Pakiet Przeżyć "Ekstremalne Przeżycia"

4.8 6 Opinii

Pakiet Przeżyć "Ekstremalne Przeżycia"


200+ prezentów, 90+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Gotowy na prawdziwe ekstremalne przeżycie? Wybierz jeden z najbardziej fascynujących prezentów i poczuj niezapomniane emocje! Pakiet Przeżyć "Ekstremalne Przeżycia" to możliwość wyboru marzenia! Wyczynowa jazda Land Roverem, nurkowanie wrakowe, a może survivalowa noc spędzona na skale? Niezależnie od wyboru, czeka Cię przyspieszone bicie serca i spektakularne wspomnienia. Odważ się spełnić najskrytsze fantazje i niech zawładną Tobą intensywne wrażenia, które przyprawią Cię o gęsią skórkę. Uwaga, pakiet zawiera potężną dawkę adrenaliny!

Czym jest Pakiet Przeżyć “Ekstremalne Przeżycia”?
Pakiet Przeżyć to zbiór najbardziej ekstremalnych prezentów, spośród których osoba obdarowana wybiera jedno marzenie, które zrealizuje.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców znajdzie na stronie internetowej.

Jakie prezenty zawiera Pakiet Przeżyć “Ekstremalne Przeżycia”?
Pakiet jest kolekcją najbardziej ekstremalnych przeżyć. To prawdziwa gratka zarówno dla fanów motoryzacji, sportów wodnych, jak i podniebnych wrażeń, czy survivalu!

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Ekstremalne Przeżycia” sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla kolegi, prezent urodzinowy

Szukasz prezentu urodzinowego dla miłośnika adrenaliny? Mamy znakomitą propozycję dla wielbicieli mocnych wrażeń! Pakiet „Ekstremalne Przeżycia” to prawdziwe wyzwanie nawet dla największych twardzieli. To świetny pomysł na prezent dla męża, czy podarunek dla szefa, który przyprawi o gęsią skórkę i zagwarantuje ekstremalne wspomnienia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

200+ prezentów, 90+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.8 6 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 229
Wyświetlono 24 z 229
Sylwia

W koncu spelnilam moje marzenie o locie, dziekuje za to!

Maciek

Super! Polecam!

Pawel

Prezent spelnil moje oczekiwania.

Karolina

Niezapomniane przeżycie, chce wiecej.

Karol

Jednym slowem WOW :D

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.