Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Chwila Odprężenia"

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Chwila Odprężenia"


600+ przeżyć, 70+ miast
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Chwila Odprężenia"

Odpowiednie odprężenie jest istotą naszego życia! To ono pozwala naładować nasze baterie i dalej, z podwójną mocą gnać w pędzie życia! Każdemu jednak należy się odpoczynek — jak jednak wybrać ten odpowiedni? To zadanie będzie po Twojej stronie, bowiem mamy dla Ciebie unikalny prezent —Pakiet Przeżyć "Chwila Odprężenia", zawierający odprężenia wszelkiej maści, o których zawsze marzyłaś! Niezależnie, czy wybierzesz życiodajne masaże, “pięknotwórcze” zabiegi czy relaksujące sesje SPA, jedno jest pewne — czeka Cię relaks kompletny. Czas zwolnić!

Pakiet Przeżyć "Chwila Odprężenia" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć "Chwila Odprężenia"?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych i najbardziej złożonych prezentów dedykowanych dla kobiet. Osoba obdarowana sama decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje blisko 600 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Chwila Odprężenia" - Pakiet na prezent

Szukasz pomysłu na niezapomniany prezent na Dzień Kobiet? A może chcesz sprawić prezent dla żony, który pozwoli jej porządnie się zrelaksować? Podaruj swoim bliskim Pakiet Przeżyć "Chwila Ukojenia" i pozwól im wybrać, z jakiego przeżycia skorzystają — a mają w czym przebierać! Taki pakiet to zawsze trafiony podarunek, a taki pełen relaksu stanowi przepis na idealny prezent dla niej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

600+ przeżyć, 70+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania jest zależny od wybranego przeżycia.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 662
Wyświetlono 24 z 662

Zobacz inne propozycje