i potrzeb - odwiedź stronę Dla Firm Wyjątkowego Prezentu, skontaktuj się z nami i... ciesz się oryginalnym prezentami dla pracowników, które dają radość!

Firmowe prezenty - dlaczego są tak ważne?

Jako szef i osoba zarządzająca - zasobami, ludźmi, czy finansami - wiesz pewnie, co buduje przywiązanie Twoich podwładnych do firmy oraz jakie korzyści ze swojej pracy cenią najbardziej. Jeżeli jednak poszukujesz uniwersalnego prezentu dla pracowników, który spodoba się osobom w różnym wieku, różnej płci i o różnych przekonaniach, to chętnie służymy radą i gotowym rozwiązaniem. Zdajemy sobie sprawę, że zapamiętanie wszystkich zainteresowań, preferencji czy statusu związku jest niemalże niemożliwe. Podobnie jak w biznesie, życiu, tak i w tej sytuacji, każdy problem można rozwiązać. Doskonale sprawdzi się na przykład Kolacja w Ciemności, dostępna także w wersji integracji dla pracowników. W końcu dobre relacje między nimi to dobra atmosfera w pracy, a ta przekłada się na twój sukces. Prezent w formie przeżycia to także doskonały system gratyfikacji dla twoich najlepszych pracowników. Wyróżnij ich, a przekonasz się, że wkrótce każdy z pozostałych będzie chciał znaleźć się na ich miejscu. Jeśli zaś chcesz podarować im możliwość wyboru, postaw na Gift Card lub Pakiet Przeżyć. Jeżeli potrzebujesz spersonalizowanego i wyjątkowego prezentu, który będzie zawierał w sobie oryginalność i polot - skontaktuj się z naszym Działem B2B (Wyjątkowy Prezent dla Firm) i zobacz, jakie rozwiązanie zaproponujemy dla Twojego biznesu.

Prezent dla partnera biznesowego

Prezent biznesowy musi być dopasowany i przemyślany. Przy jego wyborze warto zwrócić uwagę na relacje, jakie łączą nas z obdarowanym. Długość relacji, okoliczności w jakich prezent będzie wręczany, jego preferencje, zainteresowania, a także styl życia. Jeżeli chcemy zbudować pewną więź oraz prawdziwie podziękować za współpracę, warto poświęcić na wybór prezentu biznesowego więcej czasu. Warto pamiętać, że podarunek to nie tylko prezent, który wręczamy - to także przekaz, który idzie w parze z prezentem dla partnera biznesowego. Dostosowanie prezentu - to nie tylko jego wybór, to także dobre "wyczucie" momentu wręczenia. Ważną zasadą, którą trzeba się kierować przy wręczaniu prezentu biznesowego jest właśnie odpowiedni moment. Nie warto obdarowywać partnerów podarunkiem w trakcie trwania negocjacji lub na samym początku budowania relacji - może to zostać bardzo źle odebrane. Dodatkowo należy pamiętać o ważnym aspekcie, który często jest pomijany, czyli o uczuciach religijnych. Warto zagłębić się w ten temat i nie popełnić ogromnego "faux pas" - np. w Islamie i Judaizmie zakazana jest wieprzowina, więc nawet najbardziej gustowny i drogi pasek, jeżeli wykonany będzie ze świńskiej skóry, wprawi Twoich partnerów biznesowych w niemałe zakłopotanie. Degustacja Whisky to świetny prezent... ale nie dla wyznawcy wiary muzułmańskiej - wszakże tam alkohol jest zabroniony. Istnieje jeszcze wiele innych, ważnych aspektów, na które warto zwrócić uwagę - nasz Dział B2B chętnie doradzi i pomoże w wyborze idealnego prezentu biznesowego lub prezentu dla pracowników. 

Gotowe prezenty dla pracowników

Oczywiście gotowe rozwiązania prezentowe, to także świetny wybór. Dużą zaletą prezentów w formie przeżyć jest fakt, że są ważne przez 3 lata; dostępnych jest ponad 3000 unikalnych możliwości oraz można je otrzymać w postaci e-Vouchera, który trafi na skrzynkę mailową w ciągu 5 minut. Nawet jeżeli Twój pracownik obchodzi ważną uroczystość, a Ty w natłoku pracy zapomniałeś o prezencie, to… nic straconego.Podarowanie E-Vouchera, od momentu wyboru przeżycia, do momentu wręczenia go pracownikowi, potrwa od 7 do 10 minut. Tu także znajdują się uniwersalne rozwiązania - Pakiety Przeżyć (obdarowany sam wybiera marzenie, które zrealizuje; podzielone według ciekawych kategorii) oraz Karty Podarunkowe. Pracownik, który spełnia marzenia i realizuje pasje, to szczęśliwy pracownik. A jak wiadomo szczęśliwa i zadowolona z życia osoba, nie dość że zdecydowanie efektywniej pracuje, to jeszcze zaraża optymizmem innych, co przekłada się na wydajność i motywację wszystkich pracowników. Nasz Dział B2B, zajmujący się spełnianiem “firmowych marzeń”, chętnie doradzi i podpowie na co zwracać uwagę, wybierając wyjątkowe prezenty dla pracowników, partnerów biznesowych czy współpracowników.

Zamiast rzeczy, podaruj emocje!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.